Kapat

Sigara içerken hiç babanıza ya da annenize abinize yakalandınız mı? Yakalandıysanız sonuç ne oldu. :)

0|0
17|30

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle yakalandım annemin sigara paketini alttan jeletinini düzgün bir şekilde jiletle kesiyordum sonra altından sigaraları çekiyordum daha sonra yapıştırıcı ıle yapıştırıyordum :D gün geçtikçe annem paketlerden az sıgara çıktığını anladı sonunda beni yakaladı... bir süre sigara vermedi aradan haftalar geçti ancak sonra baktı ki olacak gibi değil al eladım sen de yak bir cügara dedi öyle devam etti

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 29

• Babam eskiden "Yeni Harman" adlı sigaradan içerdi, şimdi var mı hâlâ aynı sigara bilmiyorum :) Üniversite sınavına gireceğim okula babamla beraber gitmiştik, sınavdan önce bir sigara yakmak istedim ama heyecandan paketi evde unutmuştum. Karaköy'de bir okuldu, sabahın körüydü oraya gittiğimizde ve sigaramı unuttuğumu farkettiğimde babama "ben az bakkala uğrayacağım" diyerek bir koşu gittim ama nafile, bakkal değil civarda simitçi bile yoktu, her yer kapalıydı. Tekrar geri döndüm. Babam da bana "aldın mı oğlum alacağın şeyi?" diye sordu. Yok baba dedim açık bakkal bulamadım. Ben bakkala gitmek için sıvıştığımda babam o esnada başka bir çocuğun babası ile orda iki dakikada kanki olmuş sohbet etmeye başlamışlar :D Ben öylece dururken babam bir anda "oğlum biz arkadaşla biraz arabanın oraya gidiyoruz sen burada takıl" dedi, "ben de geleyim baba" dedim ne yapacağım burada tek başıma; "yok yok sen takıl" dedi. Aradan bir dakika geçmeden babamın yanındaki amca bey yanıma geldi, "Al oğlum bu benden" dedi. Bir de baktım ki bana uzattığı sigaranın üzerinde "Yeni Harman" yazıyor. Utanarak aldım. Babam bana sigara göndertmişti.. Evet belki zararlı birşeyden bahsediyoruz ama o an içimde garip bir his oldu, duygulandım :)

1|0
    0|0
  • Benim içtiğimi hep biliyorlardı zaten en son sigaramı da anneme aldırdım :(
    Bir kere okul tuvaletinde yakalandım hoca olacak karektersiz şirifsiz bana virdi :(

1|0
    0|0
  • Yakalanmıştım. Bir şey olmadı kötü yönde.

1|0
    0|0
  • Rakı içerken yakalanmıştım girdi içeri oda sarhoş zaten oh götür götür demişti ki benim yaşım daha 10 'du :D

1|0
    0|0
  • İçerken değil ama paketi alırken yakalandım araba ile 5 dakikalık yolu 30 dakikada gittik ve full nasihat dinledim. Oğlum sen astımsın yapma vs. vs. vs.

1|0
    0|0
  • Hic oyle saklamadim babam sigaradan saygi gostercekseniz gostermeyin der... yanindada icerim evdede 18 yasimdan beri... bu arada tuhafima gider baba ogul kadeh tokusturur sonrada sigarasini disarda icer... ne alaka anlamam...

1|0
    0|0
  • Firca yrdim

1|0
    0|0
  • Anneme yakalanmıştım..
    Büyük kavga etmiştik 15 yaşındayken..

1|0
    0|0
  • İlk sigara içtiğimde babam bana baktı ve bende ona baktım. Gülümsedik filan sonra masaya oturup beraber bir dal daha yaktık.

1|0
    0|0
  • Ablama içmeyem dedigim halde soz vermistim canim sikkinken bir ara ewde iciyim derken ablamin geldigini hic farketmedim beni balkonda yakalayip cok kizdi 1 haftadir konusma bnle :(

1|0
    0|0
  • Babaamn ısmarladığı birayı babamn karşısında içerken 40 renge büründüm

1|0
    0|0
  • birtanede bana ver oldu...

1|0
    0|0
  • yakalandığım iyi oldu içmedim ondan sonra :9

1|0
    0|0
  • Evet hay eşşoleşek dedi babam güldü iki saat nasihat :) :)

1|0
    0|0
  • Lise yilarimda olmuştu :) 10 yil onceydi galiba

1|0
    0|0
  • Yakalanmadım hiç saklamadım çünki

1|0
    0|0
  • İcmiyorum

0|0
    0|0
  • yakalanmadım

0|0
    0|0
  • Yakalanmadım yakalansam da bisey olcanı sanmam

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Sigara kullanmıyorum denemek için bile hiç içmedim öyle bir derdim de olmadı :D

0|0
    0|0
  • Sigara icmiyom sisy.

0|0
    0|0
  • Yakalanmadım, çünkü kullanmıyorum 😀

0|0
    0|0
  • Sigara... Ne kadar gereksiz.. İçenler.. Ne kadar aptal..

0|0
    0|0
  • içmiyorum

0|0
    0|0
  • yakalanmadım çünkü içmiyorum...

0|0
    0|0
  • Yakalandım birşey olmadı şimdi evde içiyorum.

0|0
    0|0
  • Aferin :) ben onlara alistira alistira ictim :)

1|0
    0|0
  • Yakalanmadım hiç.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Yakalanmadım da herkes uyurken salonun balkona çıkmıştım içmek için ışık kapalıydı sonra baktım ışık yandı babam salona geçti tv izlemeye balkonda mahsur kalmştım :)

1|0
    0|0
  • Babama yakalanmıştım, anneme söylememiştim, babam biliyor şu an :))

Babamda bir sigara yaktı yanıma geldi güldü 😂

1|0
    0|0
  • Yok ben bir defa deneme amaçlı annemle abimin yanında içmiştim.😄

1|0
    0|0
  • Ben yakalanmistim 😅

1|0
    0|0
  • Sigara kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Dedeme yakalıyordum hemde sürekli ama biley olmuyodu görmezden geliyordu :))

1|0
    0|0
  • Annemle karşılıklı sigara icerdim. Bırakmadan önce

0|0
    0|0
  • yakalanmadım çünkü içmiyorum

0|1
    0|0
  • İçmiyorum

0|0
    0|0
  • hiç sigara içmedim :D

0|0
    0|0
  • sigara kullanmiyorum ama kullansam da sorun olmazdi

0|0
    0|0
  • Sigara içmiyorum😊

0|0
    0|0
  • hiç denemedim.. çok anlamsız bir item..

0|0
    0|0
  • Sigara kullanmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yakalanmadım çünkü içmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben bağımlı degilim ama tek tük yakarim mesela nnemin yanida komsular falan uzatinca firsattan istifade otlanirim oda yapmayin vermeyinsifmfara diye dovunsede anladı kizinin zevk uğruna içtiğini artik bisey demiyor bnde firsat buldukça 😊otlakciyim yani😊

1|0
    0|0
  • Annemle karşilikli semt oturuşu yaparak cigara tüttüyoduk. Annm "kizim paketi bitirme beraber içek" derdi... ahh ahhh eski günlerrr.. :((

1|0
    0|0
Yükleniyor...