Suriyeli kadınlar çooook rahatlar?

Suriyeli kadınlar çooook rahatlar?

Elime bir tanesi geçerse evire çevire sokakta soyup dövmek istiyorum. Şanlıurfa'da yaşıyorum. E her yer suriyeli kaynıyor. Bizi öyle bir süzüşleri varki kadınlarının, nerem komik diye kendine bir bakıyorsun istemsizce. Herdefasında kıkır kıkır gülüşüyorlar bizlere bakıp bakıp. Memleketimizde emanet muamelesi görüyoruz. Bence kadınları mazlum kadınları değil hemde hiçç . Çok değişik hikayeler anlatıyorlar onların hakkında ve zaten görüyoruz her tür erkeğe gözleriyle yavşıyorlar. 😠😠😠😡
(Bu arada cidden resimdeki gibi giyiniyorlar)

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Vatanını satanlardan ne bekliyorsun ki

1|1
    0|1
    • Beni anladın babasın baba 😊😃

• Bilmiyorum ben üzülüyorum hallerine sonuçta onların hatası olan bir şey değil ama cezasını onlar çekiyor tamam belki onlarda sahip çıksaymış diyeceksin ama yine de masum yere bunlaı yaşıyorlar kimsenin ülkesinde mutlu huzurlu yaşarken başka bir ülkede sokaklarda yatmayı tercih edeceğini sanmıyorum

• @Homelessnigga öyle tabi heekes mutlu huzurlu olmak ister ama zalime boyun eymemeli insan direnmeli sonuna kadar kadın erkek farketmez

En İyi Kız Görüşü

• Böylesi de var diğer türlüsüde. bide devlet heryerde bunlara öncelik veriyor ya gelde sinirlenme

1|2
    0|0
    • Diğer türlüsü ölüp gitti oralarda canım parklarda bizim çocuklarımıza salıncak sırası vermiyorlar. Tayyip başımıza getirdi bunları tabiiiki bizi besleyecek diyorlarmış.

• Yazıkki bize işte. kendi ülkemizde misafir gibi görülüyoruz sayelerinde

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen bir de onların fuhuş yapanlarını gör beleşe veriyorlar :)

1|1
    0|0
  • onlarin karakter yapilari cok farkli ve kaba -saba insanlardir bende hic sevmem sanki ulkelerinden bas ilib kacan onlar deyil... cohunlukla serefsizler...

1|0
    0|0
  • Bazıları fuhuş yapmak için geliyor demekki

1|1
    0|0
  • buna katılabılırım kesıyolar tramwayda falan :D :D

1|0
    0|0
  • Eyvallah.

0|0
    0|0
  • samimi misin lekelemek için mi bunu yapıyorsun? gerçekten böyleler mi ya?

0|0
    0|0
  • Busuruyeli deıl sende abartma kız

0|0
    1|0
  • Giyimn komik gelmiş olabilir

0|0
    0|0
    • Gayet spor kıyafetlerimle yürüyüşe çıkıyorum ney komik olabilir? Ayrıca başkalarınada yapıyolar.

• Bigün dayanamam parmak atarım o zaman

• Sende az değilsn hani ablacık ama zevk alabilir hani o kadar kötüyse

• bunların erkekleri gibi kadınları da nankör

0|0
    0|0
  • Daha bunlar iyi günleriniz

0|0
    0|0
  • zaten nıye kacıyolar kı ordakı yonetımden dolayı acılamıyo sacılamıyo orosbular

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bunlar oranın fahiselerii galiba. gece 12 de çıkıp dileenler var birde
    Biz buranın yerlileri akşam bile tek cikamiyoruz dışarı

1|0
    0|0
  • insanlar buraya bir geldi kadınlarını oru... bu yaptınız erkeklerini peze... venk. onların başına gelen bizim başımıza gelse mecburen evlerimizi bırakıp başka bir ülkeye gitsek bize bunu yapsalar özellikle kızlara diyorum türkiyeli kadınla çok şey denilse canın yanmaz mı dokunmaz mı? her milletin pislikleri var. elinizi vicdanınıza koyun siz bir kaç kişiye değil siz bir milletin müslüman kadınlarının namusuna laf ediyosunuz. o kadar insanın günahını nasıl taşıycaksınız. alma mazlumun ağını çıkar aheste aheste dersler. senin şu yazın yüzünden milletin kafasına soru işareti oluşucak mesela. özellikle erkekler o gözle görücek ayıptır günahtır ya. hiç mi vicdan yok sizde. siz böyle üstü kapalı eleştirirken olay çok daha derin yerlere gidiyo. benim bu ülkemin insanı vizcdansız arkadaş. çoğu öyle. suriyeliler geldikten sonra anladım bunu. tabi geçmişle övünürsünüz şu an övünücek hiçbir şey kalmamış ! yazıklar olsun bunu yazanada onaylayana böyle düşünenede !!

0|0
    1|0
  • herkes bir değildir de bu anlattigin tarz degisiklerin mina koyim

0|0
    0|0
  • ordan kaçtılar işte burada rahat rahat yaşıyolar , kafalarındaki baş örtüsü de bir sembol sanırım başka da bişey değil

0|0
    0|0
  • bende hiç sevmiyorum ancak soyup dövmek nedir ablam biz kalitemizle cevap vermeliyiz

0|0
    0|0
  • Ruh halim : Suriyeli kadınlar.

0|0
    1|0
  • ee napalım yani? ırkçı olma

0|0
    2|2
    • Biz ırkçı değiliz ırkçılığa karşıyız.
      Türke 400 TL burs veren devlet suriyeliye 1200 TL burs veriyor.

• @kafeinsiz neyin kafası bu kız? Milletimizi sömürüyolar fahişenin dölleri bide bizi heryerde sözlü göxlü taciz ediyolar bizde itiraz etmeyrlim ırkçı olmayalım. Oldu canım. @nesrin_kazancı

• ırkçısınız olum, savaştan kaçan insanlara böyle mi davranılır.. dışlanıyolar resmen

• Acik bir bayandan cok daha tahrik ediciler boyle kapalilara aciyorum yazik😏

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ya ben de hep mazlumlarını gördüm

0|0
    0|0
  • Hiç öyle giyinen görmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...