Cep telefonuna gelen reklam mesajları yasak değil mi?

Cep telefonuma birkaç gün önce reklam mesajı geldi. Bildiğim kadarıyla bu mesajlar yasak. Avukat tutup dava açsam para kazanır mıyım? :D beleş para bu yerde aradım telefonuma geldi :D

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Sozde 1 mayıstan itibaren kalkiyordu o reklam mesajlari. 50 bin TL cezasi var diyorlar. Ama nedendir bilinmez hala gelip duru.

0|1
    0|0
    • Bir arkadas mesajlarin yurtdisindan atildigini soyluyor ama bilmiyorum. Bilir kisilere soracagim konuyu. Mesaj da bu arastirirsan bunun uzerinden gidebilirsin
      http://i.hizliresim.com/lvd8bB.png

• Tesekkur ederim. Mumkun mertebe insanlara anlatmaya calisiyorum. Bilinclenmemiz lazim. Cocuklarimizi duzgun yetistirmemiz lazim. Sonra zaten her sey yoluna girecektir.

• Hersey anne baba da baslar ve bitmez de. Aslinda anne ve babanin cok buyuk etkisi var. Ben sahsen ailemden bu tur ogutler nasihatler duymadim. Aslinda bunlarin da evlatlara iletilmesi gerek. Hani ayip mahrem konusmamasi gerek diyerek gecistirilmemeli. Sonuc olarak dogdugumuz da bunlar bize bilgi olarak gecmiyor. Ve insan biyerden sonra bunu merak etmeye basliyor. Ogretecek bir buyugu olmadigin da karsi cinsinden ogrenmeye calisiyor bir sekilde. Bunu da basaramayinca attigin video daki karaktersiz gibi bunalima girerek abazalasiyor ve ortaliga saldiriyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yasak

0|1
    0|0
    • Peki dava açsam kazanacağım kesin de ne kadar miktar para elime geçer? Iyi bir iş için kullanmak istiyorum o parayı. Az bir miktarsa uğraşmaya değmez

• Sanmıyorum ya çok değildir

• Yardımın için teşekkürler. Araştırmam gerek konuyu. Bilir kişilerin desteğine ihtiyacım var.

Erkekler Ne Diyor 2

• Artık yurtdışından gönderiyorlarmış mesajları öyle diyorlar

0|1
    0|0
    • Türkiye içerisinden Türkiyedeki telefonlara mesaj atmak yasak ama adamlar çakallığını bulmuş mesajları yurtdışından gönderiyorlar onu bende araştırdım dostum o mesajlar yurtdışından geliyor bütün magaza sahipleri falan öyle ayarladı bankalar bile

• Peki bilgi için teşekkürler. Babamın avukat tanıdığı var ona ulaşırsam ona danışıcam bir de.

• Öncelikle mesaj istemediğini belirtmen gerekiyo sanırım, onada bir kılıf uydurmuşlar yani :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...