Olum mutlu degilim lan?

Küçüklükten beri icime kapanık biri oldum hep, utangac cekingen biriyim,21 yasindayim hala oyleyim, bir yasa kadar hiç ask yasamadim,çünkü sevilmiyorum lan, harbiden, ne. kadar cok sevsemde karşılığını bulamiyorum, arkadas cevremde yok üniversitesi ye. gidip geliyorum ve hep tek takiliyorum bundan dolayı, sabah aksam tekim, ve kac senedir böyleyim, artık disari cikmaktan kalabaliktan ve insanlardan nefretbeder oldum çünkü gerçekten insan iliskilerinde cok kotuyum ben bu durumu nasil asicam, cogunlukla agliyorum odamda tek başıma çünkü icimi. dokebilecegim hi arkadaşım bile yok, nasil gdiicek. ki bu böyle: ((

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bak cok arkadasin olmasina gerek yok ama mutlaka bir arkadasin olsun ayrica guler yuzlu olmaya gayret et her zaman iyi dusunmeye calis bende cok gulen bir insan deilim yeri geldiginde samimi ve guler yuzlu olmalisin ask iliskileri icin bisey diyemem gercekten sevilmek kstiyosan ilk adim kendi sevihenden daha dusuk guzellikte bir kiz bulmak ve ikinci olarak uzerine fazla dusmemek yani kizlara yuz verirsen a! datir:D o yuzden seviyeli ol ve ilk adimlarin onlardan gelmesini bekle hem boyle baglanmaninda onune gecebilirsin hayatta basarilar :))

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim en etkili seyi söylüyorum sana halısaha maçlarına git :) yani önemli olan böyle takım halinde yapılan aktivitelere katılmak gerçekten faydasını gördüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim de durumum aynı. Takma ama kafana bu kadar sorun etme.

0|0
    0|0
  • Aynı ben. aşılmıyo malesef arkadaş bulursan anca takılabileceğin kişiler falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardesim dert etme. 1-2 tane kafar bulursan onlar seni idare eder. tek takılırsın suskun derler , çok kızla takılırsın erkek o. derler cok erkekle takılırsın kanka , top derler. derlerde derler dert etme :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...