Evlenilecek Kız Kriterleri Sizce Nelerdir?

Çoğu erkek seksi zayıf manken gibi kız derdinde ben ise tam tersi masumane kötü alışkanlığı olmayan ailesine düşkün dinini bilen anne olabilecek yetileri olan kızlardan hoşlanıyorum. mesela eski sevgilim her kritere uyuyordu ama kiloluydu bende zayıflar ne var ki kiloda dememe rağmen arkadaşlarım dalga geçiyordu şimdi onlarda mı sorun var bende mi ya da arama kategorim farklı diye mi dalga geçiyorlar.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• herkesin evlilikten beklentileri farklı olduğu için herkesin kriterleri de farklıdır. sen muhafazakar bir yapıya sahipsen kriterin yaklaşık olarak kapalı giyinen, daha önce sevgilisi hiç olmamış ya da 1-2 tane olmuş biri, evinin hanımı çocuklarının anası olan biridir. ama bir başkası ne kadar çok şey yaşadıysa o kadar tecrübelidir der feleğin çemberinden geçmiş bir kadınla evlenmek ister. yani burada önemli olan kriter de değil aslında neyle kimle mutlu olduğun. kimin ne dediği neden ilgilendirsin ki seni? onunla evi yatağı hayatı paylaşacak olan sensin. bırakın artık kriter sıralamayı

0|0
    0|0
    • söylediklerinde haklısın ama insanlar malesef eleştiri üzerine ilerliyor. güzelsindir bir kusur ararlar çirkinsindir laf söylerler zayıfsındır kilolusundur kısaca herşeyi eleştirirler. bana gelipte senin gibi bir çocuk neden zayıf manken gibi kızlar dururken kilolu veya balık etli kızla çıkar diyerek dalga geçen arkadaşlarım olmuştu. çevremdende duydum senin eşin güzel benimki çirkin gibi lafları kısaca ben buna kızıyorum. çirkinse neden evlendin beğenmiyorsan veya güzeldir seksidir çok dekolteli vs giyiniyordur eşi bu seferde insanların bakmasından rahatsızım der yani ben buna kızıyorum. başta bilmiyormuydun. dediğin gibi önemli olan mutlu olmak ama sonradan beğenmeme eleştirme ya da bir başkasının hayatıyla dalga geçmeler cidden saçma geliyor bana.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Mesela çok güzel kadınla evlenmek sizi korkutuyor mu? Herkesin beğendiği çevresi baya geniş biri mesela

0|0
    0|0
    • hayır asla korkutmaz. çevresi geniş olabilir çok çok güzel olabilir ama benim kriterlerim içinde masumiyet ve tatlılık var. dururken bir masumiyet havasında olmalı gülümsediğinde tatlılık abidesi olmalı. mesela mankenler ben canlıda gördüm bir kaçını gerçekten uzun boy harika bir vucut güzeller seksiler yalan yok öyle biri hayatımda olsun istermiyim isterim ama her daim soğuklar güldüklerinde bile ve masumiyet mi asla eser yok. ben en fazla sanırım öyle bir kıza 1 hafta dayanırım. soğuk nevale değil tatlı güldükçe beni benden alacak biri olmalı.

• Kuran bilsin kuru fasulye yapsın ağzı kokmasın dişler önemli bide yolda düz yürüsün şaşı olur falan

0|0
    0|0
    • güzel tespitler. bende yemek yapmasını bilsin dinine düşkün olsun bakımlı olsun vs gibi konulara odaklıyım.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kafası aklında olsun belinde değil :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...