Havalimanında bir şişe suyla nasıl insanların güvenliğini tehlikeye atarsınız?

Çok merak ediyorum havalimanlarında güvenlik noktalarından geçerken bir şişe suya güvenlik nedeniyle izin verilmiyor neymiş bizim güvenliğimiz içinmiş peki güvenlik noktasını geçtikten sonra yine su satıyorlar bu nasıl bir güvenlik anlayışıdır anlamadım üstelik uçağa çakmak sokuyorlar alkol var servis ediliyor bunlar tehlikeli değil ama bir şişe su tehlikeli bu ne lahana bu ne pehriz?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Var öyle saçma gereksiz şeyler ya

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O içerideki satıcıyı kayırma ile ilgili bir durum. Ülkemizdeki çarpıklıklardan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen yaa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gereksiz tedbir

0|1
    0|0
  • Suyun içinde başka zehirli etken olabilir kapalı suya bişey dememeleri lazım

0|1
    0|0
    • Bu güne kadar ne bir internet tv radyo ya da başka bir haber kanalında bir şişe suyla insanların hayatını tehlikeye attılar diye birşey duydunuzmu eğer böyle bir şey yapacak kişi yine yapar kimyasal saldırı işini

• Peki yapmayacağının garantisini verebilirmisin

• Arkadaşım ben yapılmaz ya da yapılamaz demiyorum ki sadece burada yasaklamanın sadece ticari kaygıyla yapıldığını söylüyorum eğer gerçekten böyle bir tehlike varsa uçağa hiç bir sıvı alınmamalı şöyle düşün adam kimyasalı toz haline dönüştürür uçakda zaten su var karıştırır yine tehlike yaratır

• Elinde soktugun şeyin su ya da kimyasal olup olmadğni içerekmi test etsinler?

0|1
    0|0
    • Onların niyeti ne güvenlik nede senin can güvenliğin onlar sadece bir şişe duyu 25 kuruşluk bir suyu 8 liraya satmanın derdinde...

• Hava limanı guvenliği dövmüşlüğüm var kardeşim buradada kız arkadaşm paylaşmıştı hatta ama bazı şeyler var smdi olması gereken devlet kazanmıyor o paradan bişey, o suyu aldğnz mekanın sorunu
      O mekanları ihaleyle alanlar neyi kaça satacağni kendisi belirler

• Yanıcı madde karıştırılmış olabilir dışardan gelen sulara.

0|0
    0|0
  • Suda virus taşımadığın ne malum? Sana neden Güvensinler?

0|0
    0|0
    • Arkadaşım iyi diyosunda o virüsü başka şekilde de taşıyabilirrsin güvenlik noktasından sonra yine su satılıyor fiyatı 7.5 tl bilmem kafanda bir şeyler canlandımı

• Olabilecek tüm ihtimalleri düşürmeleri gerek. Adam aslında bunu kendisine de enjekte edebilir o yuzden birakalim gecsin bosuna aramayin falan mi desin? Mantik cercevesinden bak. Suyuda git musluktan iç parası o kadar dertse. Musluktan zehir akmıyor.

Yükleniyor...