Aşık olduğunuz kişiyle yıllar sonra yıllar sonra karşılaştığınız oldu mu?

hani ayrılırsınız veya zaten hiç ilişkiniz olmamıştır sonra siz içinizden seversiniz yine yıllar sonra çok farklı konumlarda karşılaşırsınız vs oldu mu hiç öyle

Güncellemeler:
azıcık detaylı anlatırsanız hani iyi olur

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• olduuu birgün yürüyorum ama aşık derken o bana aşıktı aynı şekilde bende yoktu karşılığı 10 sene gecmiştir aradan neyse yürüyorum baktım karşımdan geliyor ama gecen 10 yıl ona çok seyler katmış beni gördü panikledi yürüken kızarır gibi oldu söyle baktım paniklediğini görünce kızarınca yanakları hafiften tebessüm edip başımı cevirdim daha fazla panik olmasın utanmasın diye yürüdüm içimden bir ses bana bakıyor dedim hissettim birkaç adımdaha sonra döndüm arkama baktım öylece kaldırımda bekliyor beni izliyordu dönünce hemen gülümssedi bana doğru hızlı adımlarla yürüdü...(boşuna heyecan yapmayın filmlerdeki gibi sarılıp dönmedik ) sonra gülümseyerek baktı nasılsın dedi ama ogün bile 10 yıl önceki bana bakışları duruyordu gözlerinde aşkla bakıyordu... gecen 10 yıl onda birşeyleri değiştirmemiş.. aşk bu işte neyse... aynı şeyleri ona hissedebilmeyi isterdim evli çocuklu inşallah çokta mutludur... çünkü oda isterdi benim çok mutlu olmamı...

1|0
    0|0
    • vay be dedim okuduktan sonra yazdığınız için çok teşekkür ederim umarım ikinizde çok mutlu olursunuz

• peki sizin hayatnızda kimse yok olamadı mı

• olmazmı oldu tabiki :) olacakta

En İyi Kız Görüşü

• Hemde denizde yaaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç olmadı.. Zaten olsa da arkamı dönerdim rahatsız olmasın diye..

0|0
    0|0
  • her sene :DD

0|0
    0|0
  • olmazmı.. ne büyük bir acıdır o.. hemde taziyem zamanı kocasıyla birlikte.. en kötü anılarımdan biridir malesef..

0|0
    0|0
    • ovv baya kötü olmuş

• pardon yaa beddua gibi oldu :) inşallah yaşamazsın falan, öl desem daha iyiydi :p

• bakalım...

• Bı kere asık oldum oda oldu😢

0|0
    0|0
  • ah bir olsa elinden tutup hiç bırakmıyıcam

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • 18 yıl oldu :( o da evli ben de evliyim... ayrı şehirlerdeyiz... sosyal medyadan takip ediyorum sadece ama iletişim kuracak cesaretim yok. ama bir gün bir şekilde karşılaşmak 5 dk da olsa konuşmak istiyorum.

0|0
    0|0
    • kötü olmuş baya üzüldüm ama ne diyim bende en sonunda onu karısıyla görücem benimde sonum farklı olmayacak

• gülümseyişini özledim :(

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk askimla karsilastim inan çok farklı bir duygu nasıl desem onunla anaokulundayken şimdi universitede siralarinda tekrar beraber olmak çok tuhaf gerçekten ama paha bicilemez anlatilamayan bir duygu :)

0|0
    0|0
    • peki hayatlarınızda biri var mı

• peki bir şey hissettin mi yoksa hani güzel bir anı mı oldu

• Ya bir özlem hasret ani kokusu var ama tekrar kalp çarpması olmadı keskeler kafanın içinde döner sonra sen hayatına o hayatına bakar

• Yok olmadı daha ama belki ilerde olur.

0|0
    0|0
  • Oldu ve öylece bakakaldık

0|0
    0|0
Yükleniyor...