Arkadaşım sırf kültürlü bilgili desinler diye kitap okuyor?

Sizce normal mi? Kitaplar şunun için bunun için mi okunmalı yoksa sadece okumak için mi? Siz ne için okuyorsunuz?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• kendimi geliştirmek için okurum, kitap okurken yeni şeyler öğrendiğim zaman öyle bir tatmin oluyorum ki dünyada hiçbir şeye değişmem o zevki

1|0
    0|0
    • Roman okuyunca ne öğrenebilirsin ki

• Hmm anladım peki teşekkür ederim :)

• önemli değil

En İyi Kız Görüşü

• Acınacak bir tip demekki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Sirf kültürlü olmak için kitap okumak, ancak kültürsüz insanlara yutturulabilecek bir numaradır. Bir bilgiyi içermek başkadır, sindirmek, üzerine düşünmek, ona yorum ve bakış açısı getirebilmek başkadır. Arkadaşının yaptığı şey aslında anlaşılır birşey. Ama çare olmaz. Ya da, etkilemek istediği kişilere ulaşmasını sağlama diyelim. Ancak, cahil ve bakışı dar insanları etkiler.

0|0
    0|0
  • Başkaları desin diye okunmaz, kendi için okumalı entellektüel doyuma ulaşmalı, bilgi dağarcığı için kelime haznesini geliştirmek için, okumalı başkası için okursa her zaman tam sonuç alamaz ne kadar okusuda, amacı kendi özbenliğini zenginleştirmek olmalı, başkalarının düşüncelerini değil

0|0
    0|0
  • Günümüzde çoğu insan bunun için okuyor. Ben ise tartışmak ve hak vermek için okurum. Boş şiir kitapları okuyarak, kitap okudum diyip kendimi kandırmam

0|0
    0|0
  • oylesine acirim ben kitap okumaya zaman bulamiyorim diye kultursuzmuyum ama gel gor 10 ulke gezmisim bilmem kactane sehir tonlarca tarihi mekanlar o mekanlar hakkinda arastirmalar o kadar is ve sosyal cevre

0|0
    0|0
  • İhtiyaç duyduğumda açar bakarım
    Entel maganda değilim

0|0
    0|0
  • kitap okuyormus gibi kendini reklam etmek cocukca bir sey kendini kandiriyor...

0|0
    0|0
  • Öyle kültürlü olunsaydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zevk aldığım için hayal kurarak daha okunduğunda daha eğlenceli olduğu için

0|0
    0|0
  • Bende :D

0|0
    0|0