Suriyeli kadin ve Türk kucuk bir cocuk?

Arkadaslar ön yargiyla bakmayin önce cok milliyetci bir insanimm. Aksamustu sokaktan gecerken suriyeli bir kadinin mendil satan cocugu azarladigini gordum ve o cocugu daha once bir kac kez gormustum Türk cocuk. Kadinin hareketi kanima dokundu ve cok. sinirlendim saldirdim orda napiyosun sen kimin memleketinde kimi azarliyosun terbiyesiz kadin filan diye sıktım kolunu sinirden agzimdan bir kac cumle cikti defolun gidin burdan gidin gebertsinler sizi nasipsizler gittiginiz yerler karisiyo filan dedim. (Kadinin hali fakire benzemiyordu yaninda tane kiziyla alisverise cikmis) yanlismi yaptim sizce?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ben görecem varya o kadını döve döve ülkesine geri yollarım cezası felanı filanı umrumda bile olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi yapmışın bunlara yüz vermemek lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Aynısını yapardım.

2|1
    0|0
  • "Suriye'den geldim, yardım edin" diye gezen/dilenenlerin ekseriyeti TC vatandaşı çingenedir. Mendil sattırılan, aslında dilendirilen yeterince kazanamayınca da dayak yiyen çocuklara ister Suriyeli ister TC vatandaşı olsun aynı şekilde davranıyorlar.

1|0
    0|0
  • Hak edene hakkini vereceksin bizim dilencilerimiz bize yetiyo bide bunlar peydah oldu... her yeri karistirdilar yarin bunlarda ayri bir dil istiyoruz ozerklik istiyoruz diye basimiza kalkmazlarsa iyi... nereye kadar bakalim

1|0
    0|0
  • Yanlış değil az yapmışsın bence.

1|0
    0|0
  • Alnından öpülecek bir kardeşimizsin en doğrusunu yapmışsın.

1|0
    0|0
  • ben kendim ikilemde kalıyorum bazen yazık günah diyorum bazen boğasım geliyor DNAmız bozulduya

1|0
    0|0
  • Bende olsam tepki verirdim ama gidin ölün v. b. laflar söylemez o çocuğun sahipsiz olmadığını o küçücük beynine kazırdım.

1|0
    0|0
  • Çok riyazsız ve arsızlar iyi etmişsin

1|0
    0|0
  • cok ıyı yapmıssın elıne koluna agzına saglık serefsızler vatan haını dumbukler

1|0
    0|0
  • Cok iyi yapmissin tebrik ederim ben göruyorum oturup ailesiyle dileniyorlar cocuklarina sahip cikmiyorlar erkekleri bizim kadınlarımıza bakıyor sürekli çok kıl oluyorum sen kimsin lan kardeşim. Benim ülkemin kadınına kızina sapık sapîk bakıyorsun zikririp ülkelerine gitsin köpekler yalanda din kardeşiyiz felan demeyin bu anin feryatlari bizi 100 yıl önce arkamizdan vurup karımıza kızımıza tecavüz ediyordu ziktirsinler ülkelerine gidip savaşsinlar korkak pezewenkler

0|0
    0|0
  • Az bile yok yapmışsın arkadasim
    Sen bide bunu dinle
    http://vocaroo.com/i/s0wioe3KLwrT

0|0
    0|0
  • doğru yapmışsın..

0|0
    0|0
  • Yapman gereken şeyi yapmışsın

Şunların olduğu bir yerde olay olmasın şaşıracağım geçende bunlar yüzünden karakolluk olduk

0|0
    0|0
    • Hayirdir

• Gecmis olsun

• Bu kardeşim suriyeliler varya Türkiyenin anasını belledi iyi yapmışşsın günah aldıysan bunun için %85 i benim olsun ağzına sağlıkkkkkk çivisi çıktı memleketin bunlar yüzünden.

0|0
    0|0
  • Zihnimize girip suriyelileri düşman bellememiz için uğraşıyorsunuz, bariz belli. Yapmayın...

0|0
    0|0
    • Benim oyle bir amacim yok kardesim beni. ilgilendiren. kisiler degil. muhatabim da degiller yazdigim. olayi. okumadin galiba. Bizimde icimiz acidi uzulduk vatanini birakip gelmelerine yasadiklari cadirlari gordugumuzde ama kimse kusura bakmasin benim vatanimda benden cok yer edinemez tarihte onlar sirtimizdan vururken biz sehit veriyorduk. Aynisi Turklerin basima gelse biz ulkemize kabul etmezdik sozlerini kulaklarimla duydum. Hergun izliyoruz haberlerde avrupaya gecmeye calisirikenn avrupalilarin nasil davrandiklarini goruyoruz kimse kabul etmedi Turkiye kapilarini acti birazcik minnettar olmalari gerekmez mi

• Sen bu sekilde dusunmeye devam et

• Sizde..
      Önce kendi milletimizi adam edelimde diğerleri olmasada olur.

• Çok doğru yapmış sin bende İstanbul da buna benzer bir olay yaşadım Pierre lotie tepesine çıkarken teleferik te yanıma oturmayan suriyeli kadınlara yerimi vermemiş tim burasi Türkiye arap ülkesi Suriye değil burada haremlik selamlik yok

0|0
    0|0
  • bu suriyeliler ne pis insanlar böyle zaten iyi olsalırdı esed vurmazdı ki

0|0
    0|0
  • Tepk i gostermis olman iyi. Ancak nasipsizler kelimesi hos olmamis be aplam...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• isterse israilli çocuk olsun bende aynı hareketi yapardım masumun çocuğun türkü kürdü farketmez can ykar hakaret ederdim ama hakaretlerim ırkına olmazdı. her memlekette soysuz var çünkü

0|0
    0|0
  • Kadın naptı

0|0
    0|0
    • Kadin o kadar eminki kendince polis polis devlet devlet diyo cagirin diyo guya bakkalci ordaki amcalar filan kovdu gidin diye ittirdi kadinla kizları

• Anladım iyi yapmışsın ben olsam bende durmazdım sormamın sebebi bunlar biraz çingene olurlar merak ettim tepkisini

• mendilci çocuğu neden azarlamiş

0|0
    0|0
    • Cocuk almalari icin peslerinden gitmis galiba kolundan tutup ittirerek azarliyodu

• Doğru yapmissin

1|1
    0|0
Yükleniyor...