Bara gitme konusunda ne düşünülüyor acaba?

Sevgilisi olan bir kız/erkek sevgilisi yanında olmadan bara gider mi? Hayır, acaba ben mi geri kafalıyım? İçip içip sıçacak sonra ilişkinin içine af edersiniz. (Bana göre bara gitmek komple yanlış ama neyse...)
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiç bir şekilde gitmem

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayri ayri hos degil.. evde otursunlar yahu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bara gitmek niye yanlis? Yani nasil bir beyin var sizde? Bara giden herkes zom olup kendini kaybetmiyor.

Bu arada, suicip icip sicmak deyimi ladar moronca bisey gormedim.

0|0
    1|0
    • Ya bir biptir git Allah aşkına, ağzımı bozuyorsunuz benim. İnsan gibi yorum yapmayı öğren önce. Fikrini belirtme şekline tüküreyim.

• Ben senin fikrini belortme sekline tukureyim asil. Bara gidip 8 shot Jagermeister icsem bh kadar sacmalamam. Aklim daha yerinde olur.

• Git iç abi bana ne?

• Niye gidilmesin? Canım sıkıldığında gidiyordum ben. Sizin içiniz fesat.

0|1
    0|0
  • Kendini biliyorsa ve karşısındakine o güveni veriyorsa sıkıntı yok bence

0|0
    0|0
  • Bara giden kızla (erkekle) olmaz :D

0|0
    0|1
  • gitmesin yeaa haklsıın.

0|0
    0|0
  • doğru yoldasın.

0|0
    0|0
  • Namuslu kızın nikahı olmadığı adamın yanında işi olmaz. HERYERDE. al sana cevap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İçip içip sicmadigim için arkadaşlarımla bara giderim bugüne kadar da bir günden bir güne sevgilimle bu konuda sıkıntı yaşamadık

0|0
    0|0
  • Doğru düzgün içmeyi biliyorsa sorun olmamalı bence sevgilisi olmadan da eğlenmeye ihtiyacı var insanların

0|0
    0|0
  • Neden yanlis olsun gidebilir... Fakat icmeyi beceremiyorsa gitmesin evinde otursun sonra sarhostum hatirlamiyotum faln fayda etmez...

0|0
    0|0
  • valla sevgilim erkek erkeğe gidiyo ben istemiyorum hepte kavga ediyoruz ama gitcem diyo ve gidiyo biraz güven olduktan sonra pek bir problem yok aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...