Böyle Bir Adamla Evlenir Misiniz? Anketli?

2.00 boyunda
Babayigit
Kalıplı
Aşırı Türk Milliyetcisi vr Hayatini Bu idelojiye göre yasayan.
kürtleri Sevmeyen
Siyaset konusan
Hic sevgilisi olmamis
Ama oldugunda aşiri sevecek biri

• Evlenirim
    47% (9)38% (3)44% (12)Oy Ver
  • Evlenmem
    53% (10)62% (5)56% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Türk Milliyetçisi candır, tabi ki evlenilir.

0|1
    0|0
    • Ama bu yaramaz olsa. O gominist chplilere hdplilere fethullaha inat arada bir oyunu akpye atsa evlenin mi :) Sadece merak yanin cok ilginc biriyim. Ama cok iyi biriyim.

• anladım sen de haklısın bazen öyle davranmak gerekiyor :) Chp'liler hakkında konuşmaya bile değmez boşver :)

• Rusyanin pis bir ucagi düstü chpliler vatan partililer ruscu oldi. Profil resimlerine putinli dogalgaz fotolari koydu. Bu adanadaki chpnin %90 i o da en az arap alevisi. Bunlar kürtçüde olur mesela. Ikincisi mesela a haberde yaz baz programi var cumartesi aksamlari cok guzel gizemli seyler anlatiyor. Musait olursan bakrsan n sevinirim. Ama yaz boza bir gun bak saat 10 da :) :) parti tutmam. Iyi geceler. Ama sunuda belirtim akp olmasaydi Atamizin kurdugu Cumhuriyetimiz elden gidecekti. Fethullahci hainlerle chp bir olduuuu secimlere kadar. Iyi geceler esen kal. Gonul isterki Mhp iktidar olsun.

En İyi Erkek Görüşü

• Gay mıyım la ben evlenmem tabi.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkeklerin 3' ünü bile cezbetti adam 😂😂

0|1
    0|0
  • Irkçı adamla işim olmaz faşiştle ne işim olur. Boyun iki metre aklın yok ameka

0|0
    0|0
  • Kürtleri sevmemek diye bir ideoloji olamaz !
    Hiçbi irk hiçbi ırktan üstün değildir
    Bu dünyada insanlar arasında biolojik olarak ırk yok !
    İnsan olun

0|0
    0|0
  • Ahahah erkekler neden böyle bir adamla evleniyor anlamadım hahah 😂

0|0
    0|0
  • Tam benlik biri severdim

0|1
    0|0
    • 7/24 Vatanini seven beyfendi centilmen biriyim. Herkesle arkadas olmam konusmam. Soguk ama sevdiklerine canimi verebilecek biriyim. kürtlerin Hicbirini sevmem. Otobuse binerken bile tipe gore binerim :) :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...