Sultanhmet patlaması ne anlama geliyor?

Verilmek istenen mesaj nedir?
Ülkemiz için geçmiş olsun :/

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye için tehdit oluşturuyor, Dünya için de korku yayılıyor. Çünkü o meydanda sadece Türkler değil binlerce yabancı turist bulunuyor.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• verilmek istenen mesaj şu suriye üzerinde oyun oynarsan bizde ülkenizde oyun oynarız sultanahmetın seçilmesinin nedenide orda olabildiğince turist öldürüp türkiyeyi güvensiz hale getirmek yapılacak şey şu bütün suriyelilerı geri göndermek

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Pkk ve rusyanin isi

1|1
    0|0
  • Suriyeli mesajlar veriliyor hshdd
    #Sultanahmet

0|1
    0|0
  • Sabah trt de selver'in programinda bir karikatur vardı anlatmış özetlemiş durumu ama bulamadim

0|1
    0|0
  • turıstlerı hedef alması dusundurucu ya hanı sankı ulkeye turıst gırmesını azaltmak için yapılmış gibi

0|1
    0|0
  • Asker oluyor polis oluyor, cocuklari yetim kaliyor, ben ne almana uzuluyorum ne suriyeliye

0|1
    0|0
  • Ben de çözemedim pek ama patlama sırasında ordaydım dikilitaşın ordan dakikalar önce geçmiştim psikolojim bozuldu ya Allah yaralılara şifa ölenlerin yakınlarına sabır versin

0|1
    0|0
  • Tehdit bir nevi

0|1
    0|0
  • Kötü ye işaret olduğu kesin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence Türkiyede yaşanan bu tarz olayların perde arkasında o kadar çok farklı şeyler var ki, emin ol kimsenin aklının ucundan bile geçmez. Herkes farklı bir yorum yapıyor, farklı şeyler düşünüyor. Binlerce sebep olabilir...

Ancak Türkiye gibi bir yerde olduğu için temel sebepler arasında devlete zarar vermek yatıyor. Bu patlama da zaten kötü olan turizm sektörünü daha da kötü duruma getirdi. Laleli, merter gibi sırf mağaza dolu olan yerlerde zaten işler güçler çok sıkıntılı, bu patlama ile birlikte daha çok sıkıntıya girdi. Çoğu esnaf kan ağlıyor ve bunun olması sonucunda çoğu işini kapatıcaktır.

0|1
    0|0
  • ölenlerin yarısı alman turistler, en çok onlara üzüldüm ben, millet buraya yurt dışından ziyarete geliyor, ülkemizi tanımaya geliyor, fakat gel gör ki terör ile karşılanıyorlar hatta 10 tanesi tek parça halinde ülkemize gelmişken, tabutlarla geri ülkelerine gönderiliyorlar, ne kadarda acıklı bir durum. ülkemizin adı iyice kötüye çıkmaya başladı, böyle gitmeye devam ederse eğer ülkemize turist gelmeyecek. bundan endişe duymaya başladım, başka ülkelerde türküm diyince insanların bakışları değişiyor, iyice adımız lekelendi.

1|1
    0|0
  • mesaj Almanyaya verildi aslında..
    bize degil
    bizde normal artık bomba patlamaları..
    adamların arka bahcesi olduk

0|1
    0|0
  • Sizde bu merhamet oldukca biz bu ülkede her b'ku yapariz..
    Demeye getirdiler, haklilar. suriyelilerin gece yol kesip harac isteyecekleri günler uzakta degil.

0|1
    0|0
  • Mkdumun avrupası neden ayaklanmadı almanyada haber bile olmamış ölenlerin çoğu alman olmasına rağmen hani ooo may gaaddd diyenler

0|1
    0|0
  • valla türlü türlü anlama gelir

fakat görünen
    adamlar istedikleri herşeyi yapabiliyor..
    ne desem bilemedim

0|1
    0|0
  • Algısal yönetim yapıyor kan ile beslenenler
    Kimbilir neleri örtbas etmek için yapıldı bu saldırı

0|1
    0|0
  • Bir iş çıkmaz.
    Çoktan unutuldu.

0|1
    0|0
  • Sosyal mesaj

0|1
    0|0
  • Özellikle turistlerin ölmesi Türkiye'de can güvenliğinin olmadığını dış ülkelere mesaj ve Türkiye ye büyük bir tehdittir ayrıca ticareti bitirmeye çalışıyorlar.

0|1
    0|0
  • Osmanli fanlarina mesaj bence :|

0|1
    0|0
  • artık camiye gitmekte haram

0|0
    0|0
  • kardeşim ları herhangi bir mesaj verebilir mi?

0|0
    0|0
  • sıradan bir saldırı, bunun da üstesinden geleceğiz Allahın izni ile

0|1
    0|0
Yükleniyor...