İş hayatının En Zor insanları Ve bunlarla nasıl başa çıkılır 3 aydır düşündük bulamadık sizlere soralım?

Merhaba değerli dostlar.

Sorum şu ki İş yerinde sizlerinde motivasyonunu düşüren birileri var mutlaka. Peki bunlarla nasıl başa çıkarız? Benim ise en net sorunum işe yeni başlamış olmam ki 3 ay başlangıç sayılır. O kadar dengesiz insanlarla çalışıyorum ki Patavatsız şakalar küfürlü birde. Hadi geç onu o lanet el şakalarına ne demeli. Bunu bir kaç kişinin dışında bir kişi daha çok yapması ve bir iyi bir kötü tavırları artık seve seve koşa koşa gittiğim işimden soğumama sebep oldu. Artık bunalım halinde eve gelir oldum. Bunun nedeni ise O saçma şakalardan ibaret değil. Bir kaçına uyarıda bulundum yapma! Diye fakat öyle birşey ki suçlu ben oldum dışlamalar başladı. Tavır takınmalar falan. Lakin şöyle birşey ki işimiz programlar üstüne kurulu olduğu içinde bu karakter yoksunu insanların tecrübelerine mecburum Her ne kadar belli bir seviyeye en kısa sürede gelmiş olsamda işin en zirvesindeki en kırılma noktasındakinide öğrenmem gerekiyor. İş değiştir diyen arkadaşlar olacak İş bulmak zor dostlar. Gerçekten zor. Yani bir çözüm yolu arıyor işime severek gitmeyi severek yapmayı istiyorum fakat bazı insanlar bazen insanlar işte. İşi bıraksam borç çok. Ne yapacağım bilmiyorum çıkmazdayım.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Geçmiş olsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...