Kadınlar makyaj yaparak erkekleri kandırıyor mu sizce?

Kadınlar makyaj yaparak erkekleri kandırıyo mu sizce? Kandirildigini düşünen erkekler var mı acaba? Bu resimler hakkında ne dersiniz.. 😊😊Kadınlar makyaj yaparak erkekleri kandırıyo mu sizce?

• Kandırıyolar
    62% (78)82% (80)71% (158)Oy Ver
  • Kandırmıyolar
    38% (47)18% (18)29% (65)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
39|61

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 61

• Makyaj yapmadığında öz güvensiz olan kadın sayısı almış başını gidiyor

Makyajı hayati fonksiyon sanıp onsuz olamayanlar kandırıyor

2|0
    0|0
  • Hafif mekyaj yapanlar kandırmıyor. Gerçekte göremedikleri güzelliğin farkına varmalarını sağlıyorlar diyelim. Ama dediğim gibi Picasso'nun tablolarına benzeyenler hariç Tabii aslında ona değil de muhtevaya bakmak daha önemi ama nerdeeee.

2|0
    0|0
  • Tabiki de kandırıyorlar... Mesela şu aşağıdaki görsel Karı'da sahteciliğe girer ve en az 6 ay yersiniz kızlar 8)
    http://i.hizliresim.com/Z7OQGg.jpg

5|1
    0|0
  • Makyaj kadınların mısır döneminden beri yaptığı bir şeydir. Kadınlar her zaman güzel görünmeye çalışırlar bu içgüdüseldir.
    https://www.youtube.com/watch?v=i8e5D83P6UI
    Zamanında benimde düşüncem sizin gibiydi araştırdıkça değişti. Artık umursamıyorum nasıl olduklarını ama lütfen ciltlerine baksınlar.

3|0
    0|0
  • Akıllı erkek yemez.

4|0
    1|0
  • duştan sonra herşey ortada!

3|0
    0|0
  • Kadınlar bilir ki, erkekler görselden etkilenir bu yüzden sürekli makyaj yapar güzel görünmeye çalışır.
    Erkeklerde bilir ki; kadınlar duydukları güzel sözlerden etkilenir, o nedenle erkeler sürekli yalan söylerler.

netice itibarile körler sağırlar birbirini ağırlar.

1|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum bir kere çok sağlıksız makyaj yapana kadar cilt bakımını arttırsalar daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Hayır kandırmıyorlar..! Aksine kendilerine ve çevrelerine olan saygılarında bakımlı olup, bakımlı görünüyorlar. Tamamen arz talep meselesine dayatmamaklazım.

1|0
    0|0
  • Buna kandırma denilmez kadın kendini ne kadar güzel bulursa o kadar iyi hisseder ama tabiki de bir erkeğe kendini makyaj li halini göstermek yerine doğal halini gösterse bana göre daha güzel olur çünkü makyaj li hali ile değil doğal hali ile onu seven onu bırakmaz..

2|0
    0|0
  • Fazla abartılısı evet.

5|0
    0|0
  • Erkekleri değil kendilerini kandırıyorlar.

1|0
    0|0
  • Elbette.

1|0
    0|0
  • bazıları da memeleriyle kandırmaya calısıyorlar :(

2|0
    0|0
  • Kandırıkçılar :/

1|0
    0|0
  • Yalnız Angelina Jolie'nin resimleri arasında saniyorum 15 yil vardir :)

1|0
    0|0
  • şimdi delikanlı olmak lazım arkadaş. böyle bir güzel kız gördümmü, sanki ay ışığı altında uluyan kurtlara dönüşüyoruz :D burada kızların bir suçu yok. :D makyajsız görüncede şikayet etmicez o zaman

1|0
    0|0
  • Ahhhh angelanam senin böyle olduğunu bileydim filmlerine para verirmiydim dokermiydim para :))))

1|0
    0|0
  • Resme göre kandırıyorlar

1|0
    0|0
  • Kanmak isteyen her türlü kanar.

1|0
    0|0
  • Karıncalı ekranı ful hd yapmak gibi :D

2|0
    0|0
  • kandırıyolar

1|0
    0|0
  • kandiriyorlar tabiki yataga girerken silerse herseyo suratindan hersey biter ben bunumu almisim der cikar adam kotu bir durum

1|0
    0|0
  • başta biraz beyaz yalanın kimseye zararı olmaz

1|0
    0|0
  • Kadınlar kadınları etkilemek için makyaj yaparlar

1|0
    0|0
  • Evet kandırıyorlar. Ben kanıyorum mesela.

1|0
    0|0
  • hep soyluyorum , sürme çekin yeter

1|0
    0|0
  • Keşke sadece makyajla kandırsalar. Yapmadığınız numara yok.

1|0
    0|0
  • Evleneceğin kızın suratına hortumla su tut, Fikrini artık bende onaylıyorum :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 38

• Valla bunlar kandırıyor. Çünkü tam anlamıyla makyaj yapıyorlar ; aydınlatıcı, highlighter, bronzer, kapatıcı, fondöten, pudra, allık sadece ten makyajına bunları uyguluyorlar :D Bizim sürdüğümüz azıcık fondöten göze batıyor sanırım :p

8|0
    1|1
  • Kandırılıyorlar bence ama bence güzelsen yüzüne bir krem ve bir allık ve bir rimel yeter hafif bir tonda bit ruj bence kafi ama ben o sanatcıların yüzüne yapılan makyaj ne ya kaçtane fondeten kullanıyorlar pudrası allığı (vs) gibi şeyler bana yapsalar dünya güzeli olur çıkarım

1|0
    0|0
  • Yani evet

1|3
    0|0
  • Dış görünüşe fazlasıyla önem veren insanlar olduğu sürece bayanların dış görünüşe yönelik bu kadar uğraşmalarıda normal aslında ama yinede her zaman söylüyorum bir insan beni dış görünüşüm için sevecekse hiç sevmesin daha iyi.
    Makyaj güzel birşey ama bazıları gerçekten çok abartıyor örneğin bir alışverişe giderken düğüne gider gibi makyaj yapılması terstir bana..
    Rimel ve bu dudak nemlendiriciler var renkli olanlardan azıcık onlardan sürülse yeterli olur diye düşünüyorum illa fazla birşey istenirse göz kalemide kullanılabilir.

1|0
    0|0
  • Doğal görünüm her zaman iyidir hem sen boya küpüne dönmemiş olursun hem de karşındakini kandırmamış olursun sadelik en güzeli sen makyaj yapmıyor musun diceksin evet yapıyorum ama sadece rimel doz kalemi ve dudak koruyucu bazen sinir bozucu sivilceler çıkabiliyor hafif bb krem tamam bu kadar 😊

1|0
    0|0
  • Hayır ortada kandırma yok bir kadının makyajlı hali ile doğal hali bir olamaz, erkekler iki halinin de aynı olmasını bekliyorsa eğer sorun onlardadır bence.

3|0
    0|0
  • Abartı yapılan makyajla kesinlikle kandırıyorlar

1|1
    0|0
  • Evet makyaj yapan kadınlar kandırıyor.

1|0
    0|0
  • "Erkekler gördüklerine, kadınlar ise duyduklarına inanır. Bu yüzden kadınlar makyaj yaparlar erkekler ise yalan söylerler" diye bir söz var bilir misin

1|0
    0|0
  • Şahsım adına konuşayım. Makyajsız istedigim yere giderim. He lise zamanlari sivilce vs. Sorunlarimiz hepimizin oldu ki bence bir insanda sivilce falan varsa ve gecmiyorsa bu abartilmamalidir. Tip kurtariyorsa, yuz hatlari falan mesele yok. Kandirmiyolar dedim

1|0
    0|0
  • Evlenince kariniz gece makyajini silince kandirmiyorlar diyenleri gorurum ben :(

1|0
    0|0
  • Erkeklerin söyledigi yalanlarin yaninda makyaj yalan mi ya:))

4|0
    0|1
  • İyi hissederim yaparım kimseyi ilgilendirmez kim ne düşünüyorsa düşünsün :D kimsyi kandırdığım yok normal de sevgilimle buluşurken makyaj yapmıyorum zaten

1|0
    0|0
  • Angelina makyajlı yalnız ikisinde de

1|0
    0|0
  • Erkekler güzele baktığı için kadınlar kendileriyle çok uğrasıyo

3|0
    0|0
  • Ben kandirmiyorumm

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar kusura bakmayın amma tüm herkesin makyajsız halini düşünürseeek , makyaksızların arasından en güzel olanı begenirsiniz. Mesela angelina diger kadinlarin makyajsiz halinden daha guzelbu yuzden kandirmaca falan yok...
    Ayrıca sizde saçınıza sıfıra vurdursanıza ya da fön yapmadan dışarı çıkın? Erkekler

2|0
    0|0
  • bakımlı olmak kandırılmak değildir.

1|1
    0|0
  • fotograftakiler cirkin degil

1|0
    0|0
  • ınanılmaz evet kandııryooo

1|0
    0|0
  • normal bir insan bu kadar fazla makyaj yapmadıgı için fazla degişim olmuyor o yuzden kandırmıyorlar

1|0
    0|0
  • Erkekler için yapmıyor çoğu kadın

2|0
    0|0
  • erkeklerde he olmasın inanmasın ozaman :D

1|0
    0|0
  • Bu kadar degismiyorum o yuzden kandirmiyorum

1|0
    0|0
  • Evet 😀👍👍👍👍👍👍

1|0
    0|0
  • Makyajını derecesine bağlı

2|0
    0|0
  • Bunları dolandırıcılıktan içeri alsınlar.

1|0
    2|0
  • Kandiriyoruz evet 😄

1|0
    0|0
  • kandırmıyor diyenler neyin kafasını yaşıyor acaba

1|0
    0|0
  • Kandırıyor

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam