Chp'lilerin Rus yanlısı olmasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Coğu chpli rusları destekliyor. Milletvekilleri bile rusyanın yanında oldugunu söyledi. Ben bu adamlara bişey demiyorum bu ruslar senin ecdadını katletti köyleri bastı tecavüz etti. Ama sen ben rusları destekliyorum diyorsun. Sanıyormusun Rusların nefreti bitti bitmedi. Şimdi olsa evini basarlar karını kızını anneni gözünün önünde herşeyi yaparlar. Ama bizim sözde Atatürkçü partimiz bunları destekliyor. Yazık gerçekten dağdaki mi terörist içimizdekiler mi terörist insan soruyor. Benım dusuncelerım bunlar siizn nedir?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel söylemişsin Chp bana göre de sözde Atatürkçü bir partidir
    dolayısıyla da yaptıkları hiçbir şey beni şaşırtmıyor.

0|0
    0|2
    • bunlari goren insanlar oldukca sewiniyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Chp ne olduğunu atatürk sonrası çok iyi gösterdi.
    Bunu göremeyen o kadar insan var ki diyecek birşey bulamıyorum. Mesela ;
    7 haziran sonrası sandıktan koalisyon çıktı ülke ekonomisi çöktü ve halen seni başkan yaptırmayacağız erdoğansız koalisyon kurarız ismini unuttum bir kişileri yargılanırsa kurarız gibi şartlar getirdiler ve ülkeyi çıkmaza sürüklediler üstüne üstlük gitti hdpkk ile işbirliği yapıp akp yi devirmeyi çalıştılar işte bu kadar nankörler o yüzden 1 kasımda sandıkta hepsine gömdüler ve başkanlıktada gömeceğiz inş artık CHP BİTTİ KAFANIZIN YANINA YAZIN BUNU !

0|1
    0|0
    • O chp lileri rezil etmek için dr gıcıklığıma başkanlığa evet diyecem hatta ailemide vermek için zorlicam o kadar kin besliyorum chp ve hdp ye ve böyle yapmalarının cezasını çok pis ödeyecekler inş

Kızlar Ne Diyor 2

• Katiliyorum turkiyede adam gibi siyasi partimi varki hepsi kendi cikarlarini dusunuyo chp nin amacida cikarlarina uygun hareket etmek

0|1
    0|2
  • şaşırıyorum yok artık diyorum cevap veremiyorum

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Saçma sapan konuşma la

0|1
    0|1
  • adamlar zeki. doğu bloğu daha güçlü ve amerika gibi sömürmüyorlar.

0|2
    0|0
  • işde bu yuzden canları cehenneme daha 2 sene öncede israile gidip ülkesini şikayet etmişdi güzel kardeşim :D

0|1
    0|2
  • hainlere oy verip halen siyaset yapanların mkkk. parti önemli değil şimdi bir bayrak var ay yıldız onun yanında hangi partiyle ırkla dille olduğunun önemi yok şerefle yanında olmak vardır ya da şerefsizce ihanet edersin karşısında olursun...

0|0
    0|0
  • Kendin söyleyip kendin inanıyorsun

0|1
    0|1
  • Egede yunanlılar bunları çok miltikleri için gayet normal onlarda slav oldular

0|0
    0|1
  • Osmanlının anaları RUS tu ama

0|1
    0|0
Yükleniyor...