Yemek konusunda çekingenim?

Herkese merhaba benim sorunum şu normalde ailem ile normal bir şekilde yemek yerken bir misafirlikte hatta en yakınım ablamın evine gidince bana bir sıcak basıyor sanki yemeği yiyemiyorum hatta kafamı tabaktan kaldıramıyorum sizin bir çözümünü var mı birtek ben mi böyleyim? Misafir geldiğinde bile kendi evimde yemek yiyemiyorum hatta masadaki sohbete bile katılamıyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ilk önce sandalyeye düzgün oturun sırtınızı dayayın dik durun, ilk kendinize güven hissini oturuşunuzla sağlayacaksınız siz tabağa gitmeyin çatalınızla kaşığınızla aldığınız size gelsin, iki eliniz masanın üstünde olsun, yavaş yavaş yiyin amacınız yemek yemek değil sohbet etmek zihninizde bunu kurun

0|0
    0|0
    • Ya sorun şu sanki masadaki herkes bana bakıyor gibi hissediyorum hatta gözlerimde yaşlar falan geliyor bir türlü kurtulamadım lanet şeyden

• teşekkür ederim, bunu çok kolay yenebilirsiniz

• Eminim önerileriniz çok işime yarayacak :))

En İyi Kız Görüşü

• bir düşün bakalım geçmişte seni böyle bir masada yemek yerken etkileyen olayları, sebebi burada gizli, nedenini bilirsen çözümü de bulursun

0|0
    0|0
    • Hıç öyle bir olay yaşadığımı hatırlamıyorum fakat dikkate alacağım teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• ohoooo acayip yerim ben, baskalarininkini de yerim. bitiremediysen senin tabagina da salca olurum o derece :D

0|0
    0|0
  • Aynı durum malesef bnde de war önce yüzümde bir sıcaklık hissederim onn ardından boncuk boncuk ter dökmeye baslarım kafamı kaldıramam kendimi bir türlü rahat hissedemem gıcık bir durum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...