Ben evde falan kendimi ifade edebilen biriyim ama okulda ya da başka biryerde kendimi fazla ifade edemiyorum sınıfta beni tanımayan birçok kiş var sadece 2,3 kişi beraber takılıyoruz arada bazılarıylada konuştugum oluyor ama çok az, kimsenin umrunda değilim. Ben hep daha açık daha konuşkan bir kız olmak istiyorum ama küçüklüğümden beri böyleyim. Daha dogrusu 2,3 arkadaşımla çok samimiyim ve onlarlara karşı utangaç değilim ama geri kalan kişiler hep sessizim. Bunu nasıl aşabilirim bana nolur yardım edin

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Psikoloğa git

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Aykut Oğut, Evrenden Torpilim var kitabını oku.
    Kendini değiştirmene yardımcı olabilir. Eğlenceli de bir kitap öneririm.

Niye sessiz olduğunu bulman gerek tam oalrak birde. Utanıyor msn? atıyorum birileri ile konuşurken aptal durumuna düşme korkun mu var? Artık konu tam oalrak ne ise sorunu bulduğun an cevabı da bulacaksın kitaba da bir şans ver.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende aynen senin gibiyim psikolog tedavisi görüyorum biraz açılmaya başladım sende bir psikoloğa görün izmirdeysen mesaj at gittiğim psikoloğu öneririm sana

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliğin var biraz dış görünüşüne bak zamanla düzelir.

0|0
    0|0
  • neden aşmak istyrsun ki bu da sensin işte. her insan aynı olcak diye bir kaide mi var. herkesn yapısı farkldr. ha dyrsan ki yaşadğm bir olaydan sonra böyle oldum ben normalde böyle değildm... o zaman iş farklı ama hep böyle idisen sorun yok bence.

0|0
    0|0
  • Olur arada oyle

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...