Babam neden böyle?

Babam zaten sakin bir insan değildi. Ben küçükken de bağırır çağırır sönerdi ama şimdi emekli oldu sürekli evde ve sürekli bağırıyor bana değil anneme. Sizce neden böyle oldu en ufak şeylere tartışma çıkarıyor. Akıl sağlığı hakkında şüphe etmeye başladım. İleride daha da kötü olur diye korkuyorum. Sizce onun için ne yapabilirim?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir hobi edinmesini sağla boş durmasın enerjiyi akıtsın bir yere mümkünse yeteneğinin olduğu bir alanda yönlendir. Kendini değerli ve hala işe yarar hissetsin.

0|1
    0|0
    • Hayır bir insanın bunu kendinin düşünmesi gerekmez mi sence yani çünkü ben kocaman adama şunu yap nasıl diyim şimdi. İnsanın canı sıkılır evde otur otur kavga et et

• Direkt söylemen zaten ters etki yapar inadına eve kapanır çaktırmadan dolaylı söyleyeceksin. Mesela atıyorum babacığım şöyle bir resim yapmaya çalışıyorum ama yardımına ihtiyacım var dersin eline tutuşturursun boya fırçayı tabi bunu yaparken dünyanın en tatlı en sevimli en bıcı bıcı kızı halini takınacaksın ve canım babacığım arslan babacığım gibi lafları sık kullanacaksın. Sonra adam bir iki boya yapınca pablo picasso imiş gibi muamele yapacaksın. Vaaay baba sen ne yetenkli birisin bunu mutlaka değerlendirmeliyiz böyle bir yeteneği zayi edemeyiz yarın ilk iş halk eğitime seni yazdırıyorum itiraz istemem gibisinden bir şeyler söylersin sonra dehlersin evden.

Erkekler Ne Diyor 4

• Baban hep aynıydı ama şu halini siz göremiyordunuz. Annenle araları nasıl

0|0
    0|0
    • Kötü işte artık bence birbirlerini sevmiyorlar yani. Ayrılsalar başka birilerini bulmazlar ama bence ayrılsalar daha iyi yani çekemiyolar birbirlerini gerçi bu yaştan sonra onu da yapamazlar bence muhtaçlar birbirlerine

• Yapacak birşey bulamıyor annene sarıyor olay bu

0|0
    0|0
  • Erkekler emekli olunca sarcak insan arıyor😀

0|0
    0|0
  • emekli oldktn snra böyle oldysa canı sıklyr size saryr demek ki :) bir meşgale bulması şart.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• camiye gitsin, kahveye gitsin gelsin bir derneğe katılsın
    evde emekli baba başa bela

0|0
    0|0
    • Hayır evde durup bir ev işine bile elini sürmüyor ona ayrı ayar oluyorum

• Hayır evden çıksa bile tamam ama gelince yine sorun

• İşiniz zor.. yani tamamen babana kalmış her şey. Kendisi fark etmesi gerekiyor

• Her zaman böyleyse babanı ikna edip bir doktora götür bence ya da sakin olsun yahu no gerginlik

0|0
    0|0
    • Hiç arkadaşı da kalmadı herkese sinirleniyor adam.

• Bosaltan yok

0|0
    0|0
  • Herkesin babasi bir degisik

0|0
    0|0
Yükleniyor...