İlkokul yıllarınıza ait hatırladığınız ne var?

ilkokul yıllarınıza ait hatırladığınız ne var ?

günaydın arkadaşlar ben mesela mavi okul önlüğümü hatırlıyorum ve diğer arkadaşlarmla konuşmak için çöp yanına kalem açmak için gittiğimi :)

0|1
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli maç yapardık.
    İlkokul ve ortaokulda sınıf kaptanıydım. Ortaokulda büyüyünce okul kaptanı olmuştum.
    Her gün maç yapmak süper bir şeydii :D

Ali Nevzat Hocam vardı müdür yardımcısı. Sırf beni izlemek için okul bittikten sonra gelir maçlarımızı izlerdi. Beni oğlu gibi severdi. Korkulu rüyaydı tabii.

İstiklal Marşı'nı falan bana açtırırdı. Odasına rahatça girip çıkardım. Dayak yemeyen tek ben kalmıştım sanırım. O da aklı başında biri olduğumdan :D

Unutkanım tamam da bazı şeyleri hatırlıyorum şu an.. Onu farkettim. Matematik hocasını, aşırı seksi ve genç ingilizce hocamızı.. :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Defterim bittiginde ogretmenin bana defter aldigini cebinden
    Ve ilk defa bir kizi optum cicek attim ilk vecson opusumdu

1|0
    0|0
  • O zamanların whatsapp sohbet grubudur çöp kovası 😄

Bizim ilkokul hocamız bayandı sosyal olmamız için çok dikkat etti.
    23 nisanda tango dansı yapmamız için çalıştırdı bizi.
    Yılbaşıni kutlardik sınıfı susleyip.
    Birbirimize hediye alirdik özel günlerde.
    Sureli okuma yarışmaları yapardık. O hafta kim daha iyi ve fazla okursa öğretmenimizin aldığı peluş oyuncak o kişide kalırdı bir hafta.
    Sırf gruplaşma olmasın kızlar erkeklerle de arkadaş olabilsin diye hepimizi karisik otuttururdu.
    Güzeldi ya o ğünler ne kadar o zamanlar farkında olmasakda 😊

0|0
    0|0
  • Çöp yanında kalem açmayı çok iyi hatırlıyorum bide yaramazların tahtaya yazılması vardı hava karanlık olunca bu hikaye başlardı bende ışığı kapatıp ismimi silerdim :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla çocukluk dedikodu, kavga, çocukluk aşk savaşı ve oyunu, kıskançlık, şakalaşmak, cezalı, komik, korku, endişeli, dostluk... vb anlarımız var.

0|0
    0|0
  • hemen hemen herseyı hatırlıyorum , cuma gunlerı beslenme lıstesınde yoğurt vardı perşembe gunu papates kızartması

0|0
    0|0
  • Öğle arasında sahildeki mezarlığa gider, ailemizden biri ile adaş olan birini bukur ruhuna fatiha okurduk. Temiz insanlardık be kucukken..

0|0
    0|0
  • Zeynep diye bir kiz vardi bana asik olmus tahtaya surekli kalp ciziyodu adimizi yaziyodu takmiyodum her zamanki gibi sonra derste arka sıradan gul atmisti sinifa rezil etti beni sinirlendim gittim sinifimi degistirdim 😄😄😄 simdi dusundum de ne enayimisim 😍😍😍☺☺☺😉

0|0
    0|0
    • :) enayilikle ne alaka be hayattında ilk defa bir kızı reddettin belki de :D

• :) :) :) geçen gün biri konuşkanmısınz diye bir soru sormuştu evet dedim ben konuşunca etrafta kızlar toplanır falan dedim o da senin gibi tabii tabii yaptı sen de aynı şeyi yapınca sinirlendim hehhehehehe :)

• tamam sinrlenme şampiyon :D

• İlk aşk

0|0
    0|0
  • coksey

0|0
    0|0
  • bıkeresınde ortaokulda kurusıkı sılah vardı ustumde ogretmene sıkayet etmısler dısarı cagırdı cantanı arasam bısey cıkar mı dedı yoo dedım arama yapıldı mudur falan ustumden cıktı hoca hanı cıkmazdı dedıgınde cantamda cıktıysa konusun hocam demıstım o yuz ıfadesını hala unutmam

0|0
    0|0
  • Yanımdaki Kızdan Bit geçtiniğini iyi hatırlıyorum :)

1|0
    0|0
  • Tahtada şiir okumalarım var sürekli silinen tahtalar. İsmimin yanında uzayan çarpılar.

0|0
    0|0
    • hangi şiiri okuyodun :)

• Gara lastik denilen pabuçlarla giderdim okula...
      Yokluk, fakirlik...
      Hayat işte...

• @EvcilKüheylan o gara lastiği bende çok giydim

• Çapkınlığımı hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • samimiyettt

0|0
    0|0
    • ve masumiyet..
      Biz küçükken çok büyüktük. Mesela kollarımızı bir açardık, dünyayı kucaklardık. Güzeldik biz küçükken. Kaşlarımızı almayı bilmezdik, makyaj çok büyüklerin işiydi sevmezdik. Arkadaşlarımızla beraber bir gece uyuyabilirsek eğer velinimetti bizim için, lükstü, zenginlikti. Ailelerimiz en az beş kez arardı eve beş dakika geç kaldığımızda. Otobüsteyim bile diyemezdik, otobüsle bir yere gidemezdik. Otobüs lükstü, zenginlikti. Koşa koşa eve varana dek nefes almazdık ve nerdesin sen sorusunu duymadan cevabı verirdik. Biz bir gülerdik küçükken, kalbimiz kahkahalar atardı...

• Ilk askim

0|0
    0|0
  • bizim sınıfın saçma bir ortamı vardı onu hatırlıyorum detaya pek gerek yok açıkçası

0|0
    0|0
  • çok güzel bacakları ve güzel kokan sıra arkadaşım zeynep var :D

0|0
    0|0
  • benimse ilkokul aşkım vardı o dönem platonik cantasına beden derslerinde koydugum siirler geliyo :D

0|0
    0|0
  • yazıcaktım yazamadım gizliye izin vermemişsin :D yinede yazsam mı acaba :D

0|0
    0|0
  • tebeşir savaşı :)

0|0
    0|0
  • siyah önlüğün son kurbanları olduğumu

0|0
    0|0
  • ilk öpücük, dots oynamak, şarkı söyleme mecburiyeti

0|0
    0|0
  • Boyum uzun diye katında sıraya girip, % 50 komisyon alıyodum :DDD

0|0
    0|0
  • evet severim

0|0
    0|0
  • Okul çıkışında iki kızın bana cıkma teklif etmesi ve onlarla masumhane bir şekilde buluşmak..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...