Hayatı ne olarak görüyorsunuz? Hayat felsefeniz var mı?

Benim sözüm şu yönde;

Bir bakımda hayata geliş amacımız tartışmalara yol açan bir işlemdir. Herkes bir cevap arama peşine düşer ve başkalarını da bulduğu 'gerçeğe' inandırmak ister. Bazen bir şeylerin cevabını ararken ise açtığımız kapıların ardında bizi çok farklı hayatlar ve cevaplar bekler. Hayat denen bu kainat da daima bir deniz anası gibi derin okyanuslarda sürükleniriz. O gün geldiğinde ise acımasızca parçalanmış, şeffaf ölü bir beden ile kıyıya savruluruz.

Sizin düşünceleriniz nelerdir? Merak ediyorum.

Güncellemeler:
. Güncel

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi benim bir beklentim yok hayattan, şükür ailem yanımda sağ ve sağlıklılar tabi ama , hayatım nereye gidicek nasıl yol alıcak sırf bunun merakından yaşıyorum, birde ölümü merak ediyorum, şah damarımı kesmek gibi bir hayalim var ama erken daha..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir sınav gibi görüyorum ve öylede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• benim felsefe taşım 2 tane sabır ve şükür bu ikisini güzel bir şekilde hayatına monte edersen sarılırsan ki oldukça zordur huzurlu mutlu bir hayatın olur, bir o kadar da sıkıntılı ama sıkıntısız bir hayat yoktur zaten önemli olan sıkıntıların geçici olduğunu bilmek ve sabır etmek, güzel şeyler geldiğinde de şükür etmek

1|0
    0|0
  • Hayat, kuralları olmayan bir oyun.

0|0
    0|0
  • Allah var gam yok.

0|0
    0|0
  • Hayatınızda en mutlu olacağınız an mutlu olmak için ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz insanlar olmadan da mutlu olduğunuzu fark ettiğiniz an olacak...

0|0
    0|0
  • Ne diyo la bu devişik deniz anası falan.

0|0
    0|0
  • hayat siz planlar yaparken başınıza gelen şeylerdir. demiş john lennon :) o yüzden akışına bırakmak lazım.

0|0
    0|0
  • benim hayat felsefem olursa ekime olmassa s... diyebilirim. Hiçbir şey umrumda değildir iplemem çoğu şeyi. İşin espirisine yaşar dalgama bakarım. Öbür türlüsünün pek tadı çıkmıyor

0|0
    0|0
  • şu an değil ama ölürken geriye bakıp düşüneceğimiz bir soru

0|0
    0|0
  • b. k olarak görüyorum kısaca sıcmak gibi bişey

0|0
    0|0
  • Hayat içinde iyi kötü herşeyi barındırır... Sen de herkes gibi bunlardan birine dogru gidiceksin...

0|0
    0|0
  • Çok Mutsuzda Olsam Yaşamak İstemesemde kürde İnat Her Daim Dimdik Ayaktayim

0|0
    0|0
  • benim felsefem yoktur, düşündüklerim ve yaptıklarım vardır

0|0
    0|0
  • dedemin hayat görüşünü benimsedim bu yaşıma kadar; ya herro ya merro

0|0
    0|0
  • aanı yaşa...

0|0
    0|0
  • Rahatlama yapıp mutlu olmak istiyorum yapayım mı

0|0
    0|0
  • Hayat felsefem;Herkesi s. ikeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence hayat zincirleme insan tamlamasıdır. derler ki bütün insanlar birbirlerine 7 kişiyle bağlıymış. doğruluk payı bilinmiyor

0|0
    0|0
  • Her gecenin bir sabahi vardır;:)

0|0
    0|0
  • Yasamama sebebim bile yok. Bos bos yasiyorum

0|0
    0|0
    • Elbette bir sebep var dır. Küçük düşün :)

• Ne zaman öleceğimizi bilmeden neden diğer gün için uyuyoruz?
    ya da
    Vazgeçersen vazgeçilmez olursun 👍

0|0
    0|0
  • Zaman doldurmak 😏

0|0
    0|0
  • ''Ölümlü dünya'' hayat felsefem

0|0
    0|0
  • "Ümmetin derdiyle dertlenmek"

0|0
    0|0
  • Mücadele edersen başaramayacağın şey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...