Bugüne kadar hangi yaptığınız olaydan vicdan azabı çektiniz?

Bugüne kadar hangi yaptığınız olaydan vicdan azabı çektiniz?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır.. vicdanım kılavuzum. Bu yüzden içim rahat herkese karşı. Yaptığım her şeyi vicdan ve aklımca değerlendirerek yapmaya çalıştım.

Eğer bir kötülük yaptıysam da bunu hak etmiştir karşı taraf. Kinci değilim ama beni mutsuz edenin de hayatına normal devam etmesine pek katlanamıyorum.

0|1
    1|2

En İyi Erkek Görüşü

• çok şükür öyle bir durumum olmadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• 4 yasindayken bir kedinin kuyruguna basmistim. Kedi kafama kadar sıcradı aynı boya gelmistik. 17 18 yıl önce ölmüştür o kedicik

0|1
    0|0
  • Sinirden elimi cama vurmustum cam kirildi elim braz kesildi elimin kesigini gordugum an bir saat boyunca ne yaptim ben ne kadar aptalim diye tekrar edip durmustum kendimi inctmek zarar vermek gerçekten beni cok üzdü ve vicdan azabi cekmeme sebep oldu dersimi aldim insALLAH :)

0|1
    0|0
  • merhametsiz bir yapım var bu yüzden say say bitmez

0|1
    0|0
  • Düşündüm yokmuş vicdanimi rahatsz eden hiçbirşey

0|1
    0|0
  • uzdugum insanlar oldu, eski mevzular hala da uzuluyorum bazen

0|1
    0|0
  • kuşuma yem vermeyi unuttum ve gece kafesınden sesler cıkarmasına ragmen bakmadım oyun oynuyor sandım sabah ölü bulunca 1 hafta kendıme gelemedım vıcdan azabından :(

0|1
    0|0
  • vicdanımı rahatsız eden bişey yok.

0|1
    0|0
  • Mast yaptıktan sonra, annemi üzdükten sonra

0|1
    0|0
  • Hicbirinden cekmedim sanirim

0|1
    0|0
  • uzun süre birlikte olduğum kişiye sebepsiz yere terk edip bir daha hiç aramadım. bunu vicdan azabını çekiyorum.

0|0
    0|0
  • Nelerden çekmedim ki ah ah

0|0
    0|0
  • Hiç vicdan yapıcak bişey yapmadım

0|0
    0|0
  • Karınca öldürdüm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• En büyük vicdan azabım vefat eden kedim en son ona kötü davranmıştım :(

0|1
    0|0
  • ilkokulda sinir olduğum birinin kafasında bit var demiştim herkes uzaklaşmıştı ondan hoca incelemişti falan hala üzülürüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...