Çevrenizde böyle bir insan olsa ne yapardınız?

Arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum. Dün akşam odada Beyaz Show'da olan olayı konuşuyorduk. Bir arkadaş olayı tam bilmediğini nolduğunu sordu bende anlattım. Kadın üstü kapalı propaganda yaptı ama o an anlaşılması imkansızdı dedim. Sonra tabi pkkya giydirmeye başladık. Başka bir arkadaş pkkyı savunuyor. Kürdistanın kurulmasını istiyor ben bunun farkındaydım ama diğerleri farkında değil. Dün onun iki tarafta barış istiyor sözlere arkadaşlar tepki verdi. İki taraf diye bir şey yok gibi.. Şimdi o arkadaşla aramızda soğuk rüzgarlar esiyor. İnsan olarak seviyorum ama böyle birşeyi savunuyor olması beni çileden çıkarıyor. Babam polis özel herakatta ve bunları gördükçe kan beynime sıçrıyor. Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ayni universitede ayni sorunu bnde yasadim ev arkadasimla. Fakat insanlarin savundugu konu apayri. Gecmiste yapilan hatalar var bu gercek kabul edilmeli. Savunulan yanlis konu ise bu yasanan kotu olaylarin savunucusunun teror orgutu olarak gorulmesi. Bu sekilde yaklasirsan konuya daha anlasilir olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Valla ceza almıycağımı bilsem gebertirdim vicdan azabıda çekmezdim leşinide çöplüğe atardım

4|0
    0|0
  • Bende cok ugrasiyom boyleleriyle. Unide işte bu zihniyetteki insanlarla cok mucadele ettim. Ama ne yazik ki kürt kafası dedikleri şey var. Kalın mı kalın mı. Kafalari hic almiyor bisey.

3|0
    0|0
  • Sık kafasına gitsin..
    Bize bölücü lazım değil.

2|0
    0|0
  • Şunu unutma onlar psikolojik savaşla kandırılmış insanlar onlara sakin bir şekilde bilgin fazlaysa ikna edici bir şekilde anlat hala saçmalıyorsada boş ver kızıp sinirlenme İnşaallah zamanla her şey düzelir

1|0
    0|0
  • Benimde böyle arkadasım vardı içeriye attırdım devlete ihanet söz söyleyemez kimse

1|0
    0|0
  • Tabiki de tavrım sözüm her zaman net. Profilinde vs görüldüğü gibi, söz söylememe gerek dahi yok

0|0
    0|0
  • Tekrar aranı iyi yap ama eskisi gibi samimi olma

1|0
    0|0
  • İnsan olmayı dene.

1|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...