Bu suriyelileri sevip anlamayan bir tek benmiyim?

Bu ne korkak bir millettirki kaçıp buraya geldiler. Bu ne pislik bir millettirki çalışmayıp sadece dilenirler. Bu ne it bir millettirki bizim ülkemizde isyan ederler. Bu ne uckuru gevsek bir ülkedirki savas sırasında cocuk yapıp ellerinde bu bebeklerle geldiler ülkeye. Sevmiyorum benim vergilerimden gidenide helal etmiyorum. İleride bize bas kaldıracak bu millet

Güncellemeler:
Kimse polyannacılık oynamasın...

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben vatanımı bırakıp gitmezdim diye düşünsem de en başta üzülmüştüm ve onları almamızı desteklemiştim. Ama sonra Türkmenler eşlerini ve çocuklarını kamplara bırakıp savaşmak için geri döndüklerinde gerçeği farkettim. Kendi vatanına hayrı olmayanın bize hayrı olmaz. Hatta zararları dokunuyor artık. Keşke en başta sınırda tampon bölge oluşturulsaydı ve kamplar da kurulsaydı, orada kalsaydılar. Yaşadığım semtte çok fazlalar bir zararlarını görmesem de anlatılanları da duyuyorum. Böyle giderse nankörlük edip tepemize çıkacaklar gibi görünüyor.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Başa gelmeden konuşmak kolay.. şu an bizim insan olarak görevimiz, onlara elimizden geldiğince yardım etmek. Hayat bu, hiç belli olmaz. Yarın bir gün ayrı duruma düşmeyeceğimiz ne malum? Suriyeli veya başka bir yerli hiç farketmez.. önce insan demeyi öğrenmemiz lazım. Kardeşliği, barışı, güzelliği, sevgiyi başka türlü yaşayamayız yoksa

0|1
    0|1
    • Onlar dusunmeden o bebekleri yapmışlar, benmi dusuneceğim. Türkmenler gibi gelip kadın ve cocukları bırakıp gitsinlerdi. O bebeklere acıyorum sadece. Erkek değil totoş bunlae

• Kadınların yaşlilarin ve çocukların başımızın üstünde yeri var ama savasmayip kaçan erkekler için aynı şeyi söyleyemem

0|0
    0|0
  • Bende sinirleniyorum ama üzülüyorumda bir yandan. Bu devlet öğrenciye 400 tl kredi veriyor nasıl alsam diye düşünüyor burs çıkartmıyor kimseye suriyelilere 1200 tl geri ödemesiz kredi veriyor bu adalet değil kesinlikle..

0|1
    0|0
  • seninki de çok sert olmuş

0|0
    0|1
  • Türkiyede savaş çıkar çocuğunlada ortada kalırsın o zaman görim seni ben lanet olasıca

0|1
    0|1
    • Çıktı ve kaldım hakkari mardin terör zamanları. Babam bize dik durmayı ögretti. Not: bir özel harekatçı cocugu

Erkekler Ne Diyor 6

• By ulkeye kac suriyeli geldi haberin var mı dilencilik yapanda gelenlerin %5 kadardir o kadar abartma

0|0
    0|1
  • Aynen bende sevmiyorum bunlarda vatan duygusu yok vatansız köpekler

0|1
    0|0
  • aynı fıkırdeyız vatanını satıp kacan serefsız senıde bızıde satar

0|1
    0|0
    • Kesinlikle abi...

• ama ne yazık kı basımızda gavur tohumları var dıs ulkeı ınsanlarına turkten daha cok deger ve ımkan saglıyorlar

• mezapotamya tarihine bak kanı bozuk olmasa o cografyanın 4 kere din gelirmi? tahirin en büyük sapkınlıkları oralarda yaşanırmı? tamamen gereksiz parazit cografya...

0|1
    0|0
  • Adamların ülkesini parçala, her önüne gelene silah desteği sağla, üç ay sonra şamda emevi camisinde namaz kılacağım de, şimdide o adamlara nefret duy, o ülke 2-3 sene içinde bu hâle geldi, suçu onlara atmak insafsızlık olur

0|0
    0|0
  • ben de aynı şeyleri düşünüyorum.

0|2
    0|0
Yükleniyor...