Bu ülkedki solcu insanları, ateistleri, mini eteklileri, din düşmanlarını, alkolikleri gördükçe çıldırıyorum. neden mi?

gidin avrupada amerikada yaşayın. burası müslüman bir ülkeyse insanları inançlarına saygılı olun.

bu soru elbette ki gerçek duygularım değil. ama aynı soru bir solcu ya da çarşaf karşıtı bir insan tarafından sorulduğunda gelen tepkileri çok iyi biliyoruz. bakalım tersinde nasıl sonuç çıkacak?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Tersinden sormamisin zaten yapilan muamele o. Ciddi bir isgalci, insan musveddesi var gecmisten gunumuze insanlari yakip gelen. Seriat diye bogazini tahris eden. Insanlarin soruyu tersinden sordum demesi ilginc.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende öyle ama yapacak bir şey yok, onları da kabul etmek lazım dua etmek lazım onlara da mevla hidayet versin diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• inançlara saygılı olmayı öğrenmeli insanlar.

1|0
    0|0
  • Ben de "insan olmayanları" gördükçe çıldırıyorum. Neye inanırsan inan, ne içersen iç, ne giyersen giy yeter ki "insan ol".

0|0
    0|1
  • Bu ülkeyi müslümanlara bırakalım, birbirlerine tecavüz edip dursunlar.. Helak olsunlar emi.

0|0
    1|0
  • kafadadır o dedğin dış görünüşe göre dini inanca göre yargılayamazsın

0|0
    0|0
  • Genelleme boş yapma

0|0
    0|0
  • Solculuk ile dinin bir ilgisi yok bir anlamadınız gitti!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Lan hadi ordan git şuradan ya embesili 40 yasina kadar sikisip alkol alırsınız sonra götünüz bacağınız tutmayınca da camiye gidersiniz solcular ateistmi oluyor veya din dusmanimi oluyor laiklik ilkesine inandığımız için Allahsizmi oluyoruz canım cahil sanane insanların düşüncelerinden yaşama bicimlerinden? Derdim şahsen :) bende o zaman

0|0
    0|0
  • Ne komünizm ne faşizmin yaşasın erotizm

0|0
    0|1
  • Dostum bende müslumanım ama devlet laiklikle yönetiliyorsa dediklerinin olması imkansız

0|1
    0|0
    • Katiliyorum ordaki chp nin oklarinin aćiliminin hepsi adaletli olsayfi tek bir insan bile bu vatanda hor görülüp öldürülmezdi laik diye yuturuldu ama kendine laik olundu biz adalet istiyoruz adaletsiz bir ülke yok olur

Yükleniyor...