Babalarınızın ne kadar fedakar olduğunu biliyor musunuz?

Bugün bu olaya şahit oldum. Fabrikaya iş başvurusu için gelen beyfendi insan kaynakları personeline ''Benim evde üç çocuğum var, eşim var, siz bana ne iş verseniz ben yaparım tuvalet bile temizletseniz vallaha onu bile yaparım benim işe ihtiyacım var çocuklarım okuyo'' dediğini duydum ve bunu duyunca gözlerim doldu. Bu adam bir kaç ay önce kaza yapmış omuriliğinde kırık var ona rağmen ağır kaldırırım diyor. Bir baba ailesi için tuvalet bile temizlemeye razı kim kıyabilir ki böyle fedakar bir babaya?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Okurken allah carpsn duygulandım.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle öyle ve buna ragman hala babalarindan utanan insanlar var. Yazik onlarada ne diyelim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• babalar hıslerını bellı etmezler ama cocukları ıcın herseyı yaparlar ne cefa cektıklerını kımseye bellı etmezler ıste boyle babalar var olsun

1|1
    0|0
  • Birde onu o hale düşürenlere bakmak lazım

1|0
    0|0
  • Öyle babaya can kurban. Bizimki zengin olduğu halde kötüydü. Ben hiç annemi babamı sevmedim.
    Zaten görüşmüyorumda şu an. Allahtan büyükbabam mirasını bana bıraktıda tek başıma geçinebiliyorum.

1|0
    0|0
  • tam tersi kızını satılığa çıkaran babalar da var. baba var baba var...

3|0
    0|0
  • benim babamda öyleydi ağır işlerde calıstı gec gelirdi ama mesai ücreti olmazdı

1|0
    0|0
  • O insana o cümleyi söylettiren bizleriz, başkası değil..

1|0
    0|0
  • çalışmayıpta napsın. sen çocukların için çalışmaz mısın? herkesin sabancı gibi şirketleri, mal varlığı yok malesef. hayat insanı neye zorlarsa, insan da ona ayak uydurmak zorunda...

1|0
    0|0
  • Devlet kıyar mesela. where is the Adalet?

1|0
    0|0
  • Aynen gerçekten baba gibi baba

1|0
    0|0
  • Bılıyorum

1|0
    0|0
  • İnsan kaynaklarında da nedense genelde torpillileri işe alan çok bilmiş adamlar oluyor

1|0
    0|0
    • yok burada torpil geçmiyor gerçekten işe ihtiyacı olanları alıyorlar bu yüzden çok iyi

• Ne güzel :) benim başıma çok geldi bu hala kpss çalışıyorum

• Tuvalet temizleme işini ayaklar altına almışsın biri el atsın da kaldıralım

1|1
    1|0
    • sen babanın sırf size ekmek getirmek için tuvalet temizlediğini öğrensen naparsın milletin pisliğini temizlemek iyi bişey mi

• Ne alakası var sonuçta çocuklarını kimseye muhtaç etmiyor alnının teriyle para kazanıyor öyle acıyarak bakarak onlara hakettiğini verebileceğini mi sanıyorsun

• ben sadece bir babaya yapılacak şey değil onun için üzülüyorum

• işte sizin gözünüzde erkekler canı aşalık falan kızlara göre

0|0
    1|0
  • Tuvalet temizlemek çok kötü onur kırıcı bişey değil askere giden herkes temizliyor Allah yardımcısı olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...