Bu yaşta ev arkadaşı nasıl bulunur?

çalışıyorum 26 yaşındayım ama ev kirasını bölecek ev arkadaşını nasıl bulurum? en yakın arkadaşınla eve çık demeyin denedim arkadaşlığımız bozuluyor :) bunu nasıl yaparımki gazeteye ilan mı versem?

0|0
2|25

En İyi Kız Görüşü

• Sahibinden sitesine ilan ver.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Benim evde bir bayan tek kaliyor ona sorayim belki kabul eder. Onun hricinde sahibinden. coma gir kelimeye gore arama bolumune "bayan arkadas" yaz cikanlara bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Facebook vb sitelerde gruplar var bununla ilgili. İlan verirsen aradığınız nitelikleri de belirtirsen kolayca ev arkadaşı bulursun

0|0
    0|0
  • gazeteye ilan versen ya da internete ne kadar sap sapık piskopat böbrek mafyası varsa toparlarsın başına.
    kira nerede hangi şehir?
    kız yurduna git ilan bırak

0|0
    0|0
  • İhtiyacı olan eli yüzü düzgün olgun öğrenciler bul evin abisi ol.

0|0
    0|0
  • Bulunur neden bulunmasın gazeteye ilan verirsen telefonların susmaz çoğu arıyanda sapık çıkar emin ol

0|0
    0|0
  • Facebook'ta falan bunun için gruplar ve sayfalar mevcut. Birkaç arkadaşım bu yolla ev ve ev arkadaşı buldu. Bir bakmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Bulursun ins

0|0
    0|0
  • İllaki olduğun il de üni vardır ve bu üni nin facebook da itiraf sayfası vardır ona yaz ben hep ordan bulurum

0|0
    0|0
  • hangi şehir

0|0
    0|0
    • ist

• bunu bana neden yazdınız, size asla öyle bir hitapta bulunmadım tam aksine durumu öğrenmek için yazdım, bunun kaşar vs ile ne ilgisi var, inanın canım sıkıldı...

• ya bırak yazma. akıl var fikir var ben niye erkek arıyım.

• Çevreye bayan ev arkadaşı aranıyor diye ilan yapıştırabilirsin :)

0|0
    0|0
  • valla denizlide olsan ben düşünürdüm not. korkmana gerek yok kadınlardan hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • nerde oturuyorsun

0|0
    0|0
  • beni alabilirsin :D

0|0
    0|0
  • Nerede yasıyoesun oranın unı siteleri olur

0|0
    0|0
  • Arkadasmı dostmu arıyon onu söle canım

0|0
    0|0
  • güzelsen ben ev arkadaşın olurum :D

0|0
    0|0
    • bayan ev arkadaşı arıyorum teşekkür ederim

• espiri yaptım zaten ama netten kadın bile olsa güvenme aynı evi paylaşıcan sonuçta, tanıdıgın güvendigin birisi olmazsa tek yaşa daha ii

• arkadaşınla aynı evde kalamıysan yabancıyla nasıl kalıcan

0|0
    0|0
  • Bir erkek bul haftada 2 3 gelir kiranı öder sende mutlu olursun oda olur nasıl çözüm ama :-)

0|0
    0|0
  • nerede oturuyorsun

0|0
    0|0
  • birde bayan olacak tabiki

0|0
    0|0
  • Nerde kalıyosun :(

0|0
    0|0
  • Kirayi ben veriyim olmazmi

0|0
    0|0
  • he sonra bir sapık bulur seni görürsün. istanbuldaysan olabilir ama ama hangi taraftasın buda var

0|0
    0|0
    • avrupa

• iyimiş bak. şişli tarafındayım ben şişli medin orada bir yerde

• özlemlere söylim ama kabul edermi bilmiyorum

• Hangi ildesin? Bende ev kirasinda zorlaniyorum. gece calisiyorum surekli sen evdeyken ben olmam ben evdeyken sen olmazsin...

0|0
    1|0
  • Senin gibi çalışan birini bulacan

0|0
    0|0
    • eski ev arkadaşımda çalışıyordu sonra evlendi :)

• seni de everelim

Kızlar Ne Diyor 1

• Zor iş bu devirde kimseye güvenilmiyo ve kendinde demişsin en yakınla olmuyo diye yabancıyla nasıl olacak

0|0
    0|0
    • en yakın arkadaşımla aynı evde yaşayamadım. yani aslında hiçbir sorunları yoktu. sorun bendeydi

Yükleniyor...