Ülkemizde neden bu kadar sözde vatansever, özde ülkesinin ileri gitmemesini isteyenler var?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bugün sultanahmet meydanında bir patlama oldu.
Ve 10 kişi hayatını kaybetti. Ardından 1 saat sonra yayın yasağı getirildi. Ve bazı vatandaşlar neden yayın yasağı getirildiğini sorgulamaya başladı. Devlege karşı saldırmaya başladı.
Paris saldırısında 127 kişi öldü, fakat tek bir insan, tek bir medya dahi sesini çıkarmadı. Hükümetiyle, halkıyla, medyasıyla herkes bir oldu.
Ama bizim ulkemizin %30luk bir bölümü her bir olayda devlete saldırır. Her olayda hakaret nefret söylemleriyle ülkenin kalbine adeta bıçak saplarlar.
Yazık valla yazık!! Üzülüyorum artık bu duruma...😔

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Paris saldırısında da fransızlar ne döndüğünü gayet iyi biliyordu bu olayda aynı soma gibi yayın yasağının gelmesi tamamen örtbas edilmesi niyeti taşıyor

0|0
    0|0
    • Ne alakası var örtbas etmekle?
      Yayın yasağı gelmesi, istihabaratın ve polisin daha iyi çalışmasını sağlar. Yasak gelmeseydi, şimdi her gazete kendine göre farkli farklı şeyler yazacaktı ve bu bilgi kirliliğine yol açacaktı...
      Bu yüzden yayın yasağını destekliyorum.

• dünyanın en güçlü ülkeleri arası da yer alan fransa bile bazı saldırıları önleyemiyor.
      Sen bunu o kadar kolay mı zannediyorsun.
      80Milyon insana çip mi taksınlar..

• Fransada olan saldırıyı devletin haberinin olmadığını zannediyorsan yanılıyorsun fransa tamamen islamofobiyi körüklemek için bunu yaptı. Onlar her şeyden haberdar şüphen olmasın bizim devlette öyle kaldı ki bir önceki yorumda ima ettim gerçek anlamışsın. Neyse

Erkekler Ne Diyor 1

• internetle dizilerle hamburgerlerle marka kotlarla cep telefonlarıyla futbolarla bu memleketin sinirlerini bloke ettiler. Felciz felç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...