Yeni evlenenlere neler önerirsiniz?

Yeni evlendim eşini idare etme kendine bağlama konusununda neler önerirsiniz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eşinin eline bakma derim kendi meslegın olsun gelirin olsun bu cok önemli kendini ezdirme en ufak şiddet hakarette çocuk yoksa hemen ayrıl derim çunku kesin devamı gelir. Biz erkekler bazen sapıtırız yatakta sizden olmaması gereken şeyler isteriz anal gibi oralı bilmem sana kalmiş kendini aşağilatma bu kadar bide kulakların daima açik olsun aldatılmak acı olur

1|0
    0|0
    • Eşim sapıkça şeyler istemiyor çok şükür. Başta çok sıkıntı cektim mesala. Korktugum için 20 gün beraber olamadık sonrasında da 1 ay kanamam devam etti. Çok bariz sıkıntımız yok eşimin ailesi yardımcı olmadı eşim yalnız kaldı evlenirken baska seylerde bende sitem edince ailesi için kavga ettik. Bazen çok sinirli oluyor ama saygılı biridir.

• korunuyorum zaten

• Eic icin tsk

En İyi Kız Görüşü

• Kendine baglayabilmissinki evlenmişti :) pek tecrübem yok hatta hiç yok ama çevremde gozlemledigim kadarıyla erkeği yani eşini bunlatma kavgalara fazla üstüne gitme yok annen söyle böyle kavgalari yapma annesiyle çevresiyle ne kadar iyi anlasirsan o kadar mutlu olursun bence bide evine kendine felan bak başka bişi gelmiyo aklima

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok fazla adama yılışma. aşkoooom gibi şeylerden kaçın.
    onun seni, senin onu anlamasına keşfetmesine fırsat ver.
    atıyorum eğerki adamın bekarlıktan süregelen bir alışkanlığı varsa (mesela kahvaltı olmazsa olmazıysa) bunu yerine getirmeye gayret etki adam birden boşluğa düşmesin.
    Abuk sabuk birbirinizi kıskanmayın. daha yeni evlisiniz. yani telefon gecenin bir yarısı çalıdığında eşin sana/sen eşine mantıklıca kimdi o diye sorun ama tutupta hıh yine aradılar gibi cümlelerden uzak durun.
    Yakın arkadaşlarınız (bay bayan farketmez) ile olan görüşme birlikte gezme vs.. sıklığını düşürün.
    Maddi açıdan bir dengesizlik var ise Ezilmemeye/ezmemeye çok dikkat edin.
    Cinsel açıdan birbirinizi keşfedin.
    İkinizde çalışıyorsanız akşam mutlaka yorgunluk olacaktır.
    Eve iş götürmeyin/getirtmeyin.(istismalar olabilir ama daimi rutine bağlamamalı)
    Evlendim diye kendini salma.
    Bayanların en büyük hatası evlendikten sonra pespaye hale dönüşmeleri ve sadece bir yere giderken full aksesuar süslenmeleri.
    Ara sırada eşim için süslen püslen. adama bunu farkettir.
    paspal olmaki Adamın gözü dışarıya usul usul kaymasın.
    Her ailede kavga olur. tartışma olur. olmaz diyen b. k yemiş.
    Zırt pırt her kavgada tartışmada (fiziki şiddet yok ise) bak giderim. bak seni terkederim.
    Ammman haaa. her iki tarafta bu sözü zırt pırt kullanmamalı.
    Ağzını tutmayıbil. yani şöyle:
    Evlilikte evin dış kapısı kapandığında herşey eşikten bu tarafta kalır. evde olan evde kalır. tetupta annene, bacına, iş arkadaşına, komşuna (eğer şiddete filan mazur kalırsan o zaman ayrı) her b. ku anlatma. birgün döner dolaşır eşinin kulağına gelir. sana güvenmez bir daha.
    Aynı durum eşin içinde geçerli. dedikodu sıkıntıdır.
    İster katılır ister katılmazsınız.
    Aşk 3-5 ay sonra bitecek. artık alışma aşkın yerini alacak. işte bu noktada sevgi-saygı-sadakat üçlüsü daha baskın olmalı. birinden biri gittiğinde ya sen ya eşin yavaş yavaş alternatifler aramaya başlayacaktır.(alternatiften kastım karşı cins)
    Kısaca aklıma gelenler böyle

1|0
    0|0
    • siz evli misiniz? sizke konusabilir miyim cok deneyimli ve akli basinda birine benziyorsunuz sanki

• sizi bir an bayan yye sandim afedersiniz canim felan dedim ayip oldu:(

• Olabilir. insanlık hali. farkettim ve üzerime alınmadım.

• Genelde cocuk aile baglarini guclendirir. Hani mesela bosancak bir cift bile olsa cocuklari varsa bosanmamayi tekrar tekrar deniyo.

0|0
    0|0
  • ne yaparsaniz yapin bir birinize aski kaybedin saygi da kusur etmeyin simdiki kizlarin en zayif yonu askimiz bitdi artik sevmiyorsun falan diyerek erkekyini bunaltiyor yeter ya erkek severse sahip cikar sahip cikmissa sevdiyindendir yapmayin boyle

0|0
    0|0
  • yılışıklık yapmayın taze gelin

0|0
    0|0
  • öncelikle biz olun

0|0
    0|0
  • Sabredin önünüzde çok zaman var herşeryi bir güne sıkıstırmayın heycanınozı kaybetmeyin

0|0
    0|0
  • saygı saygı saygı

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce öğreneydin bunları iyiydi

0|0
    0|0
  • Her isteğinde ver hatta sen yanaş ver

0|1
    0|0
  • yatakta iyi ol yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeni evlenmişsin
    eşin sana şimdi bağlı değilse ya da öyle hissettiriyorsa ilerde napacaksın
    kendine bağlama önerisi nedir ablası?
    adam senle zorla evlenmediyse zaten seviyordur istiyordur hemen sıkılamaz ki
    bakımlı ol temiz ol kafi

0|0
    0|0
    • severek evlendik bazen kavga ediyoruz ilk zamanlar olur diyolar ama bunları daha rahat atlatmak için sordum yoksa bariz bir sıkıntımız yok

• bol bol seviş :D fantazi kıyafetler topuklu ayakkabılar

0|1
    0|0
Yükleniyor...