Aranızda hiç kapıda kalıp benim gibi adrenalin dolu bir macera yaşayan oldu mu?

Dışarı hava almaya çıkmıştım fakat kapıyı kilitlememiştim dolayısıyla anahtarım da yanmda değildi. Kapımın kilit sistemi çok farklı, sadece içerden bir sistem ile kilitleniyor ve dışardan anahtar ile açılıyor. Gökyüzüne bakıp sevgimi ve özlemimi aileme bir yıldız ile gönderdiğim sırada saatin gece 2 civarı olduğunu hatırlayıp evime girmem gerektiğini düşünerek kapımı açmaya yeltendim. Fakat inanılmaz bir şey oldu kapım kilitliydi. Yanımda ne kart, ne metal eşya ne de toka vardı. Şok geçirmek üzereydim o an aklımda bin türlü şey dolandı. Telefonum her şeyim içerideydi. Etrafımda metal şeyler aradım ve en sonunda komşumun mandallarını buldum bir. iki tanesini parçalayıp içindeki demiri çıkardım yarım saat o şeyle kapı kilidini zorladım ama nafile. O sırada iki arkadaş benim o çaresiz çırpınışlarıma anlam vermeye çalışıyordu. Durumu anlattım ikisi yardıma geldi hemen bir kartla kapıyı zorlarken diğeri arkadaşlarını arayıp kilitli kapının nasıl açılacağını soruyordu. Yaklaşık 15 dakika sonra biri evine gidip bulabildiği her malzemeyi getirmişti içlerinde iğne, iki tane kart, çakmak vs vardı. Diğer kart zaten pert olmuştu. Bir ara kapıyı kırmayı da düşünmüş sonra vaz geçmiştim. İğne de bir işe yaramayınca biz yine kartlara saldırdık ve 15 dakikalık çabanın ardından kapıyı açmayı başardık. 1 saatlik dışarda mahzur kalmanın ardından şu an evimde olmanın huzuru içinde bunu yazdığımı ayrıca belirtmek istiyorum. Kilit sistemi takılı kalmış. Sonuç olarak eğer kapıda kalırsanız kart ile açabilirsiniz.
Not: neden çilingir çağırmadığımızı soracak arkadaşlar için bunu yazıyorum. Yurtdışında öğrenciyim ve üniversitemin yurt şekli türkiye ile çok farklı. Kampüs içinde mahalleler var her mahallede 10-15 kadar blok var ve bloklarda her öğrencinin ayrı evi var. O sebepten dolayı çilingir sistemi okul içinde yok.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• neden çilingir çağırmadın böyle şeyler beni üzer sen şimdi kapıda mı kaldın kıyaamamaaaam yeter bu kadar şımarma kalk yemek hazırla bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...