Totem tutar mısınız?

Totem yapılan o şey her ne ise, iyi şans getireceğine inanılır.

– Karşı takımın oyuncusu penaltı * veya serbest atış * atarken, izleyicinin o oyuncuya gözlerini sabitleyip “atmaa, atamazsınnnn, atmaycaksınnnn, atmaaaaaaaaa” diye mır mır mırıldanması.

-Sıvana giderken uğurlu kolyeyi takmak.

Sizin var mı böyle totemleriniz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• totem olmasını istediğimiz bir şey için başka şeylerden fedakarlık etme olayıdır :D diye biliyorum ben... yanlış biliyorum herhalde...

mesela geçenlerde para çekmek için atm nin yolunu tuttum... cepte 5 lira kalmış açlıktan ölüyorum... para çekeyim dedim atm para vermiyor (._.) (._.) taaaa ne kadar atm geçtim... en son önünde bir dilenci olan atm den çekmeye çalışırken çekebilirsem 5 lirayı ona vereceğim dedim içimden :D :D çektim parayı... verdim parayı :D :D benimkisi adak atamak oldu biraz ama totem de bu mantıkta :D
    olmasını dilemek değil, olması için bir şeylerden vazgeçmek oluyor totem :D :D

0|0
    0|0
    • ya da on saniye içinde şu merdivenleri inersem hayatımın aşkıyla karşılaşayım cinsinden şeyler ahahaha 😂😂

• 10 saniyede 10 kere inilir o merdivenler ama yine de bir şey ile karşılaşılmaz merdivenler bitince :D :D
      daha olabiletesi yüksek şeyleri tutmak lazım :D :D

En İyi Kız Görüşü

• mesaj beklerken netimi kapatırım 1 saat sonra açarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ara sıra yaparım

0|0
    0|0
  • ben cool'um şansıma güveniyorum

0|0
    0|0
  • Basenden çıkmadan önce totem almak şart.

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • toteme inanmam

0|0
    0|0
  • Beşiktaş gol atmakta zorlanınca tuvalete gidiyorum.. en son 4 kere gittim 4 gol attık :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• işe yarıyor mu derbide deneyeceğim fddg

0|0
    0|0
  • Maç izlerken farketmeden yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Metro beklerken metro kapısı önümde durursa o günüm iyi gider ya da sevdiğim bey beni seviyor demektir böyle saçma bir totem ama mutlu da edici

0|0
    0|0
  • Hayır tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • Evet sınava girmeden once orhan gencebayin allahim kör et beni sarkisini soylerim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...