Babasız büyümek nedir bilir misiniz?

Anne ve babam ayrı yaşıyor. Babam olacak o P*Ç'in beni ne arayıp ne sorduğu var. 3 yaşından beri annem bana ve 2 erkek abime baktı büyüttü abilerimi evlendirdi. Kadın haliyle! Cebimde harçlığım olmaz, sürekli burukluk, eksik hissetmek, sevgiye açlık.. Çok kötü :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• En azından iyi bir anneye sahipsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili dostum. Benim annem babamda ayrilar. Babam cok yobaz biriii. Bana hic babaligini hissettirmedi. Beni aç birakmadi evindeyken. Ama para vermezdi. Kiyafet falan almazdi. Daha neler nelerrrrr :) Hayatimi yazsam kitap olur. 4.5 seneden beri bana bir tane ayakkabi almadi. Mont kiyafet almadi. Arada bir akp- hdp gibi konusuyoz. Ama adamin ruhuuu bos. Onu degistirmek imkansiz. Imamhatip mezunu bir yobaz babam. 4 aydan beri konusmuyom yine. Inanki hayat cok zor tek basina oluyon. Annede bir yere kadar. Solcu gominst kaffir genc kizlara paralari yedirir eder bize bir sey yoook. Ama ben 4/4 lüküm. Kimseye eyvallah etmem. Açta asla kalmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcınız olsun kardeş yine de üzülme abilerin var annen var ya onlarda olmasaydı ya sokaklarda yaşasaydın? Haline şükret

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun kardeşim , annen takdir edilesi bir kadın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bilmem.

0|0
    0|0
  • Babasız büyümek seni dünyanın en iyi babalarından biri yapar. Tek artısı bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...