Evli olup evlilik yüzüğü takmayan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence evli erkek evlilik yüzüğünü takmalı... Aitliği simgeleyen güzel bir şey. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
54113

En İyi Erkek Görüşü

• Gururla takarım tabi ki. Gerçekten işe yarıyor :D ben sevgilimle taktığım alyans ile baya bir kızı uzak tuttum kendimden tabi böyle düşünen çıkmaz erkeklerden çok nadir ^^

1|1
    0|0
    • benım erkek arkadasım da boyle dusunuyor. ve bundan dolayı cok mutluyum

• Teşekkür Ederim :)

• rica ederim helalı hos olsun hakettin ^^

En İyi Kız Görüşü

• Ben evli olunca her iki tarafında sevmeselerde yüzüğü takmaları gerektiğini düşünüyorum. O zaman o yüzük neden var olmuş dimi. Kadında erkekte takmalı. Sevip sevmemenin bir mazeret olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 112

• Çapkındır büyük ihtimalle.

2|0
    0|1
  • Sevmeyenler var ama sevmesem de Takarım..

Çünkü ben beğenerek baktığım bir hanımefendide ilk olarak parmağında yüzük olup olmadığına dikkat ederim :)

3|0
    1|0
  • Ailtik güzel bir tair olmadı ama ya. Bence biz ona bağlılık desek daha iyi olur. Aşka, sevdaya ve sevdalıya bağlılık. Evine bağlılık.

1|0
    0|0
  • Gururunla tasimalisin bence bir erkek bayan ayirt etmeksizin çünkü sevginin sahiplendiginin sahiplenildiginin simgesi gurula sunabilmelisin

1|0
    0|0
  • Yüzük sıkıyor olabilir veya takmayı sevmiyor olabilir. Bir tanıdığım kadınların davranışını değiştirdiğini söylemişti bundan hoşlanmıyordu. Nasıl desem iş hayatında mesela ikna ile ilgili işlerde takmayan çoktur kadınlara satış yapma olasılığını yükseltir. Tavlarım mantığı gibi düşün aynısı burger kingdeki kasiyerler içinde geçerli erkeklere arada kaçamak bakışlar atarlar pas atıyorum gibi daha fazla para kazandırırlar şirkete.

1|0
    0|0
  • Çok saçma bir haraket seve seve takardım ben.

2|0
    0|0
  • çapkınlık peşinde olan erkekdir, yüzük farkedilmesin amacındadır, zamanla vücut yapısı değişip parmağı kalınlaşıp parmağına olmayanlarda var, onlarda üşengeçler gidip yenisini yaptırmıyolar, yüzük bir simge olsada kalpden akıldan çıkarmamak daha önemli

1|0
    0|0
    • katılıyorum ben universıtedeyken, kız pesınde olan evlı erkekler vardı yuzuksuz dolasırlardı ya da yuzugu caktrmadan gomlek cebıne atarlardı.. devır cook kotu..

• yüzük aitliktir sahipliktir neden yüzük parmağı denir oraya takılır kalbe giden damarın ordan geçtiği söylenir çıkarılmamalıdır

• kesınlıkle oyle.. ama bazı ınsanlar anlayamıyor bunu. boyle dusunen beyefendılerın olması gercekten cok guzel.

• o yüzükten bende olsun göstere göstere gezicem :D hatta sokaktan geçen birini çevirip bak alyansım var benim bile diyebilirim :D

4|0
    0|0
  • Evde iken takmıyor ise takmaması normal ama dışarda mutlaka takmalı takmıyor ise bunun tek bir izahı olabilir onu da açıklamaya gerek yok sanırım takmaması büyük saygısızlık

1|0
    0|0
    • evde de takmalımı pekı?

• hım pekii :)

• Bunu ben de gözlemledim defalarca.. Takmıyorlar ve hep bir mazeretleri vardır.. Ama nedense evli kadınlar hep takarlar.. Eşine, ailesine saygı duyan erkek bunu takar. O kadar.

1|0
    0|0
  • Bence hem kadın hem de erkek evlilik yüzüğü takmalı.

1|0
    0|0
  • Evlenilmeyecek tipler.

1|0
    0|0
  • yüzüğe daha fazla tav olan kadınlar var bacım!
    bu iş bu devirde
    yüzükle çözülmüyor
    hem cinslerini tanı!

0|2
    0|0
  • Erkek değildir o kişi benim gözümde.

beğendiğim bir bayan olduğu zaman ilk olarak yüzüğü var mı diye bakarım.

1|0
    0|0
  • Ben takmıyorum.
    Beyne yüzük takmadıktan sonra istersen pipine tak hiç fark etmez. Çapkınlık yapacak olan yüzüklü yüzüksüz yapar, bu böyle biline.

3|1
    0|1
  • Sonuna kadar takmalı diye düşünüyorum evlindikten 1 ay sonra yüzükler çıkıyor nedense, gerçekten anlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Gözü dışarda ve kız tavlamak peşinde. Heralde eşlerinden memnun değil. Türkiyede sık görülen durum bu.

1|0
    0|0
  • takıyorum

1|0
    0|0
  • Takmalı tabi.

1|0
    0|0
  • fırıldak

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    92

Kızlar Ne Diyor 53

• ben bişey düşünmüyorum haklarında bende bayan olarak takmıyorum sevmiyorum napımm onlarda sevmıyordur saygı duymak lazımm..

1|1
    0|0
  • Ben dw takmıyorum eşim de takmıyor. Kalpler bir olsun yüzük sorun değil

2|2
    0|0
  • Eşinin bildiği ve anlayış gösterdiği sebeplerle hiç takmayanla, belli durumlarda acilen cebe atanı ayrı tutmak lazım.

1|0
    0|0
  • Takmalı.

1|1
    0|0
  • O yüzük parmağını kırasım gelir 😡😡

1|1
    0|0
  • Öyle biriyle evlenmek istemem. Bana ait olduğu belli olsun.

1|0
    0|0
  • Takmalı

1|0
    0|1
  • Takmamak gibi bir lüksü yok ben takiyosam oda pasa pasa takicak ha seve seve ha baska turluu...

1|0
    0|0
  • erkeğin buna bakış açısına göre değişir her erkek hemen aitlik düşüncesine girmek istemez ama tabiki takmalı evliliğin belli bir amacı var

1|0
    0|0
  • Bence o erkekler hiç evlenmesin.

1|1
    0|0
  • benm babam bildim bileli kullanmaz sülalede çoğu erkek takmaz. annemde öyle.

1|2
    0|0
  • Sevmiyorsa, istemiyorsa takmaz. Herkes yüzük takmayı sevmek zorunda değil.

0|5
    0|0
  • Bence de takmalı; erkek de kadın da.

1|0
    0|0
  • bencede ben bir kere denk geldim adam çocuğum varr dedi ben şok hemen vazgeçtim aşkımdan asdasdasd :D

1|0
    0|0
  • Ben takmam

1|2
    0|0
  • >:( Olamaz öyle bir şey

1|0
    0|0
  • Allah affetsin ama iyi seyler düsünmüyorum.

1|0
    0|1
  • aldatıyordur diye düşünürüm bir zaman sonra, mutlaka takıcak

1|0
    0|0
  • Yanlid yapiyorlar

1|0
    0|0
  • Benimki kesinlikle yüzük takmalı..

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam