Tec*vüzcü hayvana mani olamadım?

Tec*vüzcü hayvana mani olamadım? Yolda giderken sesler duydum baktım kedi diğer kedinin altından kaçmaya çalışıyor diğeri saldırıyor :/ beni tırmalar diye kediciği kurtaramadım. Günah mı işlemiş oldum, gördüğüm halde bir şey yapamadığım için?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ahhaahh bugün kediye yarın sana dikkatli ol öyle sotelerde gezme😀😀 ciddi ciddi okuttun

0|0
    1|0
    • Çok komik di mi at kafası

• Beni kullanıp atıyo musun 😀😀

• Ne alakaaa

En İyi Kız Görüşü

• o zavalli savunmasiz masum hayvancagizi o sapik art niyetli tecavuzcunun elinden kurtarmadigin icin sen de suca ortaksin vicdansiz...:@

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sana gelsin bu video bırak çaksın yavruları çok sevimdirik oluyor :)

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın yoksa arada sen de kaynayabilirdin.. Ensenden tuttuğu gibi mowwww :))

0|0
    1|0
  • arka tarafımla güldüm soruna

1|0
    0|0
  • Ne içtin sen.

1|0
    0|0
  • Sen mal mısın?

1|0
    0|1
  • hayvan laan onlar ne tecavüzü

0|0
    1|0
    • Cidden tecavüz ediyorlar la bizim sokakta dişi kedi kıtlığı var 12-13 tane erkek kedi ve sadece 1 dişi var.
      Dişi kedi ağaca çıkıyor 12 si birden sıraya girip bekliyor insin diye kflkgsaskdhjaf

• bu kanun ne zaman çıktı :D

• Ahlaki olarak. Yazılı olmayan :)

• Onlarda nikah olayi yok. karıştirdin herhal. Insan görünümlü hayvanlara odaklan bence :/

0|0
    1|0
    • Ama kaçmaya çalışıyordu hayvan hem nikah olunca tecavğz caiz mi oluyor algıya bak

• Allahım nasil algiladin öyle. Yani diyorumki onlarin hayati böyle. Ona biz doga hayati diyoruz. onlarda evlilik nikah olayi olmadiği icin hayvansal yaşiyorlar. Napcan iceri mi tıktırıcan asfv

• Peki Teşekkürler

• Ahah bir sey olmaz ciftlesiyorlar gencleri rahatsiz etme :D

1|0
    0|0
    • Kamya çalışarak mı :'(

• Ne biçim şey ya

• Dogalarinda var zamani gelince mecbur yapiyorlar.

• seni mi siğisinler

0|0
    1|0
  • Onların doğal hali o :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...