Arkadaşlar Beyazıt Öztürk için ne diyorsunuz?

Beyaz Show programına telefonla bağlanan ve Diyarbakır’da süren çatışmaları "Sessiz kalmayın. Yazık; insanlar ölmesin, çocuklar ölmesin, anneler ağlamasın” sözleriyle eleştiren Ayşe Çelik'le ilgili konuşan Beyazıt Öztürk, "Keyifle telefona gittim ancak, ‘Çocuklar ölüyor burada’ diye bir tepkiyle karşılaşınca beynim durdu. 'Ne yapacağım' diye kendi iç sesimi dinlemekten konuşulanı dinleyemedim. Bir niyetin olduğunu anlayamadım. Öğretmenim deyince de inandım ama öyle olmadığı ortaya çıktı. Terör örgütünü alkışlatmak gibi bir durum yok. İstemeden kırdıklarım olduysa özür dilerim" dedi.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• O kadın içeri alındı en son haberlere göre. Üstelik Diyarbakır'da değil İstanbul'da çıktı kadın.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence Beyazit Ozturk cok duyarli birisi sehitlerimiz icin programini iptal etmisti ayni zamanda bir polis cocugu bir anlik dalginlik ile o sekilde davranmis ozur de diledi bir cok kez o yuzden ona kizgin degilim

0|3
    0|0
  • Neye tepki veriliyor ben anlamadım. Çocuklae ölsün mü?

0|0
    0|2
    • Yaa of sen hiç anlamamışsın çocuk falan öldüğü yok doğuda ya oraya pkkları temizlemek için gidildi. Şimdi bir de çıkıp bana sen ordamıydın nereden biliyorsun dersin. Orada değildim ama benim orada yaşayan akrabalarım var onlardan haber alıyorum. Kendileri sokaklarda pkklar ile polisin çatıştığını söylüyor çocuk falan öldüğü yok bir de askerimiz polislerimiz gidip orada çocuk mu öldürecek yapmayın az mantık !!!

• hadi kızım hadi izmirliler böyle zaten hep muhalefet :D :D :D

• @marilynWomanson askerimiz ve polisimiz cocuklari oldurmuyo pkk ile catisiyo eger orda bir cocuk katliami varsa buda bizim 19 20 yasinda gencecik askerlerimize yeni aile kurup baba olmus polislerimize karsidir biraz gozunuzu acin

• doğan harcadı beyazı !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O kdar şehit varken ben program yapmam dıyen de kendısıydı özur de dılemıs bence bı sıkıntı yok

0|2
    0|0
  • Beyaz adam gbi adamdır

0|2
    0|0
  • Yanlış yaptı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...