Aileme transseksüel olduğumu açıklamalı mıyım?

Seneye mecbur öğrenecekler sizce beni evlatlıktan reddederler mi?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatının tadını çıkar. kaç yaşındasın. Bir kaç arkadaşım var konuşabiliriz istersen çünkü ciddi bir karar. Mesajını bekliyorum muhakkak

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım, hayatımın tadını çıkarmıyorum ki

• Bence kendine biraz Zaman ver. Bizim ülkemizde transseksüelliği cinsiyet değiştirmek olarak görüyor bir çok kişi halbuki bu ruhani ya da fiiliyatı olmayan bir istekte olabilir. Önce buna karar vermelisin yani erkek olmak istiyorsan bunu fiziken isteyip istemidiğine karar ver. Dediğim gibi transseksüellik aynı Zamanamda ruhende olabilir. Psikologa gitmelisin bence. İlk adım bu olmalı. Kendin karar verincede ailene açılmalısın ama dan diye olacak birşey değil. Reddetme ihtimalleri yüzde elli

• Ameliyat olacağım diyorsun psikolok kesin kararı onayladı mı? Çünkü o onaylamazsa ameliyat gerçekleşmez

En İyi Kız Görüşü

• Canım bana biraz detay verir misin hayatınla ilgili ailenle ilgili. Bence her trans ailesine açılmalı, ben geçen sene açıldım bugün kızlarıyım artık :)

0|1
    0|0
    • Homofobik ve transfobik bir ailem var :( çok şanslısın

• Ankara'dayım zaten :( aileme açıkladım artık benimle görüşmüyorlar kuzenimde kalıyorum, trans kadınım. bundan sonrada kabul edeceklerini düşünmüyorum çok büyük çıkmazdayım.

• Onlara ailem deme:) bos ver, her sey cozulur

Erkekler Ne Diyor 12

• @marilynWomanson arkadaşa yardımcı olur musun?

3|0
    0|0
  • ederler benim arkadaşım vardı oda oldu anlayışlı aileydi ama reddettiler sokaklara düştü şimdi

1|0
    0|0
  • Basın açıklaması yapmalısın bro

0|0
    0|0
  • Açıklama yapma. Aynen buradaki gibi GİZLİ KULLANICI olarak kal.
    :)

0|0
    0|0
  • Açıkla

0|0
    0|0
  • Riski almaya değeceğini düşünmelisin. Eğer ki; mutluysan halinden o halde kimse sana karışamaz, red edilsen bile sen yola devam.

0|0
    0|0
  • Neden seneye mecbur öğrenecekler

0|0
    0|0
  • Ederler kesin

0|0
    0|0
  • yanı karar senın ama en azından alıştıra alıştıra falan soylesen daha ıyı olur

0|0
    0|0
  • Transseksüel neydi ya

0|0
    0|0
    • Kendini karşı cinsiyette hissetme

• Ameliyat oldun mu yani?

0|0
    0|0
    • Olmadım ama para biriktiyorum

• Pahalı mı ki olması?

Evlatlıktan reddetmezler ama bozuşabilirsiniz. Sonra da kabul ederler herhalde. Ama ailen değil herkes hoş karşılamayacaktır. Oysa kızlara kadınlara özgürlüğü sınırsızca veriliyor bu devirde.

• bende evde giyiniyorum süsleniyorum ama gizlice

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Umarım reddetmezler
    Önce annene açıkla

1|0
    0|1
  • o ne araba markası mı?

0|0
    0|0
  • Kafayı yemiş insanlar

0|0
    0|0
  • edebilirler takma

0|0
    0|0
  • Belli olmaz

0|0
    0|0
  • Açıl bence yoksa yaşıyamazsın.

0|0
    0|0
  • bunu ıyı dusundunmu emın mısın? hos karsılayacaklaını zannetmıyorum. bılıyorsun ki bunun gerı donusu yok..

0|0
    0|0
  • trensseksuel ne dmeek ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...