Çok cimriyim bunun yuzunden abimler küstüm bundan nasıl kurtulurum?

Arkadaşlar çok cimriyim 2.5 tl bile gitse kıyamıyorum bilmiyorum kendim çalışıp kazandıgım icinmi böyle oluyor abimler bekar evinde kalıyorum abim git bir ınce tea al dedi bende para biriktiriyorum olmasada pulur deyince basladı sayıp sovmeye ama bir amacım var kendimede böyleyim para biriktirip bişey sahibi olmak istiyorum abim 2.5tlylemi zengin olacağın diyor bagırıyor ama 1 ay boyle yaşadım elimde 1 tl bile kalmadı ay sonunda galiba cimriyim nasıl kurtulanilieim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tedaviyi yazıyorum kardeşim geçmiş olsun şimdiden.

En yakın döviz bürosundan 100 € alınır ( az sonra nedenini söyleyeceğim)
    Yukarıda bahsettiğimiz 100 € dan 2-3 tane olursa etkisini daha iyi gösterir
    Daha sonra en kaliteli kibrit olan kav dan 1 adet alınır.

Paramız sol elde kibrit ise yakılıp sağ ele alınır ve ucundan ateşe verilir. Para yanıp giderken gözünüzü kesinle ayırmayın ve söndürmeye çalışmayın.

Tebrikler artık cimri değilsiniz ve şimdi kendinizde her cimrilik hissiğinizde aynı şekilde para yakmaya yemin ediyorsunuz. ( kutsal saydığınız ne varsa yemin edin artık )

Gelelim neden Türk parası kullanmadık.

1. Sebeb tabi ki Türk parasına SAYGIMIZDAN
    2. Sebeb ise ucu yanık bir para bir şekilde elden çıkartılı ama €'da bu imkansızdır

Geçmiş olsun başka bir seansta görüşmek üzere

Not: Seanslarımız %100 sonuç vermektedir. Uygulamak sizin elinizde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yarın ölürsem diye yaklaş :)) bırak bazen elinde paran kalmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardesim abin evini acmis okadar bence bir ince tea cok, gorme :D

0|0
    0|0
  • Helal vallaha acik sozlu ama gizli kullanicili :)

0|0
    0|0
  • Eli acik insan ol knks

0|0
    0|0
  • kötü birşey, eli açık arkadaşlarınla takıl, bu şekilde zengin olsan bile mutlu olmazsın

0|0
    0|0
  • Valla abi falan umursamam hedefim varsa. O 1 TL bile yeri geldiğinde önemli oluyor. Kaç konsere gidemediğimi, aç kaldığımı ve daha nicesini bilirim. Önemli olan sensin. He hedefine ulaştıktan sonra yine sosyal hayatında aynı şeyleri yaparsan işte o zaman kendine cimri yaftasını yapıştırırsın. şu an yaptığın cimrilik falan değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...