Parayı neden bu kadar çok seviyorsunuz?

Parayı neden bu kadar çok seviyorsunuz? Para sizin için ne ifade eder karnım doysun yeter diyenlerden misiniz yoksa gözü yükseklerde olan mı?

0|0
21|64

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Parayı seviyorum da o beni sevmiyo sıkıntı orda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 63

• Para demek bu hayatta mutluluk dahil herseye sahipsin demek ama fazla paragozsen mutluluk olmayabilir

0|0
    0|0
  • Para mı hiç sahip olamadığım şey mi elimdeyken bir anlamı olmayan sadece bir şey satın almam için işeye yarayan üzerinde sayıların yazılı olduğu bir şeyi sevmem

0|0
    0|0
  • paranın önemi sadece düzen içindir düzenini kurup rolantiye binene kadar önemi vardır sonrası sadece geçim onun haricinde bir yerden gelirse kimse yok demez ama para içinde kendini helak etmenin bir mantığı yok. Çünkü ölümün yaşı yok en önemli şey sağlık ve imandır.

0|0
    0|0
  • Walla çok olsun o kadar çok ki yer bulamayım kıvırıp kıvırıp sonun da tek tek döö... tüme so... tövbee gece gece neler dedirtiyor bana.

0|0
    0|0
  • Orta halli düşünceler.

0|0
    0|0
  • parayı bu kadar sevmem.

0|0
    0|0
  • Kapıyı aciyomuss

0|0
    0|0
  • Rabbim kimselere muhtaç etmesin..

0|0
    0|0
  • Parayı sevmem para ile alınabilen şeyleri severim.

0|0
    0|0
  • Para ihtiyaç. Rahat bir yaşam için şart. Tabi her açıdan şart... Sosyal ilişkiler, aşk hayatı falan. Paran yoksa yok.

0|0
    0|0
  • Para istediğini yaptırıyor çünkü.

0|0
    0|0
  • belirli bir seviyeye sahibim ama paradan nefret ediorum bana insanlarin kötü tarafini gösterior her türlü kötülük paradan gelior

0|0
    0|0
  • Parayı o kadar sevmiyorum aslında para eğlenceyi ifade ediyor sadece kurusoğan ekmek olsada yerim yani yükseklerde işimiz ne çıtamız belli :P

0|0
    0|0
  • sevmyıorm

0|0
    0|0
  • Aslında parayı sevmiyoruz sadece ihtiyacımız ihtiyaçlarımız doğrultusunda gerek duyuyoruz ona Dövüş Klübü filminde bir söz vardı 'Sahip oldukların sonunda sana sahip oluyor' diyordu. Sanırım olay bundan ibaret biz paraya sahip değiliz aslında para bize sahip...
    ya da ben saçmaladım neyse iyi geceler ve
    Saygılar

0|0
    0|0
  • www.harunyahya.com/.../127_communist_world.jpg bunu yapabilmek için para lazım

0|0
    0|0
  • daha çok gelişmek büyümek ve güçlenmek insan iç güdüsünün bir parçası benim dünyamın öncelikli gerçeği paradır diyemem ancak umursamam dersem de yalan olur

0|0
    0|0
  • Acaba siz kadınlar yüzünden olabilir mi?

0|0
    2|0
  • Gerektiği için.

0|0
    0|0
  • para korkaklarin kendini guclu hisetmesidir. O yuzden dunyanin cogu korkak 😏

0|0
    0|0
  • Benim icin lux arabalar metal yiginindan. Villalar betondan ibaret. Sevdigim insan olsun yanımda ihtiyacimi karsilayacak kadar da param olsun benden mutlusu olmaz heralde.

0|0
    0|1
  • Rahat et ek kadar olsa yeter

0|0
    0|0
  • Hayallerim var.

0|0
    0|0
  • Ve bunu söyleyen bir bayan inanamıyorum

0|0
    0|0
  • Hayallerimi gerçekleştirmedeki aracım çünkü.

0|0
    0|0
  • para kazanılır harcanır gelir gider önemli olan insanlık parayı zaten kazanıyoruz ;)

0|0
    0|0
  • Parayı degil ihtiyaclarımızı seviyoruz onun içinde o lazım

0|0
    0|0
  • Parayla yapılamayacak birşey söyleyebilirmisin?

0|0
    0|0
  • Size sormalı bunu neden parası olan erkege varıyorsunuzda size aşık olan ama fakir olanı başınızdan atıyorsunuz? Bizde bu yüzden para kazanmak istiyoruz

0|0
    0|0
  • Yok oyle birsey.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 20

• Para hayatı kolaylaştırır ondan sevilir. Dünyanın şu haline bakınca başını sokacak evin bir kap sıcak yemeğin varsa zenginsin zaten. Fazlası da olsa fena olmaz :)

0|0
    0|0
  • Lanet olsun paraya

0|1
    0|0
  • Nefes almanın bedeli olarak bu ülkeye vergi veriyorsun. Aldığın nefesin bile bedeli her ay maaşından kesilirken bu soruyu sorman çok anlamsız olmuş.

0|0
    0|0
  • Konfor ve geçici mutluluğu veriyor. Parası olan kişi hayatı 4 boyutlu olarak görebiliyor.

0|0
    0|0
  • Para beni sevsin ben onu sevmiyorum yetmiyor çünkü sgsfaf :D

0|0
    0|0
  • Para önemli abi ölmek için bile para lazımsa para önemli

0|0
    0|0
  • bir kağıt parçası bu hayatta çok önemli malesef..

0|0
    0|0
  • Bugün doyduk mu yarına Allah kerim derdim eskiden ama masraflar istekler arttıkça evinde olması gereken ve olmayan şeyler olunca para daha çok değer kazanıyor ne mutlu bu devirde namusu serefinle para kazanan insanlara

0|0
    0|0
  • parayı çok severim, kendimden ödün vermediğim sürece para kazanmak için herşeyi yaparım

0|0
    0|1
  • Parasız yaşanmaz tabiki para sevilir şu para muhabbetinde işi görgüsüzlüğe dökenler ne saçma

0|0
    0|0
  • Gözüm yükseklerde değil ama paran yoksa adam yerine koyanında olmuyor.

0|0
    0|0
  • gözü yüksekte olan ölene kadar mutlu olmayı beceremez. sonu yok

0|0
    0|0
  • parasız yaşanmadığı için olabilir mi

0|0
    0|0
  • Muhim olan onun bizi sevmesi

0|0
    0|0
  • Cunku hayat pahalı ve para lazım

0|0
    0|0
  • Seviyoruz çünkü günümüzde para=statü oluverdi.

0|0
    0|0
  • Beni geçindirecek kadar olsun yeter

0|0
    0|0
  • Bazen paranın veremediği huzurlarınızda var, para boş.

0|0
    0|1
  • Seviyorum.
    İstediğimi alabiliyorum etiketine bakmadan, istediğimi yiyebiliyorum, istediğimi yapabiliyorum.
    Düsünmeme gerek kalmıyor aileme yük oluyormuyum diye. Eğleniyorum, geziyorum, tozuyorum.
    Yardımımı da yapıyorum, sefasını da sürüyorum.
    Ailem çalışmış, uğraşmış. Ben de aynı şekilde olucam ilerde.. Bari tadını çıkarıyım.
    Kötü bişey değil ki.
    Karnı doysun yeterlerle bir yere gelemez insan.. Sadece maddi olaraktan ziyade, maneivi olarak da böyle.
    Bir hedefi olmalı bence..
    Lütfen görgüsüzlük filan almayın bu yazdıklarımı, görgüsüzlükten ziyade utanıp sıkılınıcak bişey görmüyorum bunda.

0|0
    0|0
  • İtibar demek

0|0
    0|0
Yükleniyor...