Gunah oldugunu biliyorum ve bu yuzden soruyorum?

Ben bir kiz yurdunda kaliyorum nerden baksaniz 50 kiz filan var. Bu kurslarda (tefrika) yani kizin kiza asik olmasi gibi konularda cok tedbir alinmis iki kisi bir yerde duramaz filan. Neyse burada bir kiz var ve ben onu cok cok seviyordum. O yuzden adim tefrikaya karisti gibi. (arkadasca seviyordum) sonra acikladim sevdigim o arkadasimda ben yanlis anlamadim dedi ve arkadasliga devam ettik. Dertlerimi anlattim , o da anlatti ve iyice baglandim. Ve simdide kiz aklimdan hic cikmiyor. Hala daha tek istegim onunla yakin arkadas olabilmek ama aklimdan cikmiyordu ve sanirsam galiba bu ask. Kurtulmak icin kizla arami bile bozdum. Simdide hakkimda cok kptu dusundugune eminim.. Yarin hic donmemek uzere yurttan cikicam.. Ama ev zaten skici ve bir daha onu hic bir zaman goremicek olmam cok cok uzucu geliyor.. Ne yapmam gerekiyo hic bilmiyorum bana bir akil?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• afedersin ama innaların sorunlarını anlatacak-dertleşecek birini bulamayınca sıkıntıya düşerler ve o kişiyi buluncada aşırı bağlanırlar sendede böyle bir şey olmuş olabilir mi
    ayrıca kendini yalnız hissediyorsan kızlada uyumluysan buda sıkıntıya yol açar bunun aşk olduğunu sanmıyorum. Bu durumlar öyle direk olmaz çocukluktan itibaren farklı belirtileri vardır diğer türlüsü psikolojik olarak sorundur yani normal değildir. Sende yalnız hissettiysen ona tutunmuş olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Sanirsam tam olarak bu..

• açıkçası ben kendimi çok yalnız hissettiğim bir dönemde bir kız arkadaşıma bağlandım. Ailemle durumu konuşamıyordum, diğer arkadaşlarımlada az konuşuyordum en çok onunla sorunlarımı paylaşıyordum. Birde o çok daha dengeliydi örnek model gibi bir şey olmuştu benim için. Aşık olduğumu düşünmedim ama mesela şimdi mesaj atsa mutlu olurum. Onunla konuşmayı çok seviyordum vs ama bunun normal hissettiğim bir şey olmadığını ayırt ettim. Normalde gözümde canlandırdığım kadar üstün biri değildi ben fazla çöküş yaşadığımdan öyle geliyordu. Üstelik insanlar mutsuz oldukları zamanlarda beyinlerinde bir şey salgılanıyormuş ve o sırada yanlarında bulunan kişiyede yakınlık hissedebiliyorlarmış. Hatta evli çiftlere tafsiyede bulunurlar üzgün olunca eşiniz destek olun gibi... Ben bununla bağlantılı olduğunu düşünüyorum kendi yaşadığımın. Uzak durarak, kendime bunun normal olmadığını sürekli hatırlatarak aramdaki bağı koparmaya çalıştım. İşede yarıyor. Giderek azalıyor.

• benim için hep çok önemli olucak çünkü çok faydası dokundu ama bunun dışında farklı bir bağlılık oluştu işte onu yıkmak için uğraştım. Kendine başka arkadaşlar bul, sorunlarını çözmeye çalış veyaz azalt zamanla normale dönüyorsun. Önce beyninde bunu çöz. Çok sıkıntı yaşarsan psikologa git anlat durumunu devlet hastanelerinde var artık.

Erkekler Ne Diyor 6

• ne tür bir ruh hastasısınız ben anlamıyorum. bu sapkınlık son 10 yılda feci şekilde türedi

0|0
    0|0
    • Kesinlikle lanet olsun. Ama o yurttada insanlara bunu dayatmalari cok cok yanlis. Insanlar daha cok etkileniyor bence

• hemcinsini çok sevebilirsin fakat bu duygusal tatmin boyutlarına ulaşıyorsa büyük sıkıntı var. bence bir psikolog ile görüş anlam karmaşası yaşıyor olabilirsin farklı algılıyor olabilirsin (umarım)

• Bende sadece arkadasca oldugunu dusunuyordum ama aklimdan cikmiuor. ya da onunla arkadas olmak istemeyi cok takinti halinede getirmis olabilirim bilmiyorum..

• git özür dile, devam et arkadşlığına, olmadı vur kapıya tekmeyi gir içeri ben aşığım la, n alayınızın a, korum de olsun bitsin,

0|0
    0|0
    • Bunun gunahini vebalini kaldiramam :/

• Vay arkadaş Nasıl bir dünya olmuş. Acilen biri beni vursun. Ben öleyim🔫

0|0
    0|0
  • Seçimin ama saygı duymuyorum kadın ilişkisi saçma

0|0
    0|0
  • Bence bu durumdan kurtulmak için bana çıkma teklifi etmelisin

0|0
    0|1
    • Malesef ben ask denilen seyi hayatimda istemiyorum. Ayrica cok yaslisin :P

• Ben çok yakışıklı bir erkeğim gel bana yaklaş kulağıma fısılda

• Git erkeğe aşık ol öyleyse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Peki onun sana bakışı ne yani sana ne hissettiriyor?

1|0
    0|0
    • Ben onu cozemedim. O yanlis anlasilmaktancok korkuyor bu cok belli. Aslinda ikimizde birbirimze benziyoruz. Beni arkadasca ya da ask olarak seviyor mu bunu anlayamadim hatta sevmedigini bile dusunuyorum. Cunku onun adida daha onceden boule seylere karismis. Beni acayip derece ikilemde birakiyor. Bendeonu ikilemde birakiyorum. Ama seviyormu svmiyormu cozemedim. Belkide tam bir ikiyuzlude olabilir

• Peki kalsaydim nasil gozlemleyebilirdim?

• Sana karşı hareketlerini tutumunu ve genel olarak tavırlarına. Belki dediğin gibidir belki o da arada kalmıştır. Bilemiyorum.

• Kıyamet alametleri

0|0
    0|0
  • İçeriye erkek sokalım bari bunlar birbirini kemirecek.

1|0
    0|0
    • :D gulunesi bir durum oldugunun farkindayim

• nasıl bir kafa bu anlamıyorum birde normalmiş gibi anlatıyorsun ya :D erkeklik ten yokluktan heralde psikolojik dengeniz mi bozuldu nedir :D

0|0
    0|0
    • Yahu karfesim zaten bende uzuldigum ayip buldugum icin sordum. Eger komik geldiyse cevap vermeyin

• bir erkekle çıkmaktansa lezbiyen olmayı tercih ederim aslında evliyim. sadece benim de başıma gelmişti aynı anlattıgın gıbı. ve bı daha onun gıbı kımseyı sevmedım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...