Kuzenim hamile,!! Daha cocuk ?

Kiz kardesim bundan bir kac sene once bir hata yapdi ve hamile kaldi, teyzemler ise (iki tane var) yaardim etmrk, duzeltmek aole olmak yerine birer tekmede onlr atti, ki birtanesi kendidide ayni htayi yapmsdi gencken ozelikle ondan destek beklerdim kardesim icin... şu an onun kizi tecavuze uramis ve hamile gec fark etmisler ve cocuk aldiramiyorlar şu an . Adami mahkemeye verdiler kuzenim 15 yasinda. Icecegine birnin dogum gununde ilac atilmis ve geri ggiydirilmis. Mutahmelen teyzemin kardesime yaptiklari, bize atti iftiralarjn ahi cikdi... ama kuzenimden degil teyzemden cikmasini isterdim... kuzenimi gormeye gidicem yarin.. ne yapim ne deiyim. Teyzemle. konusmuyoruz ama o cocukla meselem yok ona yardim etmem lazim.. cevap bile vermiyormus.. kuzenim icin ne yapabilirim... yazik olan su ki cok akli ve zeki bir kiz

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• çok geçmiş olsun keşke birşey gelsede aklımıza söylesek cok extra bir durum bu. ama annesi ayrı o ayrı ona göre davranın yanında olun başka elden ne gelir ki

1|0
    0|0
    • Tabiki kesinlikle , teyzemle davam o cocukla degil. Onlsr benim canim. Kuzenlerimden en kucukleri.. en cok gozumden sakindiklarim... bana guvensiz olabilir. Aile beni pek sevmes. Onlar gibi dine bagli olmadim icin dovmeli, onlarin istedigi bolumu okumadim icin, kiz oldum icin bas egmedm icin. Ve aileyle baya kavgalarim oldu bazilari fiziksel anesini dovmuslim bile var bana el kaldirdi icin ve ifitra soz konusu kuzenlerim. Ne dicem ne yapicam

• kadını görmezden gel. kuzenine zaman ayır. valla diceğim pek bir şey yokbu konu ile alakalı cunku içinde bulunduu durum cıkmaz sokak gibi. sen yinede elinden geleni yap bence aklına ne geliyosa 2. kez düşünmeden. o kadının da canı ceheneme de. kimsenin hayatı yaşam tarzı imseyi ilgilendirmez

Erkekler Ne Diyor 3

• Bebege babalik yap

0|0
    1|0
  • Se x yaşı 13e düştü normaldir

0|0
    1|0
  • Offl bu dünya ne biçim oldu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zeki akilliysa bu hataya nasi dustu

0|0
    1|0
    • Rezilsin bu yorumun icin. Cocuk diyorum sana. Tecavuz diyorum
      ... aptal

• O zaman zeki ve akıllı diye övme

• Ayyyyyy gercekdennn şu an bu shock ve sinirleeee seni tanimadjma okadar sukur ediyorumki... inan bana bu tavirlaaa nefes bile almana firsat vermesdimmm gereksik mahlukat

Yükleniyor...