Hayatım çok kötü inancım olmasa ölmek isterdim :( bunlar bir sınav dimi?

Hayatım berbaet gidiyo... Anne ve babamla anlaşamıyorum ne kadar az biraraya gelirsek o kadar az kavga ediyoruz. Babam için en önemli şey meslek sahibi olmamız iyi ders çalışmamız bişeyi yapamazsam her türlü başıma kakar o olana kadar küçükken bile sınavlarım dkötü geçmişse yolda azarlardı ozamandan beri babamdan nefret etmeye başladım herkes dönüp bize bakardı yerin dibi olsa da içine girsem diye ben küçük yaşlarda demeye başladım, annemi ne kadar sevsem de o beni sevmiyo. Erkek arkadaşım var boyle olunca insan büyük bir sevgi boşluğu hissediyo tum sevgimi ona verdim o da ilgisiz hataları yüzüne vuran birisi empati yapamıyo ben delircem artık bıktım herseyden

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• hayatta her şey sınavdır ve unutma, "asıl sabır sabrın bittiği noktada başlar" ben son bir senedir neler görüm ve yaşadım anlatsam sana kendi hayatını unutursun. sabırlı ol yinede şükür et. Allah yardımcın olsun

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sınav sabir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İsyan etme sabır et insanlar bunlardan daha büyük sıkıntılar çekiyor şükür et ve dua et allahım işini gücünü rast getirsin

1|0
    0|0
  • Bende Allaha inanmasam kafama sıkarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah rizasi icin susucaksin, sabrediceksin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...