Ailem kocamı ve beni devamlı yerden yere vuruyor siz olsanız yaparsınız?

eşimi severek evlendim o zaman çalışıyordum ama su an yeni bebeğim olduğu icin ara vermek zorunda kaldım eşim 1800 TL maaş alıyor kendi evimiz ama parayı zor yetistiriyoruz bebeğin giderleri de var hicbi luksumuz yok kisitli yasiyoruz çalışmak zorundayım yakın zamanda. annem ve kardeşim de devamlı eşim ve beni elestiriyo yok maaşı düşük yok evlenmicektin hata ettin bir suru laf söylüyorlar calismak Zorundasın omurboyu falan hep böyle laflar söylüyorlar siz olsanız naparsiniz?

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ailen kocani sevseydi sana bunu söylemezlerdi hatta teseli edip Allah sana hayirlisiyla vaktini iyiye nasip eder derdi ama belliki kocani pek sevmiyorlar sen kocanin gönlünü hoş tut ona güven verki kocan size bakmanin yükümluğünü alsin ve size baksin emin ol seni seviyorki en ağirr işleri yapiyordur Allah hayirlisiyla size ve çocuğuna huzurlu bir yaşam ihsan eylesin

1|0
    0|0
    • aminnn

• Aminn kendi yuvana söz geyirtme kocana gücen bir nebze bile olsa sana yardim etiysem ne mutlu bana sağlicqkla kal Allah a emanet ol

En İyi Kız Görüşü

• Sen eşini seviyorsan ailenin bu konuda böyle acımasızca yorum yapmaya hakkı yok ayıptır yani. Ben olsam kızardım bir daha açmayın bu konuyu derdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Baban fabrikator mü?

0|0
    0|0
    • kardeşimin evleneceği kişi elli bin TL maaş alıyormuş ya bize laf söylüyorlar

• O 50 binin hayrini gormedigo zaman anlayacaktir bos ver sen kendi yuvana kendi mutluluguna bak

• Dik durmalısın. Benim seçimim size ne diyeceksin. Ömür boyu da çalışırım. Çalışmak ayıp mı diyeceksin. TavrınI ortaya koy. En tehlikelisi yakın arkadaş ve akrabalardır. Aranız bozarlar ne olduğunu bile anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Ailen işine baksın..
    sen mutlu ol yeter ki..

0|0
    0|0
  • Acikcasi can sikici olabiliyor bu tarz yorumlara maruz kalmak lakin aldiris etmemelisin ve muhabbeti kesmek en iyi cozum.

0|0
    0|0
  • adam olana o bile çok

0|0
    0|0
  • Eşinin maaşı çok olsaydı çalışmıycakmıydın?
    Şahsen öyle olsa ve senin yerinde olsam ben kendimi kötü hissederim. Düşünsene ömür boyu eşinin verdiği parayı harcayacaksın. Kendi paranı harcamak varken demi?

0|0
    0|0
  • Doğru değil mi? 1800 TL'ye 1 çocukla nereye geçineceksin.

0|0
    0|0
  • Bunları hiç düşünme ve yanında konuştuklarında ya da sana söylediklerinde bir daha kendinize bu konuda bir şey söylememelerini ve eşinizi çok sevdiğinizi söyleyin bence

0|0
    0|0
  • para için evlenmedin ya böyle diyeceklerine biraz maddi olarak destek verseler ölürler mi?

1|0
    0|0
  • Sizin gibi ömrüm boyunca koca parasına tamah edip evde g. ö. t mü büyüteyim diyeceksin.

0|0
    0|0
  • sittirin gidin lan bu evden derdim

0|0
    0|0
  • Ailelerle arama mesafe koyarım

0|0
    0|0
  • sen memmunsan hiç duyma

0|0
    0|0
  • Gerçekten akılsız insanlarmış onlar. Evladı olmuş bir anneye, aileye söylenecek laflar değil bunlar. Eleştirmek yerine daha destek olmalılar. Seni eşindne ayırsalar ne geçecek elelrine bu vicdansızların. Ben olsam evden kovarım valla. İnsna evlenip çocuk sahibi olunca eşiylede anlaşabiliyorsa aileden iyisi yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayat müşterek denen bir gerçek var günümüz şartlarında 3000 de Alsan aynı şekilde giderim ve yetememe durumu olacak çalışmak ayıp ya da yanlış birşey değil ki omuz omuza vermenin onuru büyük bence

0|1
    0|0
  • Ailen de olsa onlara durmalarını söyleyeceksin. Madem o kadar düşünceliler yardımcı olsunlar. Eşini onlara karşı yalnız bırakma, Rab'bim yardımcı olur.

0|1
    0|0
  • Kica parasi gozleyen 1 sulale

1|0
    0|0
  • Sen aldırma onlara Allah yardım eder bebek bereketiyle doğar, hem yarın kimin ne olucanı kimse bilemez

0|0
    0|0
  • Evliliğim üzerine konuşmamalarını söylerdim.

0|0
    0|0
  • Iki kişi çalışmalı ki daha rahat yaşam sürmek için çocuğun kaç yaşında bilmiyorum ama ilerde kreşe gider sende çalışırsın.

0|0
    0|0
  • Canım, annenle kardeşin eski kafada kalmış afedersin ama bir bayan yeri gelince kendi parasını kazanabilmelidir. Şu an çoğu kız öğrenci okuyor neden? ilerde çalışmak için. Niye bir kızları okula gönderiyoruz eğitimlerini almalarını sağlıyoruz ilerde kendi paralarını kazansınlar diye. Seninde çalışman kesinlikle kötü bir şey değil. Eşin aşırı düşük bir miktarda almıyor yani fazla para alsa kötü biri çıksa bundan iyi mi olacaktı? hayır.
    Annenle kardeşin sana kızmış halen saçmalıyorlar anlaşılan. Artık evlenmişsin,. ocuğun olmuş böyle laflar etmenin kimseye faydası yok. Kendini kötü hissetme. Ben olsam kendi paramı kazanıcam ömür boyu evde oturarak kocamın sürekli para getirmesini izleyemem. Hem artık bir çok bayan çalışıyor sizde halen evde durmayı hayal edin der lafımı söylerim. Tabi haddimide fazla aşmadan...
    kendini kötü hissetme şu an zorlansanız bile bak en azından kendi evinizmiş kira derdiniz yok. Çocuk biraz büyüyünce sende çalışırsın bir süre para biriktirirsiniz sonrada zaten devamı gelir bir şekilde kendini kötü hissetme.

0|0
    0|0
  • ben onlar bu konuları açtığı zaman evimde olsalardı evden kovardım gerçekten ya da dışarda biryerde olsaydım yanlarından ayrılırdım bidahada konuşmazdım onlarla hatalarını anlayıp özür dilerlerdi sonra zaten

0|0
    0|0
  • Benimki mühendis 5 bin maaş alıyor ama huzur yok 😔aileni boşver kim ne derse desin önce huzur olsunn

0|0
    0|0
  • Esimi seviyorsam mutluysam aldirmam laflara

0|0
    0|0
Yükleniyor...