Ülkenin doğusunda resmen bir iç savaş yaşanıyor insanların sokağa çıkma yasağı var bir kaç tane it benim ülkem de benim bayrağım altında benim meclisimde özerklik isteme cesaretinde bulunuyor farkında mısınız yaşanılan şeylerin sanki ülkenin batısı yani bizler kör ve sağır olmuşuz gibi siyaset konuşmak için soruyorum sadece bu vatanın insanları olarak böyle bir duruma ne kadar tepkisiz kalındığının farkında mısınız merak ediyorum.

Güncellemeler:
Ülkenin doğusunda resmen bir iç savaş yaşanıyor insanların sokağa çıkma yasağı var bir kaç tane it benim ülkem de benim bayrağım altında benim meclisimde özerklik isteme cesaretinde bulunuyor farkında mısınız yaşanılan şeylerin sanki ülkenin batısı yani bizler kör ve sağır olmuşuz gibi siyaset konuşmak için SORMUYORUM söz konusu VATAN sadece bu vatanın insanları olarak böyle bir duruma ne kadar tepkisiz kalındığının farkında mısınız merak ediyorum.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkenin doğusunu ite köpeğe veren ülkenin başındaki itler

1|0
    0|0
    • İt demen biraz hoş olmadı ana haksız değilsin evet bunu yapan onlar ite köpeği güvenip saçma sapan yok çözüm bilmem nesine girerek en büyük hatayı onlar yaptılar

• Çözüm süreci diye birşey yok olmadı o milleti he yerine koymanın diğer adıydı

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi senin kurdugun cümlede biraz karisiklik var ülkenin dogusunda sokağa cikma yasaği var diyorsun ic savaş diyorsun sonrada birkac it meclisde ozerlik isteme cesareti bulunuyo diyosun şimdi doğuda ic savaş yok bu bir ikincisi orda asker polis domuz sürüsünü itleri öldürüyo sivil halka zarar gelmesin diye sivil halki daha guvenli yerlere aldilar evet ozerklik konusuda gelince meclisdeki itlerde cezasini bulacak elbet hicbirseye kor degiliz ama devletin sivil halki korudugunu bildigimiz icin icimiz rahat ve gene devlet her konuda askere polise yardim ediyo evet keske o domuz sürüsünn hepsi gebersede biz bir şehit daha vermesek umarim hepsi geberr ve biz bir daha sehit vermeyiz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• iç savaş denebilir mi , bence hayır. evet birşeyler oluyor ama bu savaş değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dogu ve batiyi ayirdilar yakinda sinir da gecirirler batidakilerin umrunda olmaz
    Hepsi strajedi

1|0
    1|0
Yükleniyor...