Evli olup evlilik yüzüğü takmayan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence evli erkek evlilik yüzüğünü takmalı... Aitliği simgeleyen güzel bir şey. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
54|113

En İyi Erkek Görüşü

• Gururla takarım tabi ki. Gerçekten işe yarıyor :D ben sevgilimle taktığım alyans ile baya bir kızı uzak tuttum kendimden tabi böyle düşünen çıkmaz erkeklerden çok nadir ^^

1|1
    0|0
    • benım erkek arkadasım da boyle dusunuyor. ve bundan dolayı cok mutluyum

• Teşekkür Ederim :)

• rica ederim helalı hos olsun hakettin ^^

En İyi Kız Görüşü

• Ben evli olunca her iki tarafında sevmeselerde yüzüğü takmaları gerektiğini düşünüyorum. O zaman o yüzük neden var olmuş dimi. Kadında erkekte takmalı. Sevip sevmemenin bir mazeret olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 112

• Sevmeyenler var ama sevmesem de Takarım..

Çünkü ben beğenerek baktığım bir hanımefendide ilk olarak parmağında yüzük olup olmadığına dikkat ederim :)

3|0
    1|0
  • Ailtik güzel bir tair olmadı ama ya. Bence biz ona bağlılık desek daha iyi olur. Aşka, sevdaya ve sevdalıya bağlılık. Evine bağlılık.

1|0
    0|0
  • Gururunla tasimalisin bence bir erkek bayan ayirt etmeksizin çünkü sevginin sahiplendiginin sahiplenildiginin simgesi gurula sunabilmelisin

1|0
    0|0
  • Yüzük sıkıyor olabilir veya takmayı sevmiyor olabilir. Bir tanıdığım kadınların davranışını değiştirdiğini söylemişti bundan hoşlanmıyordu. Nasıl desem iş hayatında mesela ikna ile ilgili işlerde takmayan çoktur kadınlara satış yapma olasılığını yükseltir. Tavlarım mantığı gibi düşün aynısı burger kingdeki kasiyerler içinde geçerli erkeklere arada kaçamak bakışlar atarlar pas atıyorum gibi daha fazla para kazandırırlar şirkete.

1|0
    0|0
  • o yüzükten bende olsun göstere göstere gezicem :D hatta sokaktan geçen birini çevirip bak alyansım var benim bile diyebilirim :D

4|0
    0|0
  • çapkınlık peşinde olan erkekdir, yüzük farkedilmesin amacındadır, zamanla vücut yapısı değişip parmağı kalınlaşıp parmağına olmayanlarda var, onlarda üşengeçler gidip yenisini yaptırmıyolar, yüzük bir simge olsada kalpden akıldan çıkarmamak daha önemli

1|0
    0|0
    • katılıyorum ben universıtedeyken, kız pesınde olan evlı erkekler vardı yuzuksuz dolasırlardı ya da yuzugu caktrmadan gomlek cebıne atarlardı.. devır cook kotu..

• yüzük aitliktir sahipliktir neden yüzük parmağı denir oraya takılır kalbe giden damarın ordan geçtiği söylenir çıkarılmamalıdır

• kesınlıkle oyle.. ama bazı ınsanlar anlayamıyor bunu. boyle dusunen beyefendılerın olması gercekten cok guzel.

• Evde iken takmıyor ise takmaması normal ama dışarda mutlaka takmalı takmıyor ise bunun tek bir izahı olabilir onu da açıklamaya gerek yok sanırım takmaması büyük saygısızlık

1|0
    0|0
    • evde de takmalımı pekı?

• hım pekii :)

• Çok saçma bir haraket seve seve takardım ben.

2|0
    0|0
  • Çapkındır büyük ihtimalle.

2|0
    0|1
  • Bunu ben de gözlemledim defalarca.. Takmıyorlar ve hep bir mazeretleri vardır.. Ama nedense evli kadınlar hep takarlar.. Eşine, ailesine saygı duyan erkek bunu takar. O kadar.

1|0
    0|0
  • Bence hem kadın hem de erkek evlilik yüzüğü takmalı.

1|0
    0|0
  • Evlenilmeyecek tipler.

1|0
    0|0
  • yüzüğe daha fazla tav olan kadınlar var bacım!
    bu iş bu devirde
    yüzükle çözülmüyor
    hem cinslerini tanı!

0|2
    0|0
  • Erkek değildir o kişi benim gözümde.

beğendiğim bir bayan olduğu zaman ilk olarak yüzüğü var mı diye bakarım.

1|0
    0|0
  • ben takmıyorum, zaten keramet yüzükte olsaydı takanların hiç biri aldatmazdı. İş karakterde biter, yüzükte değil..

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar takmalı diye düşünüyorum evlindikten 1 ay sonra yüzükler çıkıyor nedense, gerçekten anlamıyorum.

1|0
    0|0
  • fırıldak

1|0
    0|0
  • Gözü dışarda ve kız tavlamak peşinde. Heralde eşlerinden memnun değil. Türkiyede sık görülen durum bu.

1|0
    0|0
  • ben bekar olduğum halde yüzük takıyorum çoğu zaman acayip ilgi çekiyo:) çapkın olsa yüzüğü takar yani sölyiim:) bence sevmiyodur takmayı başka bir anlamı yok..

1|0
    0|0
  • Ben takmıyorum.
    Beyne yüzük takmadıktan sonra istersen pipine tak hiç fark etmez. Çapkınlık yapacak olan yüzüklü yüzüksüz yapar, bu böyle biline.

3|1
    0|1
  • rahat edemiyorum falan bahane, eşine saygı gösteren kadın veya erkek o yüzüğü parmağından çıkarmamalı

1|0
    0|0
  • İstesemde çıkaramıyorum iz oldu artık çıkarınca kabak gibi belli oluo :))

1|0
    0|0
    • aa dimi bırde oyle bırsey var :)

• Evet kış ayında yine iyiyizde yazın bembeyaz kalıyor orası :D :D

• takıyorum

1|0
    0|0
  • yanii sonra başka kadınların gözü üstlerin de oluyor :D

1|0
    0|0
  • Yüzüğü sadece bir eşya olarak görmem. O, aşk ve evliliğin bir göstergesidir. Bu yüzden, ben çıkarmam.

1|0
    0|0
  • Takmalı tabi.

1|0
    0|0
  • Rabbim kalbinde süreklilik daim etsin.

2|0
    0|0
  • Evli olup evlilik yüzüğü takmayan kadınlar hakkında ne düşünüyosam onu.

1|0
    0|0
  • kız avcısı

1|0
    0|0
  • işi dolayısıyla takmıyordur rahatsız ediyordur sıkıyordur

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    82

Kızlar Ne Diyor 53

• ben bişey düşünmüyorum haklarında bende bayan olarak takmıyorum sevmiyorum napımm onlarda sevmıyordur saygı duymak lazımm..

1|1
    0|0
  • Eşinin bildiği ve anlayış gösterdiği sebeplerle hiç takmayanla, belli durumlarda acilen cebe atanı ayrı tutmak lazım.

1|0
    0|0
  • Ben dw takmıyorum eşim de takmıyor. Kalpler bir olsun yüzük sorun değil

2|2
    0|0
  • Takmalı.

1|1
    0|0
  • O yüzük parmağını kırasım gelir 😡😡

1|1
    0|0
  • Öyle biriyle evlenmek istemem. Bana ait olduğu belli olsun.

1|0
    0|0
  • Bence o erkekler hiç evlenmesin.

1|1
    0|0
  • Takmamak gibi bir lüksü yok ben takiyosam oda pasa pasa takicak ha seve seve ha baska turluu...

1|0
    0|0
  • benm babam bildim bileli kullanmaz sülalede çoğu erkek takmaz. annemde öyle.

1|2
    0|0
  • Sevmiyorsa, istemiyorsa takmaz. Herkes yüzük takmayı sevmek zorunda değil.

0|5
    0|0
  • Bence de takmalı; erkek de kadın da.

1|0
    0|0
  • >:( Olamaz öyle bir şey

1|0
    0|0
  • bencede ben bir kere denk geldim adam çocuğum varr dedi ben şok hemen vazgeçtim aşkımdan asdasdasd :D

1|0
    0|0
  • Ben takmam

1|2
    0|0
  • Takmalı

1|0
    0|1
  • erkeğin buna bakış açısına göre değişir her erkek hemen aitlik düşüncesine girmek istemez ama tabiki takmalı evliliğin belli bir amacı var

1|0
    0|0
  • Allah affetsin ama iyi seyler düsünmüyorum.

1|0
    0|1
  • aldatıyordur diye düşünürüm bir zaman sonra, mutlaka takıcak

1|0
    0|0
  • evlilik yüzüğünün anlamı evlendim demektir sağlık sorunu yoksa takmalı ki kişi evli olduğunun farkındamı başkalarına asılmamalı

1|0
    0|0
  • Takmasini isterm meslegi engel degilse yani tamirci isata mimar falan ise düsmesnde takmamasini onay verrm ama özel günlerde ya da misafrli dügne falan gitimizde taksin isterm

1|0
    0|0
  • Benimki kesinlikle yüzük takmalı..

1|0
    0|0
  • Takılmalı !!!

1|0
    0|0
  • Kesinlikle takmali yoksa sorun cikar

1|0
    0|0
  • Neden takmadigi önemli tabi hersryi capkinliga yirmamadak lazim alerji yapıyor olabilir , yuzuk seviyor olabilir mesela ya da lavobadan sonra takmayi unutmuş olabilir insanlık hali

1|0
    0|0
  • Yanlid yapiyorlar

1|0
    0|0
  • evet beğendiğin erkeğe bakıyosun yüzük yok bekar sanıyosun hop evli çıkıyo hayal kırıklıgı..

1|0
    0|0
  • Bencede takmali

1|0
    0|0
  • Takmali tabiki. Benim olduğu belli olacak, olmalı.

1|0
    0|0
  • Aitlik derken? Evlendi diye karşı tarafa ait mi oluyor? Onun malı mı oluyor? Bİr kadınım ve evliyim. Estetik olarak canım isterse takarım, istemezse takmam. Eşim de aynı şekilde. İlla ben evliyim diye milletin gözüne mi sokmak gerekiyor? Hareketleri evli adam gibi olmadıktan sonra yüzüğü taksa ne, takmasa ne?

0|1
    0|0
  • Erkek adam yüzük mü takar beaa diyip kro bir yorum bırakmak istiyorum buraya

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    23
Yükleniyor...