Geceleri cinler aynaya saklandığından geceleri aynaya baktığımızda onları görebilirmişiz. Hiç böyle bir şey duydunuz mu?

Ya arkadaşlar çok ama çok korkuyorum. Lütfen yardım edin. Geceleri karanlık ve loş ışıkta aynaya baktığımızda cinleri görebilirmişiz. Ama karanlıkta aynaya çok dikkatli bakmamız lazımmış. Ya arkadaşlar benim odamda kocaman bir aynam var ve acaip korktum şu an. Lütfen konuyla ilgili deneyimleriniz varsa benimle paylaşır mısınız? Ben bundan sonra o aynaya nasıl bakıcam? Ben acaba odamdaki aynayı kaldırsam mı? şu an gece nasıl uyuyacağımı düşünüyorum. Lütfen yardım :(

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Mum ile basina gidip aynanin bekliyeceksin dikkatlice muma odaklanacaksin oyle birde bir duasi vardi hatirlamiyom ama deneme kork boyle iyi ;)

1|0
    0|0
    • denedin mi sen peki çevrende deneyen oldu mu hiç? O değil de duasını nerden biliyorsun :D

• Yaa yapma çocuk tırsıyorum zaten

• Ayicigin veya yastigin yok mu saril :) (sanki seni koruyacaklarda)

En İyi Kız Görüşü

• karanlık orta ve sessizlik şarttır evet görürsün

1|0
    1|0
    • Sen gördün mü peki nerden biliyorsun?

• Kendisi cin gibi zaten fotoya bakamadim ya ruyama gircen :( sen misin o

Erkekler Ne Diyor 21

• ya bu dalga boyutuyla alakalı bişi. yok öyle bişi. sürekli gözlerini aynı noktaya dikersen bir süre sonra bişiler gördüğünü sanırsın.

1|1
    0|0
    • İnşallah öyledir. Zaten acayip takıntılı bir insanım. Şunu öğrenmemle hayatımın sonuna kadar hep kendimi kasıp aynalara bakamıycam.

• Evet dini sitelerden birinde gördüm ben de.

• sıkıntı yok o zaman

• Hurafedir inanma. Bir insanla da 5 dk göz göze gelince de beyin uyuşmaya kaşı gözü ayrı görmeye başlar. Yarın yakın arkadaşınla dene istersen. Aynada da kendine bakarsın beynin uyuşur.

1|1
    0|0
  • Aynalar boyutlar arasi gwcis gorevi gorur mesela cin cagirmada veya cin yakmada aynalardan yararlanilir cesitli alimler hocalarda bu yontemi kullanmislardir yani geceleri mumkun oldugumda aynalardan uzak durun zaten aynaya uzun sure karanlikta baktiginiz zaman bir urperti gelir bu ruhun cini hissetmesimden kaynaklanir raaatsizlik duyar oradan uxaklasmak ister ruh

0|0
    0|0
    • Doğru olan onların orada olduğu mu olmadığı mı bilmiyorum ama tek bildiğim ben Allaha'a sığınıp duamu edersem hiçbir güç bana zarar veremez. Gerçekten en çok buna inanıyorum.

• Her neyse :) fazla derin bilgiler vermeye gerek yok dikkat et sen yeter

• Tamam teşekkür ederim :)

• Öyle bir sey yok diye biliyorum. Gece gündüz alakası yok, cinler bize aynadan baktığımız sekilde gorunur veya bakarlarmış.

Tabii bu benim bildiğim, dogru mu bilemem.

0|0
    0|0
    • Görmek istenene görünürlermiş diye biliyorum ben de. Zaten görmek istemiyorum, sıkıntı yok

• Öğrenmek isteme araştırma. Napcaksın bunları.

• Tamam peki. Ama ne bileyim içimi rahatlatacak birşeyler bulmak için sormuştum bunu

• hurafe canım bunlar emin ol. cinlerin varlığı bile hurafe. yani cin diye bişey yok. arap mitolojisi bu. şöyle düşün: uzak doğu mitolojisinde geçen ejderha gerçekte nasıl yoksa, arap mitolojisinde geçen cin de gerçekte yok. kapişşş?

1|0
    1|1
  • Sanada bişey solemeye gelmiyor yaymissin herkeslere 😂😂😂😂😂 korkma bişey olmaz sen onları goremezsin onlar 3. Boyutta

1|0
    0|0
    • Uyuyamıyorum. Ya kardeşim keşke söylemeseydin bunu bana. Ama artık vakit çok geç

• Duamı okuyup yatıcam. Yapacak birşey yok. Allah büyüktür

• Ahahahaaaa senin psikoloji goctu ben karanlıkta uyuyamiyorum nas Felak oku uyu

• Ayrı boyutların insanısınız, göremezsiniz.

2|0
    0|0
  • aynayı örtüyle kapat,

1|0
    0|0
  • Kardeşim sana bunu anlatırım ve yanıma gelsen neler gösteririm de o zaman aklını kaybedersin ve yıllarca unutamazsın :) Merak etme birşey göremezsin aynada kim söylemişse yalan :D

0|0
    0|0
    • Sen aklını kaybetmemişsin sonuçta. Ama asla ve asla görmek bakmak dahi istemiyorum.

• En doğrusunu yapıyorlar.

• Bu adamlarda 38 yaşları civarında kardeşim... Neyse ben kendimi hazır hissediyorum ne göreceğimi de bilmiyorum ama ben istemediğim sürece de bana görünemeyeceklerini biliyorum :)

• Efendimiz geceleri aynaya bakmanın iyi olmadığını söylemiştir.

1|0
    0|1
    • Ya ben düne kadar çok fazla gece aynanın karşısına geçip kendimi izlerdim, ayna karşısında dans ederdim. Çok şükür ki birşey görmedim şimdiye kadar

• Pekİ. Teşekkür ederim yardımın için. Ben yatıyorum artık

• İyi geceler tatlı rüyalar 😉

• Fazla düşünme sen.

0|0
    0|0
  • kafe restaurant bar otel pastane
    ve evlerin çoğu ayna dolu o zamana milletin yarısından çoğu görmüş olmalıydı onları
    hepsi batıl inanç kendi kendini korkutuyorsun

0|0
    0|0
    • Zaten şu an iyiyim, korkum geçti artık :)

• genel olarak saçma bir düşünce inanma böyle şeylere

• tamam peki teşekkür ederim :)

• Fantezi amaçlı tavan aynası yaptıranlar hapı yuttu.

cayırt.

1|0
    0|0
  • Ahahaha. Yatak altlarına da giriyorlar. Ayrıca dişinde kalan yemek artıklarını da yiyen cinler var. Hadi kork daha da :D

0|0
    0|0
    • :D korkmuyorum nas felak okuyup yatıyorum

• Oyle bisey yok 1 yildir gece uyaniyorum en az 10 dk aynaya bakiyom hurafelere inanma kendiniide sartlama yoksa cidden gorursun

0|0
    0|0
    • şu an daha iyiyim kardeşimle konuştum, rahatladım

• onlar hayatın içindeler , istedıkelrıne gorunurler

0|0
    0|0
    • Sen ciddi misin? Ama bu evrende herşey Allah'ın kontrolünde. Öyle bir şeyi yapma imkanları olamaz ki

• herşey Allahın kontorlunde evt , onlar da Allahın kontrolünde sen de. ama ıstedıgını yapabılıyorsun degıl mı? şu an evının ıcınde bıle olabılırler. ama çok fazla düşünmek ıyı degıl bu konuları

• Hurafe

0|0
    0|0
  • Götümle pturdum gülüyoz

0|0
    0|0
  • yok ama gece aynaya bakmayı severim ben özellkle yeni uyanmışen

0|0
    0|0
  • Sen 2. Sınıfta kalmışsin be knk

0|0
    0|0
    • Geceyarısından sonre eğer cesaretiniz varsa karanlık odadaki bir aynaya (el aynası değil) uzun süre bakmayı deneyin. Oda pencereden gelen sokak lambalarının verdiği loş ışık altında olabilir. Eğer bunu yapmak istediğinize kendinizi emin hissediyorsanız başlayabilirsiniz.

"Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki" dediğinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduğunu biliyormuydunuz. Ya da gece uzun bir süre aynaya baktığınızla gözlerinizle göremediğiniz varlıkları ya da diger bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz.

Anlattıklarım size ürkütücü gelmiyor mu? Yoksa siz cinleri filmlerde izlediğiniz küçük ve boktan bir lambanın içinde yaşayan varlıklar mı zannediyorsunuz. Peki onlarla iç içe yaşadığımızın farkında değilmisiniz. Onların bizi gördüğü ama bizim onları göremediğimiz bir dünyada yaşadığımız gerçeğini hiç duymadınız mı?

Hiç çevrene görmek istediğin gözle baktın mı? Denersen göreceksin ki sen farkında olmadan etrafında ki yüzlerce göz seni izlemekte...

• şu an korkmuyorum çok şükür. Ama sen de bu yazıları bir siteden görsen inanmaz mısın?

• Loş ışıkta aynaya bakma. Yüzü karartır. Aynanın arkasındaki siyahlık yüze sirayet eder. Cin hakkında söylediklerini ne okudum, ne işittim. Batıl inanca benziyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gormen ıcın aynaya gerek yok. kım cıkarıyor bunları.. parlayan nesnelerı severler orası dogrudur ama ılla aynadan gorulecek dıye bırsey sacma.

0|0
    0|0
    • Dini sitelerden birinde gördüm

• Aynaya bakmıyorum görürüm falan diye

0|0
    0|0
  • evet annem hep bana gecelerı aynaya bakma der

1|0
    0|0
  • Ya ben gece dus alcktim aynanin karsisindaken dimi gordum. Dus alirken elim ayagm titriyordu. Ama guzel kardesim senin durum harkli. Korkma onlar her zaman var :) sadece sen goremiyorsun

0|0
    0|0
    • Zaten artık korkmuyorum, şu an kendime geldim :) Dün gece acayip korkmuştum

• Demeyeydin iyiydi 😔

0|0
    0|0
    • Bana da dediler. Beni de bildiklerine alet ettiler :(

• Saçma saçma şeyler söyleyip tüylerimi ürpertmeyin! Aa, gece gece... 😒

0|0
    0|0
    • Okuyup yatıcam artık yapacak birşey yok. Uyku bandımı gözüme takıp yatıcam

• Hayır bir de karşımda kocaman bir boy aynası duruyo, kafayı yemezsem iyi. 😒

• Benim de odamda ayna var :(

• şu hurafelere inanmayın

0|0
    0|0
    • Dini bir siteden gördüm

• Bilmiyorum o kadarını.

• ben söyleyim yazmıyor.

Yükleniyor...