Diyanetin dediğine göre, 9 yasindan yukariysa öz babanın, kızına şehveti haram değilmiş?

Öz babanın kızına şehveti haram değilmiş ne diyorsunuz bu konuda? 9 yaş sınırı koymuş bunada?

Güncellemeler:
www.cumhuriyet.com.tr/.../..._baba_tutuklandi.html

Diyanetin fetvaları meyvesini vermeye başladı
Mehmet Görmez dünkü açıklamasında fetvayı kabul etti ve fetvayı veren arkadaşı açığa aldıklarını söyledi.
Fetva veren kişi İslam'ı bilmeyen cahil birisi mi? O eğitimi almış madem neden cahil olsun. Eğer öyleyse neden fetva verdiriyorsunuz? Yok bilgili biriyse neden açığa alıyorsunuz?
Diyanetin sayfası hacklenmiş diyenler için paylaşıyorum. o kadar ısrarcı olmasaydınız iyiydi.

0|0
14|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni birşey değil.
    Memlekette psikopat ve psikopat sevici çok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diyanet diyabet olmuş artık milleti dinini ahlakına şehvetine 9 yaş sınırı koyuyo

1|0
    0|0
    • Evet 9 yaş uzeriyse kızı şehvet duymasi haram değilmiş

• herkes yedigi haltı meşrulaştırmaya çalışıyor işte bir nsandan ahlak kalmayınca boyle seyler onun ıcın meşru oluyor

• Haklısın. Din ile ahlak doğru orantılı değil onu görüyoruz

Erkekler Ne Diyor 21

• Okuduğumda oldukça şaşırmıştım. Babanın kızına şehvet duyması normal bir şeymiş gibi, yaş şartı bile getirilmiş.

Sonradan yapılan açıklama ise içler acısı. Neymiş efendim siteye soruyu soranlar siteye girmişler o cevabı yazmışlar.

1|0
    0|0
    • Pardon tamamlamadan sehven göndere bastım.

Artık her şeyi parelele bağlamalarından kusacak hale geldim. Bütün ayıpları parelele yükleyip kenara çekilirseniz, her türlü icraatınızdan şüphe duyarım.

• En kolay çıkış yolları bu oldu artık

• Diyanette kafayı yedi derim

1|0
    0|0
  • islam saçmalıktır

2|1
    1|1
  • Algı operasyonu bunlar kanmayın. Diyanet oz kızına şehveti haram değil demiyor. Baba kızına şehvet duyarsa KARISI haram olur. 9 yaşından sonra KARISI haram olmaz ama aynı günaha yine girmiş olur. Yani öz kızına şehvet haram ger türlü.

0|0
    1|0
  • Gercek degil.. Aciklamayi oku.

0|0
    1|0
  • ALlah belalarını versin.
    Düşüncelerinin ağzına sıçayım

1|0
    0|0
  • Diyanet ne çekiyor bilmiyorum ama iyi kafa yapıyor

1|0
    0|0
  • Saçmalamaz mısınız artık. Delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış. Şu konuyu açıp açıp durmayın.

0|0
    1|2
    • Sen konuyu kapatinca gormemezlikten gelmek istedikce daha kötü olacak. Bunlar cesaret alacak.

• Haklısın. Gel Taksime yürüyelim.

• Hayır anlamadığım nokta şu : Kim diyaneti takar? Bize ne onun saçma sapan çok kötü açıklamalarından. Bu açıklamadan önce diyanetin ne fetvaları verdiğini biliyor muydun? Hayır. Amaç belli ülkeyi birbirine düşürmek, müslümanları kötü çok kötü sapık gibi göstermek. Bizzat yapıldığını düşünüyorum. Mesela bir adam Trt de çıkmıştı hamile sokakta yürümez günah demişti. Ya siz hala anlamıyor musunuz amaçlarının ne olduğunu? Açın gözünüzü. Bunları tartışarak onların ekmeğine yağ sürmeyin. Diyanetin söylediklerini yapmıyorum ben Kur'an-ı Kerim in söylediklerini yapıyorum.

• Onlarla ayni cennete gitmek istemem

1|1
    0|0
  • evet kıyamet alametlerinden biri cahiliye dönemine dönüş Allah sonumuzu hayır eyleye

1|0
    0|0
  • Bnde diyanet baskanı olcm

1|0
    1|0
  • Ya şimdi çok şey derimde olmaz allh yukarda allha havale et

1|0
    0|0
  • ozaman kızı olmuyor ki kadını oluyor :) güldürme diyanet beni

1|0
    0|0
  • Sen öldüğünde hesabı diyanet mi verecek sen mi verecen

0|0
    2|0
    • Vergilerimi bu tür sapıklıklar icinmi yiyor altına mersedes çekiliyor

• Bizim mahallede benzeri bir durum var biliyor musun

1|0
    0|0
    • Bunlar böyle konuşursa olacağı budur işte. Cesaret veriyorlar sapkınlara. Bizim mahallede de vardı kız saralı gibi dolaşıyordu. Bayagi doktora götürdüler. Babasından dolayi bu halde olduğu ortaya çıktı. Psikolojisi bozulmuş kızın :(

• Git başımdan ya. Al bir sapık daha.

• Ben sapık Değilim xper 1 diye herkes eziyor beni ama gör Master olucam şimdi beni kendimle Başbaşa bırak genç

• Doğru söylemişler İslam dininde bu haram değil.

0|0
    4|4
    • Tobe de kardesim kardes cocuk haram olmaz mi bu duruma uckur cozen tobe yarabbi

• @kurugöt Ahzap 50

Ey Peygamber! Biz sana mehirlerini verdiğin eşlerini, Allah’ın sana ganimet olarak verdiklerinden elinin altında bulunan kadınları; seninle beraber hicret eden, amcanın kızlarını, halalarının kızlarını, dayının kızlarını ve teyzelerinin kızlarını sana helâl kıldık.

• kuzenlerle evlilik yasaktır, demedim zaten. yazdıklarımı doğru oku. ki kuzenlerle yapılan evlilik de normal değildir ama yalan yanlış bilgiler vermek hoş değil.

• sacmalamayın 9 yasında senın kusun otuyomuydu sapıklasmanın alemı var mı arkadas

0|0
    1|0
    • 9 yaşında olan kız oluyor. 9 yaşından büyükse kızı babanin kizina şehvet duyması haram olmazmiş.

• dostum hıçmı belgesel ızlemedın hayvanlar bıle aıle ıcınde cıftlesme olmasın dıye erkek yawruları suruden kovuyor mıgde bulandırıcı degılmı bu konu neden ınsanları sapkınlıga sevkedıyorsunuz ayıp be

• Benmi yapıyorum bunu. Vergilerimizle yan gelip yatan diyanetmi. Ürete ürete bu fikirleri üretmiş

• saçmalama evladım

0|0
    0|0
  • Ohaaaaaa bu kadarda yalan olmaz yaaa

0|0
    0|0
  • Arkadaş sanal ortamda gördüğünüz her habere baliklama atlamayin biraz düşünün ve birazcik da arastirin diyanetin boyle birşey soylemedigini gorursunuz

1|0
    0|0
  • Sizde yediniz mi?

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Daha neler bee olurmu oyle sey

1|0
    0|0
  • o yazıyı onlar yazmamış. diyanet işleri bakanının hesabı hacklenmiş canım aaa günahlarını alma :D

1|0
    0|0
  • Öz babasıyla bu imkansız zaten

0|0
    1|0
  • bu soruyu sormadan kalmadı herhalde

0|0
    0|0
  • yok öyle birşey ya haberlerde yalanladılar mantıklımı kuranda ensest ilşkiye hayır diyor saçmalamayın

0|0
    2|1
    • bence kendileri çıkardı baktılar tepki oldu yalanlamaya geçtiler... hiç mantıklı değil başkasının yapacağı.

• devletten uzak durcaz o zaman (devlet baba sonucta ) ;) :D

1|0
    0|0
  • 9 yas ustune mi haram degilmis yok artik

1|0
    0|0
    • Evet 9 yaş uzeriyse kızı şehvet duymasi haram değilmiş

• Ne saçmalıyosun yha
    bir bitin

0|1
    3|0
  • inançsızım ma sallamaya gerek yok. islam' da öz baba dışında; üvey baba, amca, dayı ile de yasak.

0|0
    0|0
  • Rezil bir durum ya

0|0
    0|0
  • Bir deli kuyuya taş atmış. Devamını söylememe gerek yok.

0|0
    1|0
  • bak canım bu fetvanın diyanete ait olmadığı, sitelerinin hcklendiği zaten açıklandı. Üstelik böyle bir fetvayı kabul etmediklerinide belirttiler şimdi halen sizin bu ısrarlı davranışınız neden mantık ne burada

0|0
    1|1
    • kimse kolay kolay dışardan müdahale edip yayınlayamaz. özellikle site. dos5 -556sma kodu vardır. bunun dışardan müdahalesi milyarda 2 dir. yani. diyanetten yazıldığı kesindir.. mademki bu paralelin işi hemen yakalanırdı şahıs çünkü bu yazı içeriden yazılmıştır. diyanetin varlığında olan bir durum

• Allaha Şükür benim dini çevremde öyle insanlar yok. Bu insanlar benim cevremden olduğu için paylasmadim herkesin gördüğü haberler

• sen az önce hepsini aynı kefeye koydun şimdide benim çevremde yok diyorsun önce bir doktora git akıl sağlığını kontrol ettir.

• Afedersiniz ama bir taraflarını parmaklayıp parmaklayıp laf çıkartmasınlar ne demek ya o namuzsuzlukdan başka şerefsizlikten başka bir şey değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...