Türkiye'de teröristler neden bu kadar fazla?

İhanet etmek neden bu kadar kolay?
Barış lafının arkasına sığınıp devlete saldırmak nasıl bir zihniyet!
Türk geçinip Türkiye'ye ihanet etmek nasıl bir duygu.
Bilen varsa ve hâlâ #barış diyebilen varsa neden.
Köpek bile ekmek verirsen seni ısırmaz.
Bunlar hayvandan da aşağı.!
Türkiye'de teröristler neden bu kadar fazla?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Cunku o. cocuklari sutleri bozuk karaktersiz seref yoksunlari. Artik cok kafa yormuyorum bunlara acikca pkkyi savunanlari ihbar ediyorum bugun yaptigim gibi. Insan yerine koymuyor konusmuyorum bir kopek sifatina bile yakistirmiyorum. Sikayet edin arkadaslar pkkyi savunani destek vereni propagandasini yapan butun soysuz karaktersiz ermeni tohumlarini sikayet edin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizler barış diyoruzda sizler baris diyip isidi destekliyorsunuz neden olsa din kardeşi değil mi? Suruç Ankara İstanbul ve turkiyenin birçok yerinde daha bomba patlatacaklar ama sizin tek derdiniz kürtler öyle mi? Dikkat edinde o bomba yakininizda patlamasın

0|0
    1|1
    • Köpeğin bile kabına yemek koyunca seni ısırmaz. Bu hainler e herşeyi yapıyor devlet ama işte neylersin hainler.
      Devlet dağa taşa yol yapmış. Dağın üstüne havalimanı yapmış. Ne istiyorlar bilmiyorum ki. Adamların başları sıkışınca askeri birliğin içindeki revire gelirler. Ekmekleri bitince askerden ekmek isterler. Ama aynı adamların evinden aynı askeri birliğe kurşun sıkılır
      Ben bunlara sinir oluyorum. Suruç ve Ankarada kendinizi öldürdünüz :)

• Keske hepinizi bir yere toplayip patlatsalarda tum hainlerden kurtulsak

• Siz yaptınız tabi. bir saat önce hdpkklı köpekler çıkıp da twit attı ya? Hatırlamadın mı? Bugün olduğu gibi.
      O kadar devlet istiyosanız. Irak'ta kuruldu Kürdistan. Defolup gidin. 2023 de orayı da alacaz. O zaman nereye kaçacaksınız.

Türkiye devletinin imkanlarından faydalanmayın o zaman

• bazıları Zaanında verdiği sözleri bazı halklara vermezse onlarda içinde kaldıkları bu durum netıcesınde ya hukuka ya teröre baş vurmak zorunda kalırlar turkıyede daha çok teröre başvurulmuştur o kadar

1|0
    1|1
  • İşlerine nasil geliyosa öyle konuşuyor bu herifler
    Ki her seyin basinda bir barış lafi her seyin basinda bir devlet katil devlet şunu yapmiyor
    Ya bunlardan biri karşima ciksa direk hic dusunmeden boğarim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...