Kendimi cok kotu hissediyorum?

Cok dertliyim bugunlerde. Derdimi anlatacak insan ariyorum. Napacagimi bilmiyorum. Kendimi cok mahcup hissediyorum. Konu su.. bir hocam var hayran oldugum.. Basta aramiz cok iyiydi. Ben de sinifin en caliskanlarindan biriyim ve aramiz cok iyiydi. Hareketi tavirlari falan gercekten dort dortluk bir insan. Ben ingilizce ogretmenligi okuyorum ve temelimi ondan aliyorum diyebilirim. mukemmel biri. Normalde hocalari hic takmam. Sevdigim sayili hocalar vardir. Ve belli bir sureden sonra Hocaya karsi ilgi duymaya basladim. Ne bileyim ders anlattiginda falan gozlerinin icine bakamiyorum. Normalde de cok cekingen ve utangacim. Hoca bunu fark etti mi ne oldu bilmiyorum. Artik derste hic yuzume bakmiyor. Eskiden hep soz verirdi artik hic bisey demiyor ve kendimi cok ama cok kotu hissediyorum. Benim ona ilgim ask falan degil. Hayranlik.. Hala da oyle ama kendimi o kadar cok kotu hissediyorum ki. Bidaha nasil duzelir/ bilmiyorum ve lutfen yardim edin..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok basit umursama

0|0
    0|0
    • onemsedigim biri. ve iletisimimi kesmek istemedigim biri. nasil onemsemem...

• Bu durumu umursamaz kendini bu duruma odaklama kısacası kendini bu derse ve hocanla ilişkinin. İyi gideceğine odakla göz temasında kur korkma kendinden emin ol. Biraz cesaretli ol bir durum cesaretini kırmasını tam gaz devam başarı yolunda. Düşünki insanın hepimizin hayatında böyle ufak tefek saçmalamalar olabiliyor. Ama sen düzeltmeye tekrar yoluna koymaya çalış-)

• insallah sagolun. beni yanlis bilmesini ve tanimasini istemiyorum. bunun icin cok uzuluyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...