Nasıl sosyall olabilirim?

kekelemeden gayet samimi bir şekilde konuşmak istiyorum sohbetim iyi oolsun istiyorum hatta sevdiğim birine hemen sarılmak istiyorum ama utanıyorum sosyal ve amimi olmanın yolları neler?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sakin ol ve yanında rahat konuşacağın insanlarla olduğun gibi rahat ol sanırım geriliyorsun ve bu yüzden herşey birbirine giriyor :)

1|0
    0|0
    • evet hepp gergin olurum ve karşımdaki kişi kim olursa olsun çok önemli bir şey anlatıyomuş gibi olurum küçücük çocuk olsa bile

• mantıklıı :D çok saol büyü ihtimallle işime yarıycak

• Ben teşekkür ederim :) dilerim işinize yarar düşünmeniz gereken şeyin sakinleşmek ve bir saniye durmak olduğunu hep hatırlatın kendinize ( Ben öyle yapıyorum ve işe yarıyor :D )

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk adım olarak sosyal paylaşım sitelerinden uzak dur ve dışarı çıkıp gerçek insanlarla tanış.

0|0
    0|0
    • pek girmiyorum ki arada buraya girip merak ettiğim şeyleri sorarım arada twitrdaki sözleri falan okurum ama nası dışarı çıkıp olur olmadık kişiyle konuşcam

• aslında ne annem nede babam doğru düzgün televizyona daldılar hep çalıştıkları için zorunlu olarak ilgilenemediler izinlerinde nca vakit geçiriyoduk ama yindede iki ablam var ve çok iyi sosyaller benmde öyle olduğumu sanıyolalrdır büyük ihtimalle ama değilim işte yüz karası gbibi bişeyim

• Yok yok kendini op kadar hakir görme sen yüz karası değilsin. Ha şunu da unutma önüne gelenle konuşmak zorunda değilsin ama şu hayatta en az uc arkadaşın olacak. Diyalog yani karşılıklı konuşma insan için lüks değil ihtiyaçtır. Karşılıklı sohbet ederek günde en az 500 kelime kullanmalısın. Sayı 500 ün altına düşerse psikolojik sıkıntılar başlar.

• ço insan tanımak sosyal ve samimi olmaya yeter bence ama insanları dış görünüşüne göre değil karakterine göre yaklaşım göster o kadar fazla sosyal olmak sana zarar verir

0|0
    0|0
  • onlarca yeni insanla tanışıp aralarından sürekli görüşebiliceğin insanlar bulmak la başla ;)

0|0
    0|0
  • Gel beraber takilalim

0|0
    0|0
  • aktivitelere katıl kıtap oku insdanlarla kaynas tanıs

0|0
    0|0
  • Olumlu ol rahat davran biriyle konuşurken ona moral ver derdi varsa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0