Babam evlatliktan redetti annem bana küs sizce sevgilim bu yuzden beni terkedermi?

Bakin olay su ben ailemin yuzunu yere egdircek bisey yapmadim yani ilk okudugunuzda akliniza cok kotu bir insanim gibi gelebilir ailem cok dindar bende birazcik rahat davraniyorum ama muslumanim neyse konu o degil sizce sevgilim ailemle sorunum oldugunu bilse beni terkedermi? Anlatmalimiyim kimsem yok bir o kaldi. Bu arada sevgilim arkadas gibi bir sevgili yani evlilik dusunmuyoruz tam sevgili degiliz ama flort gibi bisey var aramizda nerdeyse 1 senedir boyle konusuyoruz gidermi sizce icimi bosaltmaliyim ona herzamankinden daha cok ihtiyacim var :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ona anlatmıyacanda kime anlatacan git anlat

0|0
    0|0
    • Neden boyle dusundun?

• Birde anlat diyosun ya bana acir diye korkuyorum ama napim bana huzur veren tek kisi o

• Sana niye acısın ya insanlar böyle sorunlar yaşayabiliyo yarın öbür gün o da yaşadı belki böyle bir sorun sen öylemi düşünücen

En İyi Kız Görüşü

• Bence kesinlikle anlatmalısın, bu durum sonradan senin için problem olacağına şimdi olacaksa olsun, hem ona açık sözlü davranmış olursun hemde ileride bu durumla yüzleşmek daha zor olabilir. ✌😉

0|0
    0|0
    • Beni terkedermi? Ne dusunur ki hakkimda?

• Rica ederim. 😊

• Niye acısın ki, acınacak bir durumun yok bence.

Erkekler Ne Diyor 3

• Anneni ve babanı bir kenara bırakmışsın sen. Sevgilini düşünme zamanı olmadığı fikrindeyim.

0|0
    0|0
  • Ya ailede tsunami cikmis sen sevismelerin pesindesinn. d bebeksi bir durum

0|2
    0|0
  • Bence söyleme o bilmesin sonra aleyhinde kullanır bu durumunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önyargısız biriyse alttan alıp yanında olur.

0|0
    0|0
    • Ne gibi onyargisi olabilir ki?

Yükleniyor...