Bugün hiç rezil oldunuz mu :D?

Bugün hiç rezil oldunuz mu  :D ? hergün başıma bir olay gelio ya. Allahtan bida görmüom onları. Mesela bugün metrodayım. Bebenin biri dikti gözlerini bana. Ya yanlış anlaşılmasın kendimi bişey sandığımdan değil kardeşler. acaba yemek yemiştim ketcap yanağımamı sürüldüki, maskaram yanaklarıma aktıda rakun gibimiyimki falan diye kendimle cebelleşiorum o sıra. Çocuk hala bakıo ama 1sn çekmio bakışını gözüme gözüme böyle. Aha dedim sapık yolda kesin kesecek beni. Beni inerken görmesin falan diye dua ediyorum
Neyse çocuk tam benim ineceğim durakta benden önce indi. Sonra tabi bende indim. Gideceğim yerde söğütözünde KYK varya orası. adresi bilmiorum bide , bu önden gidio ben arkadan. Baya yürüdük meğer buda oraya oraya gidiomuş bir büfeye sorarken duydum adresi. Sonrası malum beraberce gittik oraya.
çocuğu kıllandırdım. Enson arkasına bakıp bakıp duruodu bu kız niye peşimden gelio diye. Yani pratikte o teoride ben sapık oldum. Utanmasam sorcaktım 'niye dik dik baktın yarım saat hacı öyle ' diye.

Siz de rezil oldunuzmu hiç bu günlerde bebeksiler? Anlatınn bana :*

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kizlarin hepsi sapik, disarida da yuruyemiyoz rahat rahat ahaga :D

0|0
    0|0
    • dönem değişti artık geç saatte falan dışarı çıkmak yok size :D :D

• Ahahaa takiliyorum yahu :D

• Tesekkurler 😎

En İyi Kız Görüşü

• Her günüm ayrı bir rezillik ya hiç sorma 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cevahir de, asansör bekliyor kalabalık, ben ve arkadaşım asansör gelir gelmez bekleyenlerden önce bindik.

Kadın bana baktı ve şunu söyledi bağırarak.

Manyakmısın!

Değilim dedim ne var yanlışlıkla oldu dedim buyur geç, edepli konuş dedim.

Rahatladınmı soran, meraklı Melahat.

0|0
    0|0
  • Köşe başında hızla yürüken çarpıştım kızın biriyle türk filmi tadındaydı ama elinde kitap felan yoktu :)

0|0
    0|0
  • Evin onunden gecerken bir kiz gordum ikikisiydiler tam onlarda bana bakarkrn ayagim takildi yalpalandjm baktim kizlar guluyo devam ettim.

0|0
    0|0
    • Heyecandandır ben çok tepetaklak oldum birileri bakarken alıştım ya 😏

• Heyecanla alakasi yok kizi taniyorum ama gorunce bir anda yalpalandim rezil oldum 😀

• Olmadım

0|0
    0|0
  • olmadım

0|0
    0|0
  • Elin sümüklülerine neden rezil olayım 😎

0|0
    0|0
  • olmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kayıp düşmekte dahil mi? Bende varım...

0|0
    0|0
  • Bugün okulun rektörunun arabasina giriyordum okuldan atilmayi geçtim.
    Sulalemin bobrekleri satsam bir işe yaramzz

0|0
    0|0
  • Bugün olmadm :D

0|0
    0|0
  • Yok olmadı.

0|0
    0|0
  • Yok olmadı 😊

0|0
    0|0