Aklınıza ilk gelen rüyayı anlatırmısınız?

bir araştırma yapıyorum , sonra istatistik veri yayınlaycam genelde okulları gezip öğrencilere soruyorum ama burdada sormak istedim, konunun özü bu ilk akla. gelen rüya

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Tren ya da metroyla ilgili rüyalar görüyorum sürekli, senelerdir böyle, sonra kabusa dönüyolar istisnasız. İlk aklıma gelen de kısaca şu: Metrodayım, okula gidiyorum. Bişeylerin olcağını seziyorum önceden. Su basıyo her yeri. İnsanlar sıkışıyo. Çıkmak için debeleniyoruz. Boğulurken nefes alamayarak uyanıyorum. Nedeni nedir acaba? Bilinçaltı vs?

0|0
    0|0
    • astral seyahat bide bilinçli rüya görmenin ilk evresi yani rüyalarını kontrol edebilirsin

• İşin ilginci benim tren ya da metroyla ilgili kötü bir anım ya da korkum yok. Diğer rüyalarımda bazen kontrolü ele alabiliyorum, kabuslarımda da bazen işin kötüye sarcağını anlayıp yön değiştirebiliyorum ama bu trenli olanlarda elimden hiçbi şey gelmiyo ve rüyama tren girince kesin kabusa dönüyo, istisnasız.

• trenin rüya dilimde anlamı , sana fikir aşılamışlar yani normalde benimsemediğin bir fikir, ama bunu fark etmen gerek genelde en yakının bunu yapabilir bir sevgili ya da çok yakın arkadaş. fikirde çok tehlikelidir bir kişiye soyut olarak verilebilecek en büyük zarar. ama o fikri bulabiliriz , mutlaka bir cümle ya da benimsediğin bir görüş vardır bunu sana istemeden aşılamışlar, benim bu fikir aşılama olayını çözmem yıllarımı aldı, çok sonra farketmiştim, egolarıma yenik düşme fikriyle uzun yıllar uğraştım kısa bir süre önce tuzağı farkettim. bundan kurtuluşun en etkin yolu kendini her düşünceden soyutlamaya çalış her fikir çürütüle bilir ve aşılanan fikir genelde en kesin doğrularındır.

En İyi Erkek Görüşü

• Senin de işin güzelmiş sigortası da vardır umarım. Sana en matrak rüyamı anlatayım
    Bir bilim adamıydım bilim dünyası benimle dalga geçip duruyordu icatlarımı basit görüyorlardı. Benimle aynı durumda olan yaşlı bir profesor ve genç bir doktora öğrencisi 3 ümüz de ciddiye alınmak için deli gibi çalışıp bir şeyler icadetmeye çalıştık icatlarımız bizi daha da komik duruma düşürdü. Sonunda yaşlı olanımız dedi ki ''Arkadaşlar bu böyle olmayacak daha çok ses getirecek bir şey yapmalıyız siyasi isimleri kaçırmalıyız'' dedi. Ben de ''Oha yok daha neler buraya kadarmış arkadaş ben bu gruptan ayrılıyorum'' dedim. Bana çok kızdılar onları terkettigim için. Yaşlı olan bana küfürlü bir mektup yollamış okudum ve ''Aha buldum'' dedim. Mektuptaki hecelerin altını çizip bir şeyler karalayıp aynı mektubu profesore yolladım. Okudu ve çılgına döndü. Genç olan sordu ne yazmış diye. Prof cevap verdi bizim mektubu bize geri göndermiş hem de hece sayısından fibonacci sayılarını bulmuş nobel odulu almış.

0|0
    0|0
    • seninde rüyan güzelmiş tşkler

• Biliyorsun rüyalar hala gizemini koruyor bir çok çok bilmiş bilim adamı sürekli ortaya bir şeyler atıyor. Kesin olan bir şey var ki, rüyaları başka bir dünya olarak düşünecek olursak. Bizim dünyamız basit fizik kuralları üzerine kurulu (Sebep - sonuç) oysa rüyalar dünyasında fizik kanunları geçerli değil orada daha çok (istek - sonuç ) var. Bir şeyin olması için onu istemek yeterli sebebe ihtiyaç duymuyor hal böyle olunca: RÜYALAR BEDAVA SİNEMA ; KABUSLAR DA KORKU FİLMİ :)

• evet holywood rüya pazarlaması olmuş ücretli rüy alıyorlar, sinemada tek yeni konu kaynağı bu, bilim adamlarından freuda tek güvenirim bu konu üzerine kitapları var, espriler ve bilinç altı kitabı baya aydınlatıcı

Kızlar Ne Diyor 3

• Venusun icindeki karbodiyoksite abim oglunu yegenimi kaptirdigimi vede cerah olamadigimi cok ilgincti hatirlamakta zorluk cekiyorum

0|0
    0|0
    • biraz daha hatırlamaya çalışır isen sevinirim bu tarz rüya çok az gören oluyor rüyalarda çok level atlamışsın görülmesi zeka bakımından en zor rüyalardan biri

• istediğin zaman yazabilirsin tabi. sınavlar var ise yapcak bişey yok herşey için tşkler

• İyimiş yazarim

• Bir psikopatın rastgele seçtiği insanların bacaklarını kırıp 3-4 yıl uyutması, ailemle birlikte uyutulacaklar sırasında olmamız ama sıra bendeyken kurtulmamız. Ama annem uyutulup 4 yıl sonra uyanıyor

0|0
    0|0
    • en ilginç rüyaydı bu duyduğum tşkler

• uyutulup uyanmasını baya bir düşündüm, tahminimce anneni sevmeyen biri çok yakın akrabası vs gibi ama sonradan düşmanca tavırlarını farketmiş bu durum şçin 4 yıl iyi zaman, ama elbette rüyalarda tahmin yapılabilir olayın özü senin bilinçaltın

• Eski sevgilimi en yakın kız arkadaşımla çıktıgını bense yeni sevgilimle dördümüzün takıldıgını gördüm çok garipti ve eski sevgilimi defalarca gördüm

0|0
    0|0
    • bunu görürken halen çıkıyormuydun

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...